Nieuw
Neulstraat 12-B5492 DC Sint-OedenrodeSint-Oedenrode Centrum Noord
€ 660.000 k.k.
- 147 m²wonen
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerMidden in het centrum wonen, maar wél met rust en ruimte!
Omschrijving
Midden in het centrum wonen, maar wél met rust, ruimte en een eigen plek voor de auto? Dit is zo’n appartement waar je meteen het gevoel krijgt: hier zit het goed.
Welkom aan de Neulstraat 12B in Sint-Oedenrode. Een verrassend ruim en speels ingedeeld appartement verdeeld over twee woonlagen, gelegen in het karakteristieke complex In de Witte Valck. Hier woon je letterlijk in het hart van het dorp, met alle winkels, horeca en voorzieningen op loopafstand, terwijl je thuis juist geniet van rust, licht en een vrij uitzicht.
Wat dit appartement extra bijzonder maakt, is de combinatie van ruimte en mogelijkheden. De derde verdieping biedt een complete en comfortabele woonlaag met alles wat je nodig hebt: een ruime woonkamer, twee slaapkamers en een complete badkamer. En dan heb je boven nog een volledige verdieping die je helemaal naar eigen wens kunt invullen. Extra slaapkamers, een werkruimte of hobbyruimte? Het kan hier allemaal.
Tel daar een zonnig terras op het zuidoosten, een eigen parkeerplaats in de parkeergarage en een berging bij op, en je hebt een appartement dat niet alleen nu prettig woont, maar ook klaar is voor de toekomst.
In het kort:
• Gelegen in het centrum van Sint-Oedenrode
• Appartement verdeeld over twee woonlagen (3e en 4e verdieping)
• Lift aanwezig in het complex
• Ruime en lichte woonkamer
• Terras op het zuidoosten met zonneluifel
• Praktische keuken met inbouwapparatuur
• Twee slaapkamers op de woonverdieping
• Hoofdslaapkamer met directe toegang tot de badkamer
• Complete badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet
• Separaat toilet in de hal
• Bijkeuken met witgoedaansluitingen
• Vaste trap naar de bovenverdieping
• Ruime zolder met mogelijkheden voor extra kamer(s)
• Eigen parkeerplaats en berging in afgesloten parkeergarage
• Alles op loopafstand: winkels, horeca en voorzieningen
• Zorgvoorzieningen in de directe omgeving
Binnenkomst
Je komt binnen in een nette, afgesloten centrale hal die alleen toegankelijk is voor bewoners. Hier heb je de keuze: de lift of de trap naar boven. Alles is verzorgd en goed onderhouden, wat direct een prettige eerste indruk geeft. Bezoekers melden zich eenvoudig via de intercom.
Appartement – 3e verdieping
Achter de voordeur wacht een ruime hal met een mooie eikenhouten vloer die direct warmte uitstraalt. Vanuit hier heb je toegang tot alle vertrekken: de woonkamer, keuken, twee slaapkamers, badkamer, separaat toilet en de bijkeuken.
De woonkamer is royaal en heerlijk licht dankzij de grote ramen aan de voorzijde. De ligging op het zuidoosten zorgt voor een fijne lichtinval gedurende de dag. Hier heb je alle ruimte voor een comfortabele zithoek en een grote eettafel. De openslaande deuren naar het terras zorgen voor een mooie verbinding tussen binnen en buiten.
De keuken is opgesteld in een praktische hoekopstelling en voorzien van alles wat je nodig hebt: een gaskookplaat met oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en dubbele spoelbak. Functioneel en prettig ingericht, met voldoende werk- en bergruimte.
De grootste slaapkamer is ruim van opzet en heeft direct toegang tot de badkamer. De tweede slaapkamer is eveneens goed bemeten en perfect als logeerkamer, werkplek of hobbyruimte.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, separate douche, dubbele wastafel en een tweede toilet. Daarnaast is er nog een separaat toilet in de hal.
In de bijkeuken vind je de aansluitingen voor wasapparatuur en de vaste trap naar de bovenverdieping.
Terras
Via de openslaande deuren in de woonkamer stap je zo het terras op. Door de ligging op het zuidoosten geniet je hier al vroeg op de dag van de zon en zit je er verrassend lang lekker buiten. Met de aanwezige zonneluifel creëer je eenvoudig schaduw wanneer je dat wilt. Het uitzicht is vrij en kijkt mooi uit over de Neulstraat, de Deken van Erpstraat en richting sportpark De Neul.
4e verdieping – volop mogelijkheden
Via de vaste trap bereik je de vierde verdieping. Hier vind je een grote open ruimte met twee Velux dakramen en volop daglicht. Dit is zo’n verdieping waar je echt alle kanten mee op kunt. Denk aan het realiseren van één of zelfs twee extra slaapkamers, een werkruimte of een hobbyruimte. Ook de cv-ketel en de mechanische ventilatie zijn hier geplaatst. De verdieping is geïsoleerd en biedt daarnaast nog voldoende bergruimte.
Parkeergarage en berging
Onder het complex bevindt zich een afgesloten parkeergarage met een eigen parkeerplaats. Ideaal, zeker zo midden in het centrum. Daarnaast beschik je over een eigen berging in het souterrain. Zowel de garage als de berging zijn binnendoor bereikbaar.
Ligging
Wonen aan de Neulstraat betekent wonen op een toplocatie. Zodra je het complex uitloopt, sta je midden in het centrum van Sint-Oedenrode. Winkels, supermarkten, restaurants en terrasjes liggen letterlijk om de hoek. Op de begane grond van het complex bevindt zich zelfs sterrenrestaurant Odille.
Voor wie in de toekomst behoefte heeft aan zorg of ondersteuning is het prettig om te weten dat voorzieningen van Odendael dichtbij liggen.
Kortom: levendig wonen met alle gemakken binnen handbereik, terwijl je thuis juist geniet van rust en ruimte.
Enthousiast geworden?
Dit is zo’n appartement dat je eigenlijk even van binnen moet ervaren. De ruimte, de lichtinval en de mogelijkheden komen pas echt tot hun recht als je er rondloopt. Plan gerust een bezichtiging; we laten je het graag zien.
Disclaimer
De gebruiksoppervlakte wonen en inhoud zijn gemeten conform de NVM-meetinstructie (NEN 2580). Aan de vermelde maten en gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Deze verkoopinformatie vormt geen aanbod tot verkoop en bindt verkoper noch makelaar.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 660.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.490
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 253,05 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 147 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 546 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, lift, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- SINT OEDENRODE G 4526
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- SINT-OEDENRODE G 75
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 253,05 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Sint-Oedenrode Centrum Noord
Sint-Oedenrode- Inwoners
- 1.625
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.213
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?