Nieuw
Floraplein 124651 NC Steenbergen (NB)Steenbergen-Zuid
€ 475.000 k.k.
- 117 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Ruim appartement met 2 slaapkamers, loggia en royaal dakterras
Omschrijving
Bent u op zoek naar een ruim en comfortabel appartement op een centrale locatie in Steenbergen? Dan is dit appartement in appartementencomplex ‘Alocasia’ absoluut een bezichtiging waard. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en biedt u verrassend veel leefruimte, twee ruime slaapkamers, een fijne loggia én een royaal gemeenschappelijk dakterras. En misschien wel het grootste gemak: u woont boven supermarkt Jumbo, waardoor de dagelijkse boodschappen letterlijk binnen handbereik zijn.
Vanaf het appartement kijkt u aan de voorzijde vrij uit over het Floraplein en de aangrenzende speelweide. Een levendig en groen uitzicht waar altijd wel iets te zien is, terwijl u vanuit uw eigen woning heerlijk kunt genieten van de rust, ruimte en het daglicht. Voor wie graag buiten zit, zijn er meerdere mogelijkheden. Aan de voorzijde beschikt het appartement over een eigen loggia en aan de achterzijde vindt u het ruime gemeenschappelijke dakterras. Hier zijn gezellige zitjes en bloembakken aangebracht en voor uw appartement is bovendien een eigen gedeelte waar u wat meer privacy heeft.
De ligging van dit appartement is bijzonder praktisch. U woont in Steenbergen-Zuid, op korte afstand van het centrum, terwijl winkels en voorzieningen zich letterlijk aan uw voeten bevinden. Voor uw dagelijkse boodschappen hoeft u de deur eigenlijk nauwelijks uit: met de lift naar beneden en u staat direct bij de supermarkt. Ook zijn er in de omgeving voldoende parkeermogelijkheden.
Een ideale combinatie dus van comfortabel wonen, gemak en een centrale ligging.
Entree en gezamenlijke buitenruimte
De entree van het appartementencomplex bevindt zich op de begane grond aan de zijde van de Irisstraat. U kunt het appartement bereiken via het trappenhuis of de lift. Op de eerste verdieping komt u uit op het ruime gemeenschappelijke dakterras aan de achterzijde van het complex. Deze buitenruimte is sfeervol ingericht met zitjes en bloembakken en biedt bewoners een prettige plek om buiten te zitten.
Voor uw eigen appartement bevindt zich bovendien een gedeelte waar u wat meer privacy heeft. Een fijne plek om op zonnige dagen rustig te genieten van het buitenleven.
Het appartement
Vanuit de entree van het appartement heeft u toegang tot de verschillende vertrekken. De woning beschikt over twee ruime slaapkamers, die beide aan de achterzijde aan het dakterras grenzen en zijn voorzien van rolluiken. Daarnaast zijn er een badkamer, een separaat toilet, een praktische inpandige berging/bijkeuken en natuurlijk de royale woonkamer.
De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van het complex en vormt dankzij het grote raam een heerlijke lichte leefruimte. Het vrije uitzicht over het Floraplein en de speelweide zorgt daarbij voor een prettige en ruimtelijke sfeer.
Via de woonkamer bereikt u de ruime keuken, uitgevoerd in een praktische hoekopstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, 4-pits inductiekookplaat, combi-oven en afzuigkap. Vanuit de keuken heeft u bovendien direct toegang tot de loggia aan de voorzijde. Een heerlijke plek om 's ochtends met een kop koffie van het uitzicht te genieten.
Grenzend aan de keuken bevindt zich de inpandige berging/bijkeuken. Hier zijn de aansluitingen voor de wasmachine en droger aanwezig en bevinden zich tevens de cv-ketel en de mv-unit.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Daarnaast beschikt het appartement over een separaat toilet.
Eigen fietsenberging
Schuin tegenover het appartement bevindt zich op het dakterras op de eerste verdieping de eigen (fietsen)berging. Deze is gelegen aan het gemeenschappelijke dakterras en biedt praktische extra bergruimte.
Dit appartement combineert een ruime en praktische indeling met een centrale ligging en meerdere buitenruimtes. Met twee ruime slaapkamers, een lichte woonkamer, complete keuken en badkamer, een eigen loggia én toegang tot het royale dakterras, biedt deze woning u veel wooncomfort.
De ligging boven de supermarkt maakt het dagelijkse leven bovendien bijzonder gemakkelijk. U woont centraal, heeft voorzieningen binnen handbereik en geniet tegelijkertijd vanuit uw appartement van een vrij uitzicht.
Algemeen:
* Ruim appartement gelegen op de eerste verdieping van appartementencomplex ‘Alocasia’
* Gelegen in de wijk Steenbergen-Zuid, op korte afstand van het centrum
* Twee ruime slaapkamers, beide voorzien van rolluiken
* Lichte woonkamer met vrij uitzicht over het Floraplein en de speelweide
* Eigen balkon/loggia aan de voorzijde
* Ruim gemeenschappelijk dakterras aan de achterzijde, met een eigen gedeelte voor meer privacy
* Eigen (fietsen)berging op de eerste verdieping
* Lift aanwezig in het complex
* Praktische inpandige berging/bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger
* Goede staat van onderhoud
* Supermarkt en diverse voorzieningen direct nabij
* Voldoende parkeergelegenheid in de omgeving
* In de NVM-koopovereenkomst wordt een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom opgenomen
* Oplevering in onderling overleg
Bent u benieuwd naar de ruimte, de ligging en de mogelijkheden die dit appartement u te bieden heeft? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging. Wij laten u het appartement graag persoonlijk zien!
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Centraal wonen boven supermarkt
Gelegen in Steenbergen-Zuid, boven Jumbo en nabij centrum.
Loggia en royaal dakterras
Eigen loggia voor en ruim gemeenschappelijk dakterras achter.
Lichte woonkamer met uitzicht
Royale woonkamer met vrij uitzicht over Floraplein en speelweide.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.060
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 266,96 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2003
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 117 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 366 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, rolluiken, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- STEENBERGEN Q 5012
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 41 m² (4,14 meter diep en 9,84 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 266,96 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
17-9-2026
Op Funda
Buurt

Steenbergen-Zuid
Steenbergen (NB)- Inwoners
- 3.850
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.241
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




