Nieuw
Gastelsedijk West 184754 AT StampersgatStampersgat
€ 299.500 k.k.
- 87 m²wonen
- 142 m²perceel
- 3slaapkamers
- Eenergielabel
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een halfvrijstaande woning met vrij uitzicht gelegen in Stampersgat dan is deze woning aan de Gastelsedijk West 18 echt iets voor jou!
Deze woning heeft op de begane grond een lichte woonkamer, een moderne keuken én badkamer. Op de 1e verdieping zijn nog 3 fijne slaapkamers waarvan 1 een prachtig vrij uitzicht heeft.
Wil jij deze woning in het echt bekijken? Neem dan zeker contact op met ons kantoor en we plannen graag een bezichtiging met je in!
Begane grond – met lichte woonkamer, moderne keuken én badkamer
We komen binnen in de hal, deze geeft toegang tot de meterkast, trapopgang naar de 1e verdieping en de woonkamer.
Vanuit de hal komen we binnen in de woonkamer, wat opvalt is het grote raampartij aan de voorzijde wat zorgt voor veel natuurlijk licht inval. De woonkamer is goed in te delen in een zit- en eetgedeelte. Verder heb je vanuit de woonkamer toegang naar de kelder die voorzien is van extra bergruimte.
We vervolgen onze weg naar de achterzijde van de woning waar je via een trappetje de keuken bereikt. Deze keuken vernieuwd in 2023 is uitgevoerd in een praktische U-opstelling en voorzien van een koelkast, vriezer, inductiekookplaat, spoelbak en kunststof werkblad. In de kastenwand bevindt zich extra bergruimte, evenals de oven en magnetron. Hier is tevens ook de cv-ketel gevestigd.
De moderne badkamer is geheel betegeld en beschikt over een douche (met regen- en handdouche en thermostaatkraan), een wasbak met een meubel en een zwevend toilet en mechanische ventilatie.
1e verdieping – met 3 slaapkamers waarvan 1 met vrij uitzicht
Vanuit de hal nemen we de trap naar de 1e verdieping. We komen terecht op de overloop en die geeft toegang tot de 3 slaapkamers en de vliering.
De slaapkamer aan de achterzijde van de woning biedt een prachtig vrij uitzicht over de weilanden en is dankzij de grote raampartij heerlijk licht. Daarnaast is deze kamer voorzien van airconditioning. De 2e slaapkamer bevindt zich aan de zijkant van de woning, wordt momenteel gebruikt als kinderkamer en beschikt over 2 vaste kasten en een dakraam. De 3e slaapkamer ligt aan de voorzijde en is eveneens voorzien van een praktische vaste kast. Op de overloop is tevens een toilet (deels betegeld) met hangcloset aanwezig.
Tuin
De woning beschikt over een verzorgde achtertuin met sierbestrating en een gezellig terras, waar je heerlijk kunt genieten. Vanuit de tuin heb je bovendien direct toegang tot de stenen berging. Aan de voorzijde van de woning is een poort waardoor je makkelijk de fietsen in de berging kunt zetten.
Berging – stenen berging met elektra
Vanuit de achtertuin lopen we door naar de stenen berging. Deze is betegeld en voorzien van de aansluitingen t.b.v. wasapparatuur en elektra.
Algemeen
- De woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing.
- De woning beschikt over 10 zonnepanelen.
- De begane grond en 1e verdieping zijn grotendeels afgewerkt met een houten vloer.
- De woning beschikt over hand bedienbare rolluiken.
- Vanuit de woning is er toegang tot een kelder met een waterontharder (ter overname). Tevens is er via buiten een kelderruimte bereikbaar.
- Er is voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving.
Verkoopvoorwaarden
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 105 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Meetinstructie branchebrede
De Meetinstructie is conform een branchebrede meetinstructie vastgesteld. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, Vastgoed Nederland, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat je de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als je de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij je de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden je rond in de bestaande situatie, maar misschien heb je andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat je met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die je past. Met beperkte middelen kun je veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als je nog vragen hebt, neem dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn je graag van dienst!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 299.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.443
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1920
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 87 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 142 m²
- Inhoud
- 307 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Kadastrale gegevens
- OUD EN NIEUW GASTEL B 2234
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 142 m²
- Achtertuin
- 42 m² (7,88 meter diep en 5,29 meter breed)
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Stampersgat
Stampersgat- Inwoners
- 1.155
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.538
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.