Nieuw
Steggerdaweg 468395 PN SteggerdaSteggerda-Buitengebied
€ 1.050.000 k.k.
- 157 m²wonen
- 40.880 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerVrijstaand wonen met een ruime schuur op maar liefst 40.880 m² grond!
Omschrijving
Vrij wonen met ruimte, rust en vrijheid dat is precies wat deze vrijstaande woning met grote schuur aan de Steggerdaweg 46 in Steggerda te bieden heeft. Gelegen op een royaal perceel in het buitengebied woon je hier midden in het groen, met vrij uitzicht over de landerijen en volop privacy rondom de woning. De combinatie van een comfortabele woning, veel leefruimte en een multifunctionele schuur maakt dit een plek met ontzettend veel mogelijkheden. Ideaal voor liefhebbers van het buitenleven, hobbyisten of mensen die graag ruimte om zich heen willen hebben.
Het is mooi wonen in Steggerda!
Steggerda is een rustig en gemoedelijk dorp in de gemeente Weststellingwerf, omringd door natuur en uitgestrekte weilanden. Hier geniet je van het landelijke wonen, terwijl voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en horeca op korte afstand te vinden zijn in onder andere Noordwolde, Wolvega en Steenwijk. Ook de bereikbaarheid richting Heerenveen, Zwolle en Leeuwarden is goed. De omgeving is perfect voor wandelingen, fietstochten en iedereen die graag buiten is.
De indeling van de woning is als volgt:
Begane grond:
Via de entree kom je binnen in de hal met trapopgang en toiletruimte. Vanuit de hal stap je de woonkamer binnen, een fijne leefruimte met veel lichtinval dankzij de grote ramen en een mooi uitzicht over het erf en de omliggende landerijen. De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en is praktisch ingericht. De inductiekookplaat is in 2024 vernieuwd.
Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken met witgoedaansluitingen en toegang tot zowel buiten als de grote aangebouwde schuur. Op de begane grond bevinden zich daarnaast een slaapkamer en badkamer, wat de woning geschikt maakt voor gelijkvloers wonen. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche en wastafel.
De grote schuur is een echte meerwaarde van het geheel. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobby’s, werkruimte of het stallen van voertuigen en materieel. Daarnaast is er boven de schuur nog een ruime vliering aanwezig.
Eerste verdieping:
Op de verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en een tweede badkamer met een douche, toilet en wastafel. Daarnaast is er extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten.
Kelder:
Onder de woning bevindt zich een provisiekelder.
Tuin:
Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin die perfect past bij de landelijke omgeving. Meerdere terrassen, bomen, groenborders en een vijverpartij zorgen voor een sfeervolle buitenruimte met volop privacy. Vanuit de tuin geniet je van een prachtig vrij uitzicht over de omliggende weilanden en ervaar je optimaal het rustige buitenleven.
Bijzonderheden:
- Vrijstaande woning met grote schuur
- Gelegen op een royaal perceel in het buitengebied
- Vrij uitzicht over de landerijen
- Mogelijkheid voor gelijkvloers wonen
- Vier slaapkamers en twee badkamers
- Schuur voorzien van krachtstroom
- Ruime vliering boven de schuur
- Alle voorzieningen in de buurt
Disclaimer
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld, veelal aan de hand van de door verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Dit geldt onder meer voor de opgegeven maten, oppervlakten, isolatie en ouderdom van technische installaties. Indien in de presentatie gebruik wordt gemaakt van artist impressions, dienen deze uitsluitend ter illustratie van mogelijke toekomstige situaties. Aan deze beelden kunnen geen rechten worden ontleend en hiervoor wordt door ons geen aansprakelijkheid aanvaard.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.050.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.688
- Bouwjaar
- 1999
- Soort dak
- Dwarskap bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 157 m²
- Overige inpandige ruimte
- 290 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Perceel
- 40.880 m²
- Inhoud
- 1.658 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, ligbad, 2 wastafels, wastafelmeubel, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder met een vliering, en een kelder
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- 2021
Kadastrale gegevens
- BLESDIJKE D 1135
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 40.880 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 6 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, vliering, elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
730x
Bekeken
22x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Steggerda-Buitengebied
Steggerda- Inwoners
- 400
- Gezin met kinderen
- 31%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.