Verkocht
- 109 m²wonen
- 177 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 20 november 2025
- Verkoopdatum
- 15 december 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Instapklare tussenwoning met energielabel A en fijne ligging in Eerschot
Aan de Heistraat 28 in Sint-Oedenrode woon je in een frisse, compleet gemoderniseerde tussenwoning waar je zó in kunt. De afgelopen jaren is de woning grondig aangepakt: dakisolatie (2022), vloerverwarming op de hele begane grond en badkamer, 12 zonnepanelen (2022), nieuwe mechanische ventilatie (2022), een moderne badkamer, nieuw dakraam en vernieuwde afwerkingen op de eerste verdieping. Overal rolluiken en energielabel A maken het wooncomfort helemaal compleet.
Met drie slaapkamers op de eerste verdieping en een royale vierde slaapkamer op zolder, een strakke keuken, moderne badkamer en een heerlijke tuin met overkapping is dit een perfecte woning voor wie comfort, energiezuinigheid en een fijne woonomgeving zoekt.
In het kort:
• Gebruiksoppervlakte wonen ca. 109 m²
• Perceel ca. 177 m²
• Inhoud ca. 370 m³
• Energielabel A
• Vloerverwarming hele begane grond en badkamer
• 12 zonnepanelen en dakisolatie (2022)
• Moderne badkamer (2022)
• Overal rolluiken
• Vier slaapkamers
• Fraai aangelegde tuin met overkapping en berging
• Fijne ligging in woonwijk Eerschot, dichtbij centrum en voorzieningen
Begane grond
Je komt binnen in de hal met het toilet, meterkast en een praktische trapkast. Op de hele begane grond ligt een strakke tegelvloer met vloerverwarming, wat direct zorgt voor een aangename sfeer.
De woonkamer heeft grote ramen aan zowel de voor- als achterzijde, waardoor je geniet van een fijne lichtinval. Aan de tuinzijde is volop ruimte voor een eethoek. De open verbinding met de keuken zorgt voor een ruimtelijk geheel.
De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast, vriezer, vaatwasser en combi-oven. Via de achterdeur loop je zo de tuin in.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers, alle voorzien van laminaat en rolluiken. De master bedroom beschikt over een vaste kast.
De badkamer (2022) is modern, strak en luxe uitgevoerd: een ligbad, inloopdouche, toilet, dubbele waskommen op een houten meubel en een ronde spiegel met verlichting. De glazen wand van de douche is aan de buitenzijde uitgevoerd als getint spiegelglas, wat een bijzonder stijlvolle uitstraling geeft.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op de voorzolder vind je de aansluitingen voor witgoed en de cv-installatie. Door naar de ruime vierde slaapkamer met dakraam: een lichte, prettige slaap-, speel- of logeerruimte.
Buiten
De achtertuin is recent aangelegd en biedt een heerlijke plek om te ontspannen. Direct achter de woning hangt een zonneluifel, ideaal op warme dagen. Verder vind je een terras, kunstgras, vaste plantenbakken en groene, tropische beplanting.
Achterin ligt een grote overkapping met tuinberging en een achterom. Een perfecte plek voor lange zomeravonden of extra opslagruimte.
Ligging
Heistraat 28 ligt in Eerschot: een fijne woonwijk met veel groen, op korte afstand van het centrum van Sint-Oedenrode. Basisschool, kinderopvang, sportvoorzieningen en uitvalswegen richting Eindhoven en ’s-Hertogenbosch zijn allemaal dichtbij. Een ideale locatie voor gezinnen en iedereen die graag rustig woont, maar wel alles binnen handbereik wil hebben.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 440.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.037
- Bouwjaar
- 1964
- Wonen
- 109 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 177 m²
- Inhoud
- 370 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Proline HRC30 CW5 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SINT OEDENRODE C 2859
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 177 m²
- Achtertuin
- 70 m² (12,15 meter diep en 5,80 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Populariteit
3.472x
Bekeken
31x
Bewaard
20-11-2025
Op Funda
Buurt

Eerschot
Sint-Oedenrode- Inwoners
- 2.185
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.061
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.