Verkocht onder voorbehoud
Soldatenhuis 117261 VH RuurloEverwenninkhoek
€ 439.011 k.k.
- 118 m²wonen
- 238 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Blikvanger Betreedt je nieuwe thuisbasis, instapklaar voor jouw nieuwe missie!
Omschrijving
BIJZONDERE MISSIE!
Aan dit gezellige hofje staat een instapklare helft van een dubbel die zijn dienst al ruimschoots bewezen heeft. Gebouwd in 1989 maar door de jaren heen volledig gemoderniseerd. Denk aan zonnepanelen, vier airco’s, een strakke keuken, luxe badkamer en vier ruime slaapkamers. En na een drukke dag? Dan trek je je terug in de prachtige tuin met overkapping dat straks jouw eigen uitvalsbasis is van rust en comfort. Kortom: Ben je klaar voor de volgende missie? Meld je dan voor een rondleiding en verover deze unieke woonkans aan het Soldatenhuis!
BINNEN BEKIJKEN We draaien stapvoets het hofje binnen en dat voelt gelijk vertrouwd, als thuiskomen. De heerlijk ruime oprit met carport biedt aan zeker 3 auto’s gemakkelijk een plekje. De voordeur zit bij deze woningen aan de zijkant en staat al uitnodigend open. De ruime woonkamer aan de voorzijde van de woning heeft een mooie strategische ligging in de buurt om lekker ver van je af te kijken. Je houdt natuurlijk het hoofd koel door de airconditioning die zachtjes zoemt. In de handige vaste kast ligt genoeg proviand om het een tijdje uit te kunnen zingen. Door met verkennen richting de gezellige woonkeuken aan de achterzijde. Deze is in 2020 compleet onder handen genomen en voorzien van alle benodigde apparatuur. Niet alleen de kleurstelling is warm, ook is er vloerverwarming aangelegd voor een comfortabel klimaat. Een tweede airconditioning wordt tactisch in gezet om te koelen en ook te verwarmen om zo je opgewekte stroom direct slim in te zetten.
Terug in de hal bekijken we de uitgebreide meterkast en het naastgelegen toilet dat modern betegeld is en voorzien van een fonteintje. Aangrenzend de praktische bijkeuken waar naar een intensieve missie op school de jas opgehangen wordt, de schoenen een plekje vinden en het tijd is voor een debriefing bij moeders aan de keukentafel.
Vanuit de hal is ook de garage toegankelijk, net als vanaf de oprit. De garage is groot genoeg voor een auto, maar je kunt er natuurlijk ook gewoon de fietsen in kwijt. Hier treffen we ook de omvormer van de twintig zonnepanelen! Via de garage kom je ook gemakkelijk in de prachtige achtertuin terecht, maar daarover later meer.
BOVEN BELEGEREN Als de dag erop zit en de slaapverblijven worden opgezocht loopt iedereen in gelid de trap op. Boven zijn er drie ruime slaapkamers te vinden die allemaal voorzien zijn van goed dubbel glas en (deels) elektrische rolluiken. De badkamer (2019) is een heerlijke plek om de dag af te sluiten met het poetsen van de tanden of een snelle douche. De verwarmde vloer, de designradiator en de mechanische ventilatie maken dat het hier van alle gemakken is voorzien.
Een van de kadetten heeft zich de tweede verdieping toegeëigend die via een vaste trap te bereiken is. De overloop wordt door deze knaap streng bewaakt want dit is het kloppend hart van de woning. Hier wordt gewassen, gedroogd en zijn de derde en vierde airco strategisch opgehangen. De vierde slaapkamer op deze verdieping is extra ruim door een fraai dakkapel. Slapen doe je vervolgens als een roosje met het rolluik dat alles lekker donker, koel en stil houdt!
BUITENPOST Alleen de achtertuin valt nog te ontdekken, en wat een plaatje is dat. Ook hier is alles volledig op de schop gegaan en met militaire precisie aangelegd. Strakke schuttingen omsluiten het geheel en de plataan geeft een mooie dekking als de zon schijnt.
De prachtige overkapping met glazen schuifdeuren staat garant voor lange zomeravonden buiten zitten. Hier ga je met je strijdmakkers onvergetelijke avonden beleven! Op de televisie draait waarschijnlijk de laatste aflevering van ‘kamp van koningsbrugge’ terwijl de verhalen van vroeger steeds sterker worden. De naastgelegen berging is praktisch voor wat tuinspullen voor als er toch nog ergens een loopgraaf gemaakt moet worden. De barbecue staat er trouwens ook!
BEVELHEBBER Ben jij toe aan een volgende stap dan is deze missie overduidelijk! Bel met Iets Anders Makelaars en geef ons alle gegevens en coördinaten door die van belang zijn. Kom volledig uitgerust met je gehele bataljon polshoogte nemen en wie weet ben jij straks de trotse bevelhebber van dit fraaie hoofdkwartier aan het Soldatenhuis. Salut!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 439.011 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.720
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Soort dak
- Dwarskap bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 118 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 18 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Perceel
- 238 m²
- Inhoud
- 471 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Atag (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- RUURLO I 2771
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 238 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en geen spouw
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
6.202x
Bekeken
39x
Bewaard
21-10-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





