Nieuw
Smalweer 453363 JJ SliedrechtDe Weren
€ 320.000 k.k.
- 78 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
Instapklare maisonnette woning met ruime woonkamer en zonnige tuin op het zuiden aan de Smalweer 45 in Sliedrecht.
Ben je op zoek naar een instapklare woning met een fijne sfeer, praktische ruimte én een eigen tuin?
Dan is deze verrassend leuke maisonnette aan de Smalweer 45 absoluut een bezichtiging waard.
Deze 3-kamer maisonnette beschikt over circa 78 m² woonoppervlakte, twee ruime slaapkamers, een bergzolder én een eigen berging. Hierdoor beschikt de woning over zowel praktische woon- als opbergruimte, waaronder de vliering over de gehele lengte van de woning en een ruime berging. Daarnaast woon je hier op een prettige locatie met winkels, scholen, openbaar vervoer en recreatiegebied De Merwelanden op korte afstand.
De woning is netjes onderhouden, voorzien van houten kozijnen met HR+ beglazing en het buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2024. Kortom: een woning waar je zó in kunt. Daarnaast is er sprake van een actieve en gezonde VvE.
Indeling:
Begane grond
Via de eigen entree kom je binnen in de hal met meterkast, toiletruimte, trapopgang naar de verdieping en toegang tot de woonkamer.
Woonkamer
De woonkamer is heerlijk licht en tuin georiënteerd. Een fijne leefruimte met praktische bergruimte aanwezig in de trapkast.
Vanuit de woonkamer loop je direct de achtertuin in, een verlengstuk van de leefruimte waar je heerlijk buiten kunt zitten.
Keuken
De open keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is uitgevoerd in een praktische parallelopstelling met veel werk- en kastruimte. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur waaronder: 4-pits kookplaat, oven, vaatwasser, afzuigkap en een koel-/vriescombinatie. Kortom, een fijne plek voor wie graag kookt.
Buitenruimte: voor- én achtertuin
Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt, is dat je beschikt over zowel een voortuin als een achtertuin.
De achtertuin is bereikbaar vanuit de woonkamer én via de achterom. Dankzij de gunstige zuidelijke ligging kun je hier heerlijk tot in de avond van de zon genieten. Aan de buitenzijde van de woning is bovendien een elektrisch bedienbare zonwering aanwezig, wat bijdraagt aan extra comfort op warme dagen.
Daarnaast beschikt de woning over een eigen externe berging van circa 7 m2; ideaal voor fietsen, tuinspullen en extra opslag.
Eerste verdieping:
Overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer en vlizotrap naar de bergzolder.
De slaapkamer aan de achterzijde is een fijne hoofdslaapkamer en voorzien van een elektrisch bedienbaar screen.
De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een praktische inloopkast; ideaal voor extra opbergruimte of het creëren van een nette, rustige slaap- of werkkamer.
De badkamer is modern uitgevoerd en geheel betegeld. De ruimte is uitgevoerd met een douchecabine, wastafel met meubel, designradiator en aansluiting voor de wasmachine.
Bergzolder
Via de vlizotrap bereik je de praktische bergzolder over de gehele lengte van de woning. De bergzolder heeft een oppervlakte van circa 8 m². Een ideale ruimte voor het opbergen van koffers, seizoensspullen en andere zaken die je niet dagelijks nodig hebt. Hier bevindt zich tevens de elektrische boiler van 80 liter voor de warm watervoorziening.
Algemeen
Bouwjaar: 1981
Woonoppervlakte: ca. 78 m²
Bergzolder: ca. 8 m²
Externe berging: ca. 7 m²
2 slaapkamers en een ruime inloopkast
Houten kozijnen met HR+ glas
Schilderwerk uitgevoerd in 2024
Verwarming middels blokverwarming
Elektrische boiler (80L)
Actieve en gezonde VvE
VvE-bijdrage: € 267,- per maand (incl. stookkosten en waterverbruik)
Oplevering: midden september 2026
Deze presentatie is bedoeld als uitnodiging en derhalve kunt u uit deze geen rechten ontlenen.
Neem uw eigen aankoopmakelaar mee!
Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als aanbieding of offerte mag worden beschouwd. Deze dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 320.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.103
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 267,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Maisonnette (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1981
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 78 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 270 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Kadastrale gegevens
- SLIEDRECHT K 2846
- Achtertuin
- 20 m² (4,70 meter diep en 4,34 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 267,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
964x
Bekeken
25x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

De Weren
Sliedrecht- Inwoners
- 1.675
- Gezin met kinderen
- 40%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.502
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?