Nieuw
Hondshaai 81741 RM SchagenNes-Noord
€ 945.000 k.k.
- 157 m²wonen
- 392 m²perceel
- 4slaapkamers
- A++energielabel
BlikvangerLuxe, ruimte en comfort – dit zou zomaar uw droomhuis kunnen zijn!
Omschrijving
Luxe, ruimte, comfort en sfeer – dit zou zomaar uw droomhuis aan het water kunnen zijn!
Gloednieuw en volledig instapklaar! Deze vrijstaande woning, gebouwd in 2021, combineert comfort, luxe en duurzaamheid in één schitterend geheel. Modern, sfeervol, ruim en afgewerkt met hoogwaardige materialen: dat zijn de sleutelwoorden die deze woning perfect omschrijven.
Bent u op zoek naar een woning waar eigentijds wooncomfort en energiezuinigheid hand in hand gaan? Dan is dit uw kans! Deze charmante vrijstaande woning, gelegen in een jonge en geliefde wijk, biedt alles wat u zich kunt wensen. De complete woning staat op een prachtige kavel aan het water van 400 m² eigen grond. Met een royaal woonoppervlak van maar liefst 157 m², bestaande uit een riante living, een luxe keuken, vijf ruime slaapkamers, een complete badkamer en een doordachte indeling, voelt dit huis direct als thuiskomen.
De achtertuin, gelegen op het zuidoosten, beschikt over een terras aan het huis én een terras achter in de tuin aan het water. Hierdoor is het een heerlijke plek om de hele dag van de zon of juist van een plekje in de schaduw te genieten. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een oprit met ruimte voor maar liefst drie auto’s, evenals een stenen garage die direct aan de woning is gebouwd. De achtertuin is bereikbaar via een achterom of via de garage.
Duurzaamheid staat hier centraal: de woning is volledig energieneutraal, gasloos, optimaal geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming én vloerkoeling. Dankzij de warmtepomp en maar liefst 11 zonnepanelen woont u hier niet alleen stijlvol, maar ook volledig toekomstbestendig. Voeg daar het gemak van parkeren op eigen terrein aan toe en u heeft de ideale wooncombinatie gevonden.
Ook de ligging is fantastisch! Nes Noord betekent wonen in een kindvriendelijke woonomgeving, met het centrum en diverse voorzieningen om de hoek. Kinderen kunnen spelen in de kleine speeltuin om de hoek of in de grotere speeltuinen op korte afstand. In de nabije omgeving vindt u alle denkbare voorzieningen, waaronder het centrum van Schagen met talrijke winkels en een gezellige markt rondom de kerk, openbaar vervoer en NS-station, diverse scholen en sportverenigingen.
Kortom: dit is de perfecte woning én locatie voor gezinnen. Kom snel binnenkijken en laat u verrassen. Bel 06 11 79 99 61 voor een afspraak met makelaar Kim Boontjes. Voor een eerste impressie kunt u alvast een kijkje nemen op hondshaai8.nl.
Begane grond:
Bij binnenkomst komt u in een ruime hal, die toegang biedt tot de toiletruimte, de trapopgang naar de eerste verdieping, een ruime garderobekast en de riante living.
Vanuit de hal betreedt u de royale woonkamer, waar licht en ruimte de hoofdrol spelen. De openslaande deuren bieden direct toegang tot de tuin. Dankzij de vele raampartijen geniet u hier het hele jaar door van een optimale verbinding met buiten.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne keuken – een echte blikvanger! Deze keuken in U-opstelling straalt stijl en luxe uit en is afgewerkt met een chic werkblad met marmerlook en een sfeervolle bar. Uiteraard is de keuken voorzien van alle denkbare gemakken, zoals een kookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem, een Quooker, 2x combi-oven/magnetron, koel-/vriescombinatie en vaatwasser. Dankzij de grote raampartijen in zowel de voor- als zijgevel geniet u tijdens het koken van een overvloed aan daglicht en een vrij uitzicht over de straat en uw tuin.
De woonkamer is volledig tuingericht. De grote raampartijen en openslaande deuren zorgen voor optimaal contact met de tuin.
1e Verdieping:
Via de vaste trap vanuit de hal bereikt u de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie royaal bemeten slaapkamers en een moderne badkamer. Alle kamers zijn strak afgewerkt, hebben een uitstekend formaat en worden dankzij de grote raampartijen prachtig verlicht. Een frisse en lichte uitstraling is hier gegarandeerd. Ook de gebruikte materialen, zoals het hang- en sluitwerk, zijn van hoogwaardige kwaliteit.
De badkamer is modern en stijlvol ingericht. Strakke wandtegels worden gecombineerd met karaktervolle Portugese vloertegels, wat zorgt voor een warme en luxe sfeer. De ruimte beschikt over een riante inloopdouche met regen- en handdouche, een tweede toilet en een groot houten wastafelmeubel met dubbele wastafel en twee spiegels met daarboven verlichting. Alles straalt comfort en verfijning uit.
2e Verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevinden zich twee ruime kamers, een wasruimte en een technische ruimte. De kamers zijn momenteel in gebruik als slaapkamer en garderobekamer. Dankzij de grote ramen zijn beide ruimtes heerlijk licht.
Vanuit de garderobekamer bereikt u de wasruimte, waar de aansluitingen voor de witgoedapparatuur aanwezig zijn.
In de technische ruimte bevinden zich de boiler, de mechanische ventilatie-unit en de omvormer voor de zonnepanelen.
Tuin:
De voor- en achtertuin is smaakvol aangelegd met vaste beplanting en 2 leilinders, een charmante blikvanger bij binnenkomst.
De achtertuin is werkelijk een plek om van te genieten. Geen standaard gazon, maar een prachtig aangelegde tuin met vaste beplanting, kleurrijke bloemenborders, meerdere terrassen en een riante vlonderterras aan het water.
Aan de voorzijde zijde is een eigen parkeerplaats gerealiseerd. Zo geniet u niet alleen van een prachtige tuin, maar ook van het comfort en gemak van parkeren op eigen terrein.
Alle feiten op een rij:
Gas-loos, energiezuinig en toekomstgericht
In-stap-klaar is deze in 2021 gebouwde vrijstaande woning
Riante living met luxe keuken
Prachtig aangelegde tuin aan het water
Hoogwaardige afwerking en uitstekend onderhouden
Meerdere auto’s parkeren op eigen terrein
Klaar voor de toekomst:
Volledig geïsoleerd
Kunststof kozijnen met isolatieglas HR+++
11 Zonnepanelen
Warmtepomp met bron
Vloerverwarming en -koeling over de gehele woning muv zolder
ITHO Autotherm temperatuur regeling
WTW installatie voor ventilatie
Zolder Airco
Door de vele zonnepanelen en de goede volledige isolatie maakt het niet alleen een prettige plek om te wonen, maar ook een slimme keuze voor de lange termijn
Energielabel A++
Inhoud circa 664 m³
Woonoppervlakte circa 157 m²
Perceeloppervlakte 400 m²
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 945.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.019
- Bouwjaar
- 2021
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 157 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Perceel
- 392 m²
- Inhoud
- 664 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A++
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- SCHAGEN K 1877
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 392 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras
- Achtertuin
- 250 m² (10,00 meter diep en 25,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid