Nieuw
Veenlantstraat 27-C3117 CJ SchiedamLiduinabuurt
€ 298.500 k.k.
- 93 m²wonen
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerEen ruime 4 kamer bovenwoning van ca. 93m2 gebruiksoppervlak
Omschrijving
Veenlantstraat 27 C 3117 CJ Schiedam
Een ruime 4 kamer bovenwoning van ca. 93m2 gebruiksoppervlak verdeeld over 3 woonlagen met op de 1e woonlaag de woonkamer/keuken en een balkon aan de achterzijde. De woning is de afgelopen 15 jaar continu onderhouden en de volgende werkzaamheden zijn in het verleden uitgevoerd: gevels zijn gereinigd, nieuw gevoegd en geïmpregneerd, dakpannen vernieuwd, dakbedekking en zinken goten vernieuwden schoorstenen nieuw opgemetseld. Komende maand wordt de dakkapel ook nog vervangen. De woning ligt in een vriendelijke wijk en gezellige straat met alle voorzieningen in de abijheid; buurtwinkels, parken, snelwegennet, scholen en openbaar vervoer. Het centrum van Schiedam is ook op loopafstand. Parkeren kan hier nog zonder vergunning.
Begane grond:
Eigen entree met trapopgang naar de 1e verdieping.
1e verdieping
Overkoop, gang voorzien van een toilet. Riante doorzonwoonkamer inclusief erker en half open keuken van totaal ca. 32m2. De woonkamer is voorzien van een parketvloer, gestuukte wanden en heeft een prettige lichtinval. De keuken is voorzien van een gaskookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriesladen. Vanuit de keuken is de toegang naar het balkon.
2e verdieping:
Overloop. Voorslaapkamer van ca. 10m2. Achterslaapkamer van ca. 12m2. Netjes uitgevoerde badkamer voorzien van een ruime douche, wastafel, ventilatie, radiator en aansluiting voor de wasmachine.
3e verdieping, zolderruimte:
Overloop met bergruimte. Riante slaapkamer van ca. 11m2 voorzien van een dakkapel. Tevens is er extra bergruimte waar ook de CV ketel is opgesteld.
Overige:
-De dakkapel wordt half juni in opdracht van de VVE volledig vervangen;
-Oplevering in overleg;
-Vereniging van eigenaren met een maandelijkse bijdrage van €125,-;
-Verwarming en warmwatervoorziening middels een CV;
-Gezien het bouwjaar van de woning zal er een asbest- en 'As is Where is clausule' worden opgenomen in de koopakte;
-De woning staat op eigen grond;
-Bouwjaar woning 1910;
-Gebruiksoppervlak 93m2 (NEN 2580);
-Inhoud ca. 310m3 (NEN 2580).
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten.
Notariskeuze en kosten
Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 298.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.210
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 125,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1920
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 93 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 330 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Kadastrale gegevens
- SCHIEDAM M 6494
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 125,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Liduinabuurt
Schiedam- Inwoners
- 855
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.246
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.