Verkocht
Noordereinde 41243 JG 's-Graveland's-Graveland
€ 1.795.000 k.k.
- 298 m²wonen
- 5.161 m²perceel
- 5slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 22 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 9 september 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Wonen in een oase van rust, natuur en historie.
Aan het lommerrijke lint van het Noordereinde, direct grenzend aan de ’s-Gravelandse landgoederen van Natuurmonumenten, ligt deze karaktervolle vrijstaande villa met vrijstaande garage en een riant perceel van ruim 5.000 m². Een plek die rust, ruimte en natuurbeleving ademt – en toch uitstekend bereikbaar is.
Een unieke locatie
De woning bevindt zich te midden van de beroemde ’s-Gravelandse Buitenplaatsen – een gebied dat bekendstaat om zijn monumentale lanen, waterpartijen en parken. Vanuit de tuin en de woonkamer kijkt u vrij weg over uitgestrekte weilanden, terwijl de eeuwenoude bossen van Natuurmonumenten letterlijk om de hoek liggen. Wandelaars, fietsers en natuurliefhebbers vinden hier dagelijks hun paradijs.
Vrijstaand wonen en werken met uitzicht
De villa (bouwjaar ca. 1950) is degelijk gebouwd als huisartsenwoning en later inpandig verbouwd, en biedt een woonoppervlak van 298 m². De indeling leent zich uitstekend voor zowel familiehuis als werken aan huis. Grote ramen zorgen voor een prachtige lichtinval en versterken het gevoel van verbondenheid met het omringende groen. Vanuit de woonkamer en de slaapkamers is er overal zicht op de tuin en het achterliggende landschap.
Indeling
Begane grond:
Entree, hal, toegang tot ruime kelder, zeer royale L-vormige woonkamer met aansluitend de eetkamer, doorloop naar luxe Bulthaupt keuken (2021) v.v. diverse inbouwapparatuur. Vanuit de hal is er een directe verbinding naar de voormalige praktijkruimte met meerdere vertrekken en een bovengelegen ruime bergzolder. Aangrenzend bevinden zich de garage, de carport en de schuur.
1e Verdieping
Overloop, 4 slaapkamers v.v. wastafel met warm- en koud water, kleine werkkamer, 2 badkamers, 2 balkons en een waskamer.
2e Verdieping
Zeer grote voorzolder en 5e slaapkamer.
Onderhoud:
- het algemene beeld is dat deze villa zeer goed onderhouden is;
- het pannendak van het woonhuis is in 2025 nog vervangen;
- recent geschilderd aan de buitenzijde;
- recent nog HR++ glas geplaatst;
- zeer verzorgd interieur;
Het perceel
Het perceel van 5.161 m² is een absolute troef: een statige oprijlaan met grind, volwassen bomen (o.a. tamme kastanjeboom, walnootboom, appelbomen) en een grote zonnige tuin rondom. Aan de achterzijde grenst het erf aan een weiland en een watergang, waardoor u optimale privacy en weidsheid ervaart. De tuin biedt volop mogelijkheden voor liefhebbers van tuinieren, speelruimte voor kinderen.
Omgeving en bereikbaarheid
’s-Graveland ligt centraal in het Gooi: Hilversum en Bussum bereikt u in enkele minuten, Amsterdam en Utrecht liggen op circa 25 autominuten. Basisscholen, winkels en sportvoorzieningen zijn nabij. Voor cultuur en historie zijn er de omliggende buitenplaatsen zoals Boekesteyn en Schaep en Burgh, met hun parken, wandelroutes en bezoekerscentrum.
Samengevat:
Een vrijstaande villa op een van de mooiste plekken van het Gooi, met een ongeëvenaard uitzicht, een royaal perceel en directe aansluiting op de natuur. Een kans die maar zelden voorbij komt.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 1.795.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.023
- Bouwjaar
- 1950
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 298 m²
- Overige inpandige ruimte
- 62 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 23 m²
- Perceel
- 5.161 m²
- Inhoud
- 1.302 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, wastafelmeubel, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, en mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Top-line HR 45 / 25 (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVELAND A 1155
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 5.161 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
14.148x
Bekeken
167x
Bewaard
21-8-2025
Op Funda
Buurt

's-Graveland
's-Graveland- Inwoners
- 1.395
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.183
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.