Nieuw
Vier Heultjes 2145161 PW Sprang-CapelleCapelle / Nieuwe Vaart
€ 349.000 k.k.
- 76 m²wonen
- 240 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerGelijkvloers chalet aan het water, met 14 zonnepanelen + airco
Omschrijving
Fulltime een vakantiegevoel hebben. Zo voelt wonen aan Vier Heultjes ongeveer. Gelegen aan het water, met een eigen steiger, een grote vlonder, drie slaapkamers, een nieuwe berging met carport en veel bergruimte is nummer 214 een zo goed als instapklaar, vrijstaand chalet.
Je vindt deze sfeervolle en praktische woning in het Hof van Capelle. Een groene wijk met een hoge recreatieve factor. Want wat is het leuk om op een mooie zomeravond je bootje te pakken en lekker te gaan varen.
Nieuwsgierig geworden? Dat begrijpen wij maar al te goed. Maak gerust een afspraak; wij laten je graag zien hoe mooi het wonen is in dit stukje Sprang-Capelle.
De bijzonderheden van de woning:
• Gelijkvloers chalet mooi en rustig gelegen in het Hof van Capelle
• Eigen oprit met plaats voor 2 auto’s
• Aan het water voorzien van privésteiger
• Hal met technische ruimte en badkamer
• Woonkamer voorzien van eikenhouten vloer, houtkachel, airconditioning en openslaande deuren
• Nette keuken met Falcon-gasfornuis
• 3 slaapkamers
• Bergzolder met vlizotrap
• Grootste slaapkamer voorzien van airconditioning en openslaande deuren
• Bergzolder
• Terras/tuin op het zuidwesten
• Veranda af te sluiten en voorzien van zonwering
• Nieuwe geïsoleerde houten berging met carport (2023)
• Nieuwe houten afscheiding rondom terras/tuin (2025)
• Grotendeels voorzien van hardhouten kozijnen
• Volledig voorzien van dubbele beglazing
• Schilderwerk buiten: 2023
• CV-ketel Remeha, bj: 2014
• Zonnepanelen (14x)
Bij binnenkomst sta je in de hal waar zowel het toilet, de meterkast, de badkamer als de separate technische ruimte te vinden is. In de technische ruimte is de aansluiting van de wasapparatuur en hangt de cv-ketel.
De complete badkamer ziet er netjes uit. Deze bestaat uit een ligbad, douchecabine, wastafel plus meubel en een toilet.
In de woonkamer bevindt het zitgedeelte zich aan de watergangzijde. Zet de openslaande tuindeuren open en geniet op mooie dagen van een briesje en het bijbehorende uitzicht. Op koude dagen steek je de kachel lekker aan.
De keuken ligt aan de zijkant van de woning en is voorzien van een indrukwekkend Falcon-gasformuis met een 5-pits gaskookplaat, dubbele oven en een warmhoudlade. Verder bestaat de keuken uit een afzuigkap, Amerikaanse koelkast, verzonken spoelbak en een composiet werkblad. De originele koelkast en vriezer plus apothekerskast die bij deze keuken horen, staan voor nu in de technische ruimte.
In de woonkamer vind je ook de deuren naar de slaapkamers. Twee slaapkamers zijn met elkaar verbonden, waaronder de grootste slaapkamer. Met hulp van een slimme bouwkundige ingreep kun je hier twee slaapkamers met een eigen deur van maken. De grootste slaapkamer ligt direct aan de veranda. Op een mooie ochtend loop je -via de openslaande deuren- zo van slaapkamer naar terras en drink je daar je eerste kopje koffie of thee van die dag. Tijdens de warme maanden zet je de airconditioning aan. De derde slaapkamer heeft een eigen deur en een mooie afmeting. Ook vind je in deze kamer het luik -met vlizotrap- dat je naar de bergzolder brengt.
De watergang maakt het buitenleven dat bij deze woning hoort extra bijzonder. De ruime vlonder, gelegen op het zuidwesten, nodigt uit om te relaxen en bij mooi weer de barbecue aan te steken. Je kijkt weg over het water en je hebt de mogelijkheid om een eigen boot aan je privésteiger te leggen. Vorig jaar is er een nieuwe vrijstaande geïsoleerde houten berging geplaatst voorzien van water, elektra en licht. Voor de berging is een carport gemaakt. Zo staat je auto droog als je wil.
De ligging van de woning:
Het park straalt een en al vakantie uit. Niet gek, want voorheen was Hof van Capelle ook een recreatie- en vakantiepark. Sinds 2017 is permanente bewoning van de chalets geoorloofd. In het park tref je een mix van houten en stenen woningen aan. Vrijwel alle woningen liggen aan straten en watergangen die uitkomen op de centrale geasfalteerde toegangsweg. Een extra pluspunt is de grote waterplas die binnen handbereik ligt. Op warme dagen is het dus goed toeven op het Hof van Capelle. Heb je behoefte aan ander sportief vermaak; sla dan een balletje op één van de ‘all weather’ tennisbanen of speel een potje jeu de boules op één van de zes banen waar veel bewoners elkaar ontmoeten. Voor je dagelijkse boodschappen bezoek je het centrum van Sprang-Capelle. Daarnaast zit je binnen no-time op de grote uitvalswegen richting Waalwijk, Tilburg en Breda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 349.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.592
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1999
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 76 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 14 m²
- Perceel
- 240 m²
- Inhoud
- 323 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- CAPELLE N 712
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 240 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 160 m² (8,00 meter diep en 20,00 meter breed)
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
566x
Bekeken
12x
Bewaard
16-7-2026
Op Funda
Buurt

Capelle / Nieuwe Vaart
Sprang-Capelle- Inwoners
- 2.875
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.453
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



