Verkocht onder voorbehoud
Ekensteinlaan 83207 ZH SpijkenisseMaaswijk-Zuidoost
€ 799.500 k.k.
- 197 m²wonen
- 371 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerVrijstaand wonen met eigen oprit, label A en 4 slaapkamers!
Omschrijving
Vrijstaand wonen aan de Ekensteinlaan 8 in Spijkenisse!
In de geliefde en sfeervolle wijk Maaswijk staat deze ruime vrijstaande villa die alles biedt voor comfortabel en royaal wonen.
Aan de voorzijde beschikt de woning over een dubbele oprit met ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. Binnen word je direct verrast door de opvallend lichte en zeer ruime woonkamer. De voormalige garage is volledig bij de woning betrokken en omgetoverd tot extra woonoppervlakte. Dankzij de vaste pui, goede isolatie en verwarming is hier een volwaardige leefruimte ontstaan die perfect kan dienen als extra zitkamer, werkkamer of slaapkamer.
De achtertuin is ruim opgezet en biedt volop privacy. Onder de sfeervolle overkapping is het hier heerlijk genieten van lange zomeravonden en het buitenleven.
Op de verdiepingen beschikt de woning over maar liefst vier ruime slaapkamers en diverse praktische bergruimtes. Daarnaast is de woning voorzien van 10 zonnepanelen, wat bijdraagt aan een energiezuinig en duurzaam wooncomfort.
Ben je net zo enthousiast als wij? Dat begrijpen we helemaal. Neem contact met ons op voor een bezichtiging. Wij laten je deze woning graag persoonlijk ervaren.
Indeling
Via de dubbele oprit bereik je de entree van de woning. De hal geeft toegang tot het toilet, de meterkast, de trapopgang naar de eerste verdieping, de woonkamer én de voormalig garage.
De volledige begane grond is voorzien van een laminaatvloer en een spachtelputz wandafwerking.
Het toilet is in 2017 volledig vernieuwd in een moderne stijl en is voorzien van een hangend toilet en een fonteintje.
De voormalige garage is volledig bij de woning betrokken en omgebouwd tot extra woonruimte. Door de vaste pui, verwarming en goede isolatie is hier een volwaardige kamer ontstaan die uitstekend kan dienen als bijvoorbeeld een werkruimte, speelkamer of slaapkamer. Ook deze ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer en biedt toegang tot een extra bergkast onder de trap.
De woonkamer is opvallend ruim en zeer licht dankzij de grote raampartijen. Dit maakt het een heerlijke leefruimte waar je optimaal kunt genieten van het uitzicht op de tuin en de natuurlijke lichtinval. De ramen aan de voorzijde van de woonkamer zijn voorzien van elektrische screens.
Via de woonkamer bereik je aan de achterzijde van de woning de zeer ruime leefkeuken. De keuken heeft in 2023 een nieuwe uitstraling gekregen doordat deze volledig is gewrapt. Daarnaast is de keuken voorzien van een losse Amerikaanse hightech koel-vriescombinatie, een combimagnetron, een Boretti 5-pits gasfornuis met oven en een vaatwasser.
Via de pui in de keuken bereik je de zeer ruime achtertuin. De tuin is verzorgd aangelegd en beschikt over een elektrisch zonnescherm, kunstgras (2025) dat zorgt voor een fraaie combinatie tussen groen en bestrating, een sfeervolle houten overkapping en een praktische berging. Via het pad aan de zijkant van de woning bereik je vanuit de achtertuin eenvoudig de voorzijde van de woning.
Eerste verdieping:
Via de trapopgang in de hal bereik je de eerste verdieping. Deze verdieping beschikt over twee zeer ruime slaapkamers, de badkamer en een extra berging. De gehele verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer en spachtelputz wandafwerking. Daarnaast zijn beide slaapkamers voorzien van elektrische rolluiken.
De ruime inpandige badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een ligbad, een douchecabine, een staand toilet en een dubbele wastafel met meubel.
Tweede verdieping:
Via de trapopgang bereik je de tweede verdieping, welke is ingedeeld met twee ruime slaapkamers, een berging en een aparte wasruimte. Ook deze verdieping is volledig afgewerkt met een laminaatvloer en spachtelputz wandafwerking. Dankzij de grote raampartijen in de slaapkamers is er sprake van een prettige lichtinval.
In de wasruimte bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger, evenals de omvormer voor de zonnepanelen, de cv-installatie en de mechanische ventilatie.
Op de tweede verdieping bevindt zich daarnaast een praktische berging. Deze ruimte is ideaal als extra opbergruimte, maar biedt tevens de mogelijkheid om hier een tweede badkamer te realiseren.
Bijzonderheden:
- Dubbele oprit
- Zeer royale achtertuin
- Licht woonkamer en ruime leefkeuken
- Voormalig garage omgetoverd tot woonruimte
- Bitumen platte daken geheel vervangen 2021
- Vier ruime slaapkamers
- 10 zonnepanelen
- Oplevering: in overleg, medio oktober
Afmetingen:
- Woonkamer/keuken is circa: 62 m²
- Slaapkamer 1 is circa: 330 cm x 475 cm
- Slaapkamer 2 is circa: 364 cm x 475 cm
- Slaapkamer 3 is circa: 410 cm x 475 cm
- Slaapkamer 4 is circa: 333 cm x 475 cm
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 799.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.058
- Bouwjaar
- 2002
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 197 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 371 m²
- Inhoud
- 592 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NISSEWAARD G 2991
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 371 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 143 m² (11,00 meter diep en 13,00 meter breed)
Populariteit
4.561x
Bekeken
44x
Bewaard
27-3-2026
Op Funda
Buurt

Maaswijk-Zuidoost
Spijkenisse- Inwoners
- 4.315
- Gezin met kinderen
- 44%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.832
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.