- 85 m²wonen
- 2slaapkamers
Omschrijving
Referentie: OSP102
Omschrijving
Deze verdieping appartementen, begane grond appartementen en Penthouses met luxe uitstraling worden gebouwd in het centrum van San Pedro del Pinatar aan de noordkant van Mar Menor. Een erg gezellig gebied met mooie stranden, 2 jachthavens en leuke restaurantjes. Wandelaars en vogelspotters kunnen genieten in het vlakbij gelegen natuurpark “Las Salinas y Arenales de San Pedro” wat ook de thuisbasis is voor de flamingo’s. Voor een stedentrip kunt u het levendige Murcia en Cartegena bezoeken en op slechts 10 minuten afstand ligt San Javier met sfeervolle straten en kleurrijke huizen. Hier worden ook geregeld feesten en festivals georganiseerd en in het cultureel centrum worden concerten en voorstellingen gegeven.
Deze mooie in de breedte gebouwde appartementen hebben een luxe uitstraling door de combinatie van wit stucwerk en gevelbekleding met houtlook tegels. Er is keuze uit appartementen met 2 of 3 slaapkamers, respectievelijk 85 m2 of 133 m2, en 2 badkamers waarvan 1 en suite. Het terras aan de zwembadzijde is 15 m2 bij het 2 slaapkamer appartement en 34 m2 bij het 3 slaapkamer appartement. Er is een ondergrondse parkeergarage inclusief een berging. De gemeenschappelijke ruimte met mooi zwembad is een heerlijke plek om te ontspannen. De appartementen zijn scherp geprijsd en geschikt voor zowel permanente bewoning als verhuur.
Variant 2 slaapkamers, € 254.900,00 (kk) bebouwd 85 m2
Variant 3 slaapkamers, € 293.900,00 (kk) bebouwd 133 m2
Referentie: OSP101 Begane grond appartementen
Variant 2 slaapkamers, € 254.900,00 (kk) bebouwd 85 m2
Variant 3 slaapkamers, € 293.900,00 (kk) bebouwd 133 m2
Referentie OSP102 Verdieping appartementen
Appartementen met 2 of 3 slaapkamers, respectievelijk 85 m2 of 133 m2, en 2 badkamers waarvan 1 en suite. De tuin/terras aan de zwembadzijde is 35 m2.
Referentie: OSP201 Penthouse
Penthouse met 2 of 3 slaapkamers, respectievelijk 85 m2 of 133 m2, en 2 badkamers waarvan 1 en suite. Het terras aan de zwembadzijde is 15 m2 bij het 2 slaapkamer Penthouse en 30 m2 bij het 3 slaapkamer Penthouse. Het solarium is respectievelijk 35 m2 en 50 m2.
Variant 2 slaapkamers, € 264.900,00 (kk) bebouwd 85 m2
Variant 3 slaapkamers, € 309.900,00 (kk) bebouwd 133 m2
Video op verzoek
Kenmerken:
airco, pre-installatie
verlichting binnen en buiten
zwembad gemeenschappelijk
speelruimte
garage
berging
Omgeving en faciliteiten
Gemiddeld 2 ½ uur vliegen vanuit Nederland of België naar Alicante
Alicante luchthaven 78 km 45 minuten
Golf 10 km Lo Romero Golf
Strand 2,5 km 7 minuten
Jachthaven 2,5 km 7 minuten
Horeca 0,5 km
Winkelcentrum 13 km La Zenia Boulevard met 160 winkels
Prijswijzigingen en andere afwijkingen voorbehouden. Prijzen en definitieve maten worden bepaald door de bouwers.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 199.900 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 254.900 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.999
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2025
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 85 m²
- Inhoud
- 215 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, 2 toiletten, 2 wastafels, en 2 wastafelmeubels
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
Populariteit
832x
Bekeken
14x
Bewaard
11-9-2024
Op Funda
Buurt
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




