1e Heezerlaantje 33766 LV SoestHees
€ 317.500 k.k.
- 56 m²wonen
- 870 m²perceel
- 1slaapkamer
Omschrijving
LET OP DE DOELGROEP OMSCHRIJVING
NIET VOOR IEDERE KOPER GESCHIKT
Op deze fantastische groene rustige plek is te koop dit VRIJSTAANDE NIEUWE BIJGEBOUW, groot 56 m2, met tuin.
Het bijgebouw beschikt over volledige zelfstandige nutsvoorzieningen zoals c.v. en meterkast. Voor de indeling verwijzen wij u naar de prachtige foto’s en de plattegrond.
Het bijgebouw maakt onderdeel uit van een kadastraal geheel, namelijk met het woonhuis aan de voorzijde. Deze gezellige eigenaren worden uw nieuwe buren en mede-eigenaren van het geheel. Een bijzondere constructie. Dat leggen wij u graag persoonlijk uit.
Bijzonderheden:
- Koper financiert de aankoop uit eigen middelen of via derde.
Omdat er sprake is van een bijgebouw is het geschikt voor de volgende doelgroepen en dus koper(s):
1. U heeft recht op Mantelzorgwoning
Wilt u als mantelzorger dichter wonen bij de persoon die uw hulp nodig heeft? Dan is het mogelijk een mantelzorgwoning op het achtererf van de woning te bewonen.
Dit mag alleen als de mantelzorgwoning voor maximaal twee personen is. Waarvan minimaal één persoon mantelzorg verleent aan of ontvangt van een bewoners van de woning.
Mantelzorg is intensieve zorg of ondersteuning die u vrijwillig geeft aan iemand waar u een sociale relatie mee heeft. De zorg en hulp is meer dat u normaal voor elkaar doet.
2. Pré-mantelzorgwoning
Wilt u dichter wonen bij de persoon die in de toekomst hulp aan u gaat geven? Dat kan in een pré-mantelzorgwoning in of bij de woning van degene die in de toekomst mantelzorg gaat geven.
U past uw woonsituatie dan aan op de zorgvraag die u in de toekomst verwacht. Daardoor kunt u langer in uw vertrouwde omgeving blijven wonen. Uw woonsituatie kan zo op tijd in orde gemaakt worden voor een toekomstige zorgvraag.
Het wonen in een pré-mantelzorgwoning is mogelijk voor:
• een toekomstige mantelzorgontvanger die ouder is dan de AOW gerechtigde leeftijd heeft
• mensen die jonger zijn en een chronische of progressieve ziekte of aandoening hebben die in de toekomst verslechtert.
U heeft hiervoor een pré-mantelzorgverklaring en een omgevingsvergunning nodig. U vraagt de vergunning aan via het Omgevingsloket (Verwijst naar een externe website).
U wilt vast meer weten. Schroom niet om te bellen.
Zeker als het gaat om de bijzondere constructie van mede eigenaar van het geheel. De huidige eigenaar kan u daar, vanuit haar professie, alles over vertellen.
Het is niet zomaar mogelijk om in een bijgebouw te wonen, tenzij een pre-mantelzorg vergunning is afgegeven. De vergunning is persoonsgebonden en kan niet zomaar door een ieder worden gebruikt. Dit betekent dat niet iedereen in een bijgebouw mag wonen.
Voor meer informatie aangaande de pre-mantelzorgwoning kunt u kijken op:
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 317.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.670
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2021
- Soort dak
- Plat dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 56 m²
- Perceel
- 870 m²
- Inhoud
- 150 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom
Kadastrale gegevens
- SOEST G 4211
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 870 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 870 m² (65,00 meter diep en 11,60 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
16.489x
Bekeken
76x
Bewaard
3-4-2026
Op Funda
Buurt

Hees
Soest- Inwoners
- 345
- Gezin met kinderen
- 42%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




