Verkocht
- 154 m²wonen
- 143 m²perceel
- 5slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 2 februari 2025
- Verkoopdatum
- 1 maart 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Wil je graag in een moderne wijk wonen, met goede bereikbaarheid en toch geen drukte? En kijk je graag een beetje vrij weg vanuit je keuken? Dan is dit een huis om gezien te hebben! Dit is eigenlijk één van de meest sprekende woningtypes in de ruim opgezette wijk Nieuw Terbregge. Kijk een keer op Google Maps en je zult verbaasd zijn over de hoeveelheid water en groen hier in de buurt én hoe snel je via het voetgangsbruggetje op de Bergse Linker Rottekade staat, en dus aan de Rotte.
Je kunt de wijk via drie kanten verlaten, via de Stoopweg sta je zo op de Gordelweg en daarmee dus op de A20. En je kunt op 2 plekken de Terbregseweg op waardoor je zo op de Boszoom/Hoofdweg (en straks weer de A16) bent of via de Prinses Irenebrug naar de Molenlaan en verder. Verder vind je in de wijk een kinderdagverblijf, basisschool, sportvelden en voor de wat grotere jeugd een skatepark.
Hoewel het adres op de Henk van Spaandonckstraat zit, staat het huis feitelijk langs de Piet van de Polsingel en kijk je dus vanuit je keukenraam vrij weg over het water en het groen richting de lintbebouwing langs de Rotte. De heerlijk ruime en bijzonder gezellige woonkeuken zou straks wel eens het middelpunt van jouw gezinsleven kunnen worden. Liever samen met vrienden eten? Dit ga je leuk vinden! Aan de keuken zal het niet liggen... die is voorzien van alle moderne gemakken.
De woonkamer is voorzien van een sfeervolle zeepstenen haard met goed onderhouden rookafvoerkanaal. Een romantische avond voor de haard is ineens weer binnen handbereik. De woonkamer is ruim én licht. Door de grote schuifpui komt er lekker veel zonlicht binnen en kijk je de fraai aangelegde tuin in. Is het licht te veel van het goede dan zit er een kingsize zonnescherm om dat voor je op te lossen. De zonnige, vrijwel op het zuiden gelegen tuin met achterom biedt veel privacy en heeft nog een fijne berging op de koop toe.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers; twee bijzonder ruime waarvan één met een flinke inbouwkast en één met lekker veel ramen. De kleine(re) slaapkamer is nog steeds 8 m2 en zou een prima kantoor aan huis, babykamer of hobbyruimte kunnen zijn. Tussen de twee grootste slaapkamers ligt de ruime, luxe uitgevoerde badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel en 2e toilet. En, zo netjes weggewerkt dat de fotograaf het niet eens gezien had; de wasmachine.
Op de tweede verdieping nog eens 2 slaapkamers waarvan er één een nokhoogte heeft van 3m76. Wil je geen standaard slaapkamer? Dan ga je hier je hart ophalen. Deze grote ruimte is eventueel op te delen in twee slaapkamers. Op deze verdieping bevindt zich nog een kleine badkamer met 3e toilet, wastafel en inloopdouche. En in de zomer 's avonds genieten van de zonsondergang op je dakterras? Check!
- 7 zonnepanelen (nog niet in energielabel verwerkt)
- Erfpacht afgekocht tot 30-11-2048
- Erfpacht kan door koper aanvullend afgekocht worden tot 30-11-2097 voor circa EUR 16.500,00
- Zonnige tuin met achterom
- Groot zonnescherm
- Dakterras
- 5 Slaapkamers (eventueel uit te breiden naar 6)
- Heerlijke woonkeuken
Smaakt dit naar meer? Kom dan vooral kijken; je bent van harte welkom voor een bezichtiging!
Remko Schrijver
meer.Makelaar
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.221
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2000
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 154 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 143 m²
- Inhoud
- 551 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, ligbad, toilet, 2 wastafels, wastafelmeubel, en inloopdouche
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta 40c (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HILLEGERSBERG I 1056
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 143 m²
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 30-11-2097)
- Lasten
- Afgekocht tot 30-11-2048
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 49 m² (7,64 meter diep en 6,44 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
7.819x
Bekeken
187x
Bewaard
2-2-2025
Op Funda
Buurt

Terbregge
Rotterdam- Inwoners
- 3.330
- Gezin met kinderen
- 48%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.018
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




