Tussenwoning met veel potentie, fijne tuin en verrassende berging!
Omschrijving
Ben je op zoek naar een fijne gezinswoning die je helemaal naar eigen smaak kunt inrichten? Dan is deze leuke middenwoning aan de Jan Steenlaan 43 absoluut een bezichtiging waard! De woning beschikt over een lichte woonkamer, een dichte keuken, twee royale slaapkamers (met de mogelijkheid om hier weer drie van te maken), een praktische vliering en een fijne achtertuin met een verrassend ruime stenen berging. De woning kan zeker nog de nodige liefde en aandacht gebruiken, maar biedt juist daardoor volop kansen om er iets heel moois van te maken!
De woning ligt op een prettige locatie in Soest, op korte afstand van de gezellige Van Weedestraat met een gevarieerd aanbod aan winkels, supermarkten, speciaalzaken en horecagelegenheden. Ook NS-station Soestdijk, scholen en sportvoorzieningen zijn gemakkelijk bereikbaar. En wie graag de natuur opzoekt, zit hier helemaal goed! De uitgestrekte Soesterduinen, de prachtige bossen en de polderlandschappen liggen op fietsafstand. Een heerlijke woonomgeving waar je het gemak van alle dagelijkse voorzieningen combineert met rust, ruimte en volop mogelijkheden om lekker buiten te zijn!
Indeling
Via het voortuintje bereik je de entree van de woning. In de hal bevinden zich het toilet, de trapopgang en een handige trapkast voor extra bergruimte.
Vanuit de hal kom je in de woonkamer, een fijne leefruimte met een deur naar de achtertuin. Een heerlijke plek om gezellig samen te zijn en met wat persoonlijke aanpassingen helemaal naar eigen wens in te richten.
De dichte keuken is uitgevoerd in een lichte, hoogglans witte kleurstelling en voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de praktische stenen bijkeuken met toegang tot een extra stenen berging. Ideaal voor het opbergen van voorraad, huishoudelijke spullen of fietsen.
Op de eerste verdieping bevinden zich momenteel twee slaapkamers. Oorspronkelijk waren dit er drie, maar door het samenvoegen van twee kamers is een royale slaapkamer ontstaan. Wie liever drie slaapkamers heeft, kan dit met het terugplaatsen van een tussenwand eenvoudig weer realiseren.
Op deze verdieping bevindt zich tevens de badkamer, voorzien van een douche en toilet.
Via een vlizotrap bereik je de praktische bergvliering. Hier bevinden zich de cv-ketel en een dakraam. Een fijne extra ruimte voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Ook buiten heeft deze woning iets leuks te bieden! De achtertuin beschikt over een achterom en een royale stenen berging die veel meer mogelijkheden biedt dan alleen opslag. Deze ruimte is namelijk voorzien van een keukenblokje met geiser, gasverwarming en zelfs een toilet en douche. Ideaal als hobbyruimte, klusruimte of voor andere praktische doeleinden!
Een prettig detail is bovendien dat de woning aan het einde van het achterpad ligt, waardoor er geen doorgang van de andere bewoners achter de tuin langs komt. Dat zorgt voor net dat beetje extra privacy!
De woning is voorzien van aluminium dubbele beglazing met praktische draai-kiepramen. Hoewel het huis modernisering en aandacht kan gebruiken, biedt het een mooie basis voor wie graag zijn eigen woonwensen wil realiseren.
KENMERKEN
- Bouwjaar:1961
- Perceeloppervlakte:165 m2
- Woonoppervlakte:85 m2
- Inhoud:405 m3
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Lichte woonkamer en keuken
Lichte woonkamer met deur naar tuin en dichte keuken.
Achtertuin met extra ruimte
Achtertuin met achterom en royale stenen berging.
Flexibele slaapkamerindeling
Nu 2 slaapkamers, eenvoudig weer 3 te maken.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 395.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.647
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1961
Specifiek
Gedeeltelijk gestoffeerd en kluswoning
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
85 m²
Overige inpandige ruimte
28 m²
Externe bergruimte
14 m²
Perceel
165 m²
Inhoud
405 m³
Indeling
Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche en wastafel
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een vliering
Voorzieningen
Dakraam en natuurlijke ventilatie
Energie
Energielabel
D
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Bosch HRC 30 (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)