Bretagnestraat 316137 JE SittardKemperkoul
€ 379.000 k.k.
- 109 m²wonen
- 220 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
In de rustige woonwijk Europapark gelegen goed afgewerkte twee-onder-een kapwoning met inpandige garage en omsloten tuin met veel privacy, grenzend aan het Elzasplein.
Indeling:
Begane grond:
Via de voortuin bereikbare entree. Hal met meterkast, toilet, berging onder de trapopgang en toegang tot de ruime garage aan de voorzijde. De brede garage is voorzien van een bergzolder en een automatisch bedienbare sectionaalpoort. In de garage zijn de aansluitingen voor wasapparatuur aanwezig.
Ruime woonkamer en half-open keuken met een design keukeninstallatie (2011) in hoekopstelling, inclusief de navolgende apparatuur: gaskookplaat met BORA afzuigunit, koelkast, vaatwasser en heteluchtoven. De keukenopstelling is voorzien van een composiet werkblad.
Vanuit de keuken toegang tot de fijne tuin op het zuiden, met een groot zonnescherm. De tuin biedt bijzonder veel privacy en achteringang.
Eerste verdieping:
Vanuit de overloop zijn vier slaapkamers te bereiken.
In de slaapkamer aan de voorzijde is de cv-ruimte gesitueerd (HR Nefit Topline 2010). Uitbreiding van deze slaapkamer is mogelijk door de vliering boven de garage toe te voegen. Geheel betegelde badkamer (2011) met wastafelmeubel, 2e toilet en inloopdouche met regendouche.
Tweede verdieping:
Vlizotrap naar de ruime bergzolder.
Bijzonderheden:
- Rondom goede isolatie en hardhouten kozijnen met dubbele en deels HR++ beglazing;
- Begane grond en verdieping grotendeels afgewerkt met een laminaatvloer.
- Fijne ligging in de wijk 'Europapark', dichtbij voorzieningen zoals basisschool en wijk-winkelcentrum;
- Op loopafstand van het natuurgebied 'Tuddernder Venn';
- Leuke woning met veel ruimte in een fijne woonomgeving. Absoluut een bezichtiging waard!
Wil je een bieding doen op deze woning?
Maak dan gebruik van 'Move'. Heb je nog geen toegang tot Move; laat dat even aan de makelaar weten.
Schriftelijkheidsvereiste:
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben ondertekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na overeenstemming.
Waarborgsom of bankgarantie:
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen één week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Bouwkundige keuring:
Een koper heeft een onderzoeksplicht en is gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen om een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud, het gebruik en eventuele andere aspecten van de onroerende zaak.
WWFT:
De makelaar is verplicht om cliëntenonderzoek te doen om het risico van witwassen en financiering van terrorisme te voorkomen. Bij inbreng van grotere sommen eigen middelen is de makelaar tevens verplicht u te vragen een eigen verklaring te geven waar de gelden vandaan komen. Bij twijfel of onjuiste informatie zullen wij melding doen bij FIU.
Verkoopinformatie:
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. In het Move-dossier zijn de lijst van zaken en de vragenlijst deel B opgenomen. De hierin opgenomen informatie prevaleert boven de in de beschrijving opgegeven informatie en is onderdeel van de koopovereenkomst. Wij adviseren om informatie die voor u van wezenlijk belang is te (laten) controleren.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Overdrachtsbelasting:
Bij de eigendomsoverdracht van een registergoed is de koper overdrachtsbelasting verschuldigd. Deze overdrachtsbelasting maakt onderdeel uit van de zogenaamde ‘kosten koper’ (k.k.).
De tarieven voor de overdrachtsbelasting worden door de overheid vastgesteld en kunnen in sommige gevallen een combinatie van verschillende tarieven zijn. Kijk voor meer informatie op de website van de Belastingdienst.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 385.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 379.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.477
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1994
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 109 m²
- Overige inpandige ruimte
- 32 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Perceel
- 220 m²
- Inhoud
- 500 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Cv-ketel
- Nefit HR CV (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SITTARD S 979
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 220 m²
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 94 m² (12,00 meter diep en 7,80 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
3.665x
Bekeken
33x
Bewaard
30-3-2026
Op Funda
Buurt

Kemperkoul
Sittard- Inwoners
- 5.845
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.095
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.