Royaal wonen op een unieke plek in het hart van Sluis
Omschrijving
Royaal wonen op een unieke plek in het hart van Sluis
Ruim 170m² woonoppervlakte, drie slaapkamers, twee badkamers, twee balkons en een indrukwekkend royale leefruimte.
Welkom in het grootste appartement van Residentie De Kogge, gelegen op de tweede en bovenste verdieping in het centrum van Sluis.
Dit bijzonder ruime appartement combineert comfort, privacy en ruimte met een locatie waar je het gezellige centrum letterlijk voor de deur hebt.
Met maar liefst ruim 170m² behoort dit tot één van de meest royale appartementen van Sluis.
De woning beschikt verder over drie, ruime volwaardige slaapkamers en twee badkamers.
Hierdoor is er volop ruimte is voor een gezin, gasten, zorgverlening aan huis of een combinatie van wonen en werken.
Bij binnenkomst valt direct de royale maatvoering op. Vanuit de ruime hal, waar ook het gastentoilet is te vinden, bereik je de verschillende vertrekken en kom je in de indrukwekkend grote woonkamer met open keuken en eetgedeelte.
De woonkamer profiteert van veel lichtinval en biedt volop ruimte voor verschillende zithoeken en een royale eettafel.
Vanuit de woonkamer is het royale terras te bereiken.
Zeer mooi zuidwest georiënteerd met vrij uitzicht over de parkachtige binnentuin.
De ideale plek om te genieten van de middag- en avondzon en een heerlijke buitenruimte om te ontbijten, uitgebreid te tafelen of aan het einde van de dag met een glas wijn de dag af te sluiten.
De open keuken vormt een natuurlijk onderdeel van de leefruimte, waardoor koken, tafelen en gezellig samenzijn hier mooi samenkomen.
Direct naast de keuken bevindt zich een praktische bijkeuken/berging. Een ideale ruimte voor extra voorraad, huishoudelijke apparatuur en alles wat u liever uit het zicht houdt.
Via de ruime hal is de slaapvleugel bereikbaar. Hier zijn de drie ruime slaapkamers en de tweede badkamer gelegen.
Een van de slaapkamers heeft directe toegang tot het tweede balkon met een bijzonder uitzicht op één van de meest herkenbare elementen van Sluis: de historische Belforttoren.
De aanwezigheid van een tweede badkamer zorgt voor extra comfort en maken het appartement bijzonder geschikt voor zowel permanente bewoning als een royaal tweede verblijf.
De huidige indeling biedt bovendien voldoende mogelijkheden om de woning geheel naar eigen wensen en levensstijl in te richten.
Naast de royale woonruimte beschikt het appartement over verrassend veel praktische bergruimte.
Ook aan parkeren is gedacht. De mogelijkheid bestaat om indien gewenst één of twee ruime parkeerplaatsen in de ruime ondergronds parkeergarage (optioneel) aan te kopen.
Het gebouw beschikt over een lift en het dak van de residentie is in 2025 volledig gerenoveerd en geïsoleerd.
De aan het appartement verbonden zonnepanelen dragen bij aan een efficiënt energieverbruik.
De locatie is misschien wel net zo bijzonder als het appartement zelf.
Vanuit de Lange Wolstraat loop je zo het historische centrum van Sluis in. Winkels, supermarkten, restaurants, cafés en terrassen bevinden zich allemaal op korte loopafstand.
Maar Sluis is meer dan alleen een gezellige vestingstad.
De ligging vlak bij de Belgische grens maakt dit een fantastische uitvalsbasis voor liefhebbers van de kust, gastronomie, cultuur en het goede leven.
Zo liggen Cadzand en de Zeeuwse kust zeer dichtbij, evenals Knokke en het historische Brugge. Een dagje strand, uitgebreid lunchen in Cadzand, winkelen in Knokke of een avond culinair genieten: vanuit Sluis ligt het allemaal binnen handbereik.
Voor golfers zijn er prachtige banen in de omgeving, waaronder Damme Golf & Country Club en de Royal Zoute Golf Club.
En met de Belgische kusttram kunt u op een ontspannen manier de kust ontdekken, van Knokke tot De Panne.
Dit is een appartement voor wie niet alleen centraal wil wonen, maar ook waarde hecht aan ruimte, comfort en buitenleven.
Een royale woonkamer, drie slaapkamers, twee badkamers, een praktische bijkeuken, twee balkons en volop bergruimte komen hier samen op één van de mooiste plekken van Sluis.
Een uitzonderlijk ruim appartement op een uitzonderlijk centrale locatie.
Bijzonderheden
Gelegen op de tweede en tegelijk bovenste verdieping
Grootste appartement in Residentie De Kogge
Zeer ruime woonkamer met veel lichtinval
Open keuken met eetgedeelte
Praktische bijkeuken/berging naast de keuken
3 volwaardige slaapkamers
2 badkamers
2 balkons
Zuidwestgericht balkon met middag- en avondzon
Tweede balkon met zicht op de Belforttoren
Aparte, eigen berging op de begane grond
Dak volledig gerenoveerd en geïsoleerd in 2025
Beschikking over eigen zonnepanelen
Lift aanwezig
Mogelijkheid tot optioneel aankopen van 1 of 2 parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage voor € 30.000,- k.k. per plaats
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Zeer royaal topappartement
Grootste appartement van De Kogge met ca. 170m² woonruimte.
Twee balkons met uitzicht
Zuidwestbalkon aan binnentuin en balkon met zicht op Belforttoren.
Dak en zonnepanelen vernieuwd
Dak in 2025 volledig gerenoveerd en geïsoleerd, met eigen zonnepanelen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 645.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.772
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Specifiek
Dubbele bewoning mogelijk
Soort dak
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
171 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
14 m²
Externe bergruimte
10 m²
Inhoud
526 m³
Indeling
Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, toilet, 2 wastafelmeubels, en douche
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Buitenzonwering, dakraam, lift, mechanische ventilatie, schuifpui, en zonnepanelen
Gelegen op
3e woonlaag
Energie
Energielabel
A
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)