De Loper - Spijkenisse
Op de hoek van het Schepenpad en de P.J. Bliekstraat verrijst binnenkort een prachtig nieuwbouwproject De Loper. Hier komen in totaal 121 koopwoningen, perfect gelegen op loopafstand van het metro-busstation Spijkenisse Centrum. Een unieke woonplek waar stadsvoorzieningen en rust elkaar ontmoeten.
De Loper bestaat uit 15 verdiepingen met schitterende 2-, 3- en 4-kamer appartementen van 66 tot 116 m². Dankzij de hoogte geniet je hier van een panoramisch uitzicht over Spijkenisse en de Oude Maas. Onder het gebouw komt een stallingsgarage voor auto’s en fietsen, terwijl de begane grond ruimte biedt aan een commerciële invulling die het geheel extra levendigheid geeft.
Kenmerken type A:
- Woonoppervlakte van circa 66 m²
- Woonkamer circa 25 m²
- 2 slaapkamers van circa 5 en 15 m²
- Badkamer en separaat toilet voorzien van tegels en sanitair
- Optioneel meerdere indelingsmogelijkheden zoals een kookeiland
- Balkon van circa 6 m² op het noordoosten
- Hsnr. 14 en 16 (BG) verhoogd plafond en terras van circa 17 m²
Huisnummers:
- HSNR: 16, 30, 60, 64, 80, 96, 112, 128, 144, 160, 176, 192, 204, 216, 228
- GESPIEGELD: 14, 28, 58, 78, 94, 110, 126, 142, 158, 174, 190, 202, 214, 226, 238
Alle woningen zijn energiezuinig en slim ontworpen – ideaal voor wie bewust wil wonen zonder in te leveren op gemak.
In De Loper woon je rustig én centraal. Alles binnen handbereik: winkels, horeca en zelfs een kinderboerderij. Met meerdere parken in de buurt maar ook de oevers van de Oude Maas nabij, zijn er diverse mogelijkheden om te genieten van de natuur. Maar wil je juist de drukte opzoeken? Geen probleem. Je loopt zo het centrum van Spijkenisse in of neemt de metro voor de deur, Lijn D biedt een perfecte en gemakkelijke verbinding naar het centrum van Rotterdam. In de Loper ervaar je de perfecte balans tussen rust én goede bereikbaarheid.
Zie jij jezelf hier al wonen? Schrijf je in via de projectwebsite en we houden je op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Disclaimer: deze aanmelding is met grote zorgvuldigheid samengesteld, echter kunnen er geen rechten worden ontleend aan teksten, berekeningen, aanbiedingen evenals aan afgebeelde illustraties en artists-impressions, deze zijn uitsluitend bedoeld als voorbeeld en daardoor niet bindend voor het eindresultaat. Alle informatie, ook prijzen en voorwaarden, kunnen aan verandering onderhevig zijn.