Hendrik van de Craatsstraat 33784 KH TerschuurBlankenhoef
€ 935.000 k.k.
- 218 m²wonen
- 504 m²perceel
- 6slaapkamers
- A++energielabel
BlikvangerDuurzaam vrijstaand wonen met 6 slaapkamers en royale tuin!
Omschrijving
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
WELKOM IN DEZE ROYALE VRIJSTAANDE GEZINSWONING IN TERSCHUUR!
Ruimte, comfort en duurzaamheid komen hier perfect samen. Deze vrijstaande woning (233 m2) biedt alles wat je zoekt: een lichte woonkamer met houtkachel, een moderne keuken, maar liefst zes slaapkamers, een luxe badkamer en een royale tuin rondom de woning. Daarnaast woon je hier energiezuinig dankzij energielabel A++, een hybride warmtepompinstallatie en 11 zonnepanelen.
Met de multifunctionele ruimtes, verwarmde garage en rustige ligging in een kindvriendelijke woonomgeving is dit een huis waar het hele gezin jarenlang met plezier kan wonen. Een plek waar thuiskomen écht fijn voelt.
WAT MAAKT DEZE WONING INTERESSANT?
Royale vrijstaande gezinswoning: Deze ruime woning beschikt over maar liefst zes slaapkamers en een praktische indeling, ideaal voor grotere gezinnen of voor wie extra ruimte zoekt voor werken, hobby’s of logées.
Duurzaam en energiezuinig wonen: Dankzij energielabel A++, 11 zonnepanelen, een hybride warmtepomp opstelling en volledige isolatie woon je hier comfortabel én toekomstgericht met lage energielasten.
Luxe badkamer vernieuwd in 2023: De moderne badkamer is stijlvol afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en toilet.
Sfeervolle woonkamer met veel lichtinval: De woonkamer beschikt over grote raampartijen, vloerverwarming, airconditioning en een gezellige kachel. De fraaie taatsdeuren geven de ruimte extra karakter.
Moderne keuken met granieten werkblad: De dichte keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur en veel werk- en opbergruimte. Via de tussenhal bereik je de praktische bijkeuken met extra opslagruimte en de wasmachineopstelling.
Multifunctionele kamer op de begane grond: Ideaal als werkkamer, speelkamer, praktijkruimte of slaapkamer.
Verwarmde garage met mogelijkheden: De ruime garage met gecoate vloer biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobby’s of een thuisgym.
Royale tuin rondom de woning: De tuin biedt meerdere fijne plekken om buiten te zitten en te genieten van rust, privacy en het buitenleven.
EEN WARM WELKOM IN JOUW NIEUWE THUIS
Bij aankomst valt direct de royale uitstraling van de woning op. Via de ruime hal stap je binnen in een comfortabel familiehuis waar ruimte en licht centraal staan. De woonkamer voelt dankzij de grote raampartijen heerlijk open aan en vormt een fijne plek om samen te komen. De combinatie van vloerverwarming, airconditioning en de sfeervolle kachel zorgt hier ieder seizoen voor extra comfort. De stijlvolle taatsdeuren geven de leefruimte daarnaast een moderne en karaktervolle uitstraling.
De keuken sluit perfect aan op het leefgedeelte en is praktisch ingericht met diverse inbouwapparatuur en een stijlvol granieten werkblad. Hier kook je met gemak voor het hele gezin of gezellige etentjes met vrienden. Via de tussenhal loop je door naar de bijkeuken, ideaal voor extra opslagruimte en de wasmachineopstelling.
Wat deze woning extra bijzonder maakt, is de multifunctionele ruimte op de begane grond. Of je nu thuiswerkt, een speelkamer zoekt of juist een slaapkamer op de begane grond wenst; deze ruimte biedt volop mogelijkheden.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en de luxe badkamer uit 2023. De badkamer is modern afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en toilet. De tweede verdieping biedt nog eens drie extra slaapkamers én een aparte berging. Hierdoor is er ruimte genoeg voor een groot gezin, hobby’s of logees.
Ook buiten ontbreekt het aan niets. De royale tuin rondom de woning biedt volop privacy en meerdere terrassen om heerlijk van het buitenleven te genieten. De aanwezige overkappingen maken het mogelijk om zowel in de zon als beschut buiten te zitten.
OMGEVING
De woning ligt in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving in het gezellige dorp Terschuur. Hier woon je in een groene omgeving met een dorps karakter, terwijl voorzieningen en uitvalswegen dichtbij zijn. Scholen, sportverenigingen en winkels bevinden zich op korte afstand.
Daarnaast liggen Barneveld en Amersfoort vlakbij en zijn de A1 en A30 uitstekend bereikbaar. Hierdoor woon je rustig, maar toch centraal ten opzichte van grotere steden en voorzieningen.
SAMENVATTING
Deze royale vrijstaande woning biedt alles wat je zoekt: ruimte, comfort, duurzaamheid en een fijne ligging. Met zes slaapkamers, een luxe badkamer, sfeervolle woonkamer, moderne keuken, multifunctionele ruimtes en een royale tuin is dit een ideaal familiehuis waar je direct kunt genieten van jarenlang woonplezier.
Bijzonderheden:
- 2023 airco's in woonkamer, kantoor en slaapkamer
- Volledig geïsoleerd, met energielabel A++
- 2022 Hybride Remeha CW5 + warmtepomp
- Netto stroomverbruik 1777 kWh en 800m3 gas
- 2016 tweede verdieping compleet vernieuwd
- Schilderwerk doorlopend onderhouden
- 2020 tuin aangelegd
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 935.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.289
- Bouwjaar
- 1996
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 218 m²
- Overige inpandige ruimte
- 17 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Perceel
- 504 m²
- Inhoud
- 872 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, alarminstallatie, buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Hybride Remeha CW5 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VOORTHUIZEN A 2718
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 504 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 194 m² (12,50 meter diep en 15,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.168x
Bekeken
28x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Blankenhoef
Terschuur- Inwoners
- 225
- Gezin met kinderen
- 50%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?