Verkocht
Oeverstraat 455021 PD TilburgZeeheldenbuurt
€ 375.000 k.k.
- 92 m²wonen
- 130 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 28 maart 2025
- Verkoopdatum
- 23 april 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
OEVERSTRAAT 45 TILBURG
Deze gezellige, instapklare woning ligt in de wijk Oerle, in Oud Zuid, nabij het centrum van de stad. De straat is rustig
gelegen. Op de fiets ben je zo in de Piushaven of op de Heuvel en om de hoek vind je het Transvaalplein. Voor je dagelijkse boodschappen kun je naar diverse supermarkten in de directe omgeving. Bakkers, slagers en zelfs chefkoks staan klaar voor je in de Jumbo FoodMarket op Stappegoor. Als je even de andere kant op loopt kom je in Stadspark Oude Dijk, deze oase van rust ontstond na een samenvoeging van een deel van de kloostertuin van de Zusters van Liefde en de voormalige tuin van Huize Nazareth. Bijzondere elementen zijn de magnoliatuin en de oude elzen. En wil je de stad uit.......geen probleem, via de "Ringbaan-Zuid" zijn de diverse uitvalswegen naar de snelweg richting Breda, Eindhoven en Waalwijk en de omliggende dorpen gemakkelijk te bereiken. Kortom een TOP plek!
BEGANE GROND:
Entree: Via de karakteristieke voordeur betreed je de woning. Door het glas in lood venster in de deur valt veel daglicht de entree binnen. Je vindt hier de toegang tot de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping.
Woonkamer: Door de aanbouw achter de woning, is er een ruime living ontstaan. Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel en een royale zithoek. De "houtlook" laminaatvloer zorgt voor een warm en behaaglijk gevoel en vormt een mooi contrast met de strakke lichte wanden en het plafond. Tevens heb je toegang tot de bergkast onder de trap naar de eerste verdieping.
Keuken: De moderne leefkeuken is opgesteld aan de achterzijde van de woning en beschikt over een kookplaat met meerdere zones, een zwarte afzuigkap, een vaatwasser, een koelkast en vriezer. Daarnaast vind je er een magnetron en oven op ooghoogte. Terwijl je de lekkerste gerechten bereidt, houd je contact met je familie en vrienden die aan het keukenblok al verlekkerd zitten te wachten op wat jij ze voor gaat schotelen.
Vanuit de keuken heb je toegang tot het portaal erachter. Hier bevindt zich de toegang tot de badkamer en je
vindt er de aansluitingen voor de wasmachine en de droger. Daarnaast bevindt zich hier de deur naar de tuin.
Badkamer: De badkamer is in 2023 vernieuwd en voorzien van een royale inloopdouche, een designradiator en een zwevend toilet. Blikvanger is het wastafelmeubel met daarop een witte porseleinen waskom.
EERSTE VERDIEPING:
Via de vaste trap in de hal bereik je de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie slaapkamers en een ruime overloop. De "master bedroom" bevindt zich aan de voorzijde van de woning over de gehele breedte van de verdieping. Hier is ruimte genoeg voor een tweepersoonsbed en een grote garderobekast. Aan de achterzijde van de woning bevinden zich nog twee ruime slaapkamers. Alle slaapkamers zijn netjes afgewerkt met een "houtlook" laminaatvloer die mooi doorloopt naar de overloop.
ZOLDER:
De woning beschikt tevens over een ruime zolder. Deze is bereikbaar via de Vlizotrap vanuit de slaapkamer aan de voorzijde van de eerste verdieping. Deze zolderverdieping is ideaal voor het opbergen van de welbekende koffers en kerstspullen.
TUIN:
De achtertuin is onderhoudsvrij aangelegd met sierbestrating en groene borders. De tuin ligt op het zuidwesten en heeft dus gedurende de dag en tot laat in de avond veel zonuren. Ook tijdens een regenbuitje kun je blijven genieten van je tuin onder de overkapping bij de berging. Deze berging is ideaal voor het opbergen van allerlei spullen en het parkeren van je fietsen. Via de berging, kun je met je fiets gemakkelijk achterom.
- Bouwjaar 1905;
- Perceeloppervlak 130 m²;
- Woonoppervlak 92 m²;
- Inhoud 346 m³;
- NEN 2580 meetrapport*;
- Gedeeltelijk voorzien van rolluiken;
- Schuin dak vernieuwd en geïsoleerd;
- Badkamer vernieuwd in 2023;
- 3 slaapkamers;
- Diepe tuin op het zuidwesten;
- Winkels, scholen en de diverse uitvalswegen op korte afstand gelegen.
Wil je deze bijzondere woning met zijn vele mogelijkheden bezichtigen?
Dat begrijpen wij heel goed!
Bel of mail ons dan voor een afspraak:
Tel: 013 - 30 33 195
Mail:
Via wie?
Via Paul Makelaardij natuurlijk!
Via wie anders?
* De NEN 2580 meetnorm is een eenduidige meetnorm, waarbij met bepaalde richtlijnen rekening gehouden wordt. Zo wordt o.a. een zolder zonder vaste trap of met een lichtoppervlakte (bv dakraam) kleiner dan 0,5 m² niet tot de woonoppervlakte gerekend. Hierdoor kan de woonoppervlakte soms kleiner lijken dan de daadwerkelijke vloeroppervlakte en kleiner lijken dan bij vergelijkbare woningen waar de makelaar de meetnorm niet toe heeft gepast. Ondanks het feit dat de meetnorm verplicht is, hanteren niet alle makelaars consequent de norm. Via Paul Makelaardij laat haar woningen inmeten door een erkend bedrijf. Het meetrapport van deze woning is dan ook, indien gewenst, ter inzage.
Ten aanzien van deze verkoopbrochure zijn de gegevens in deze brochure met de grootste zorg samengesteld. Voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in grote mate afhankelijk van derden. Aan vermelde tekst, maten en bijgevoegde tekeningen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Via Paul makelaardij en de verkoper aanvaarden geen aansprakelijkheid ten aanzien van de gegevens in deze brochure.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.076
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 92 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 130 m²
- Inhoud
- 346 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en rolluiken
Energie
- Energielabel
- D
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- TILBURG R 3936
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 130 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 60 m² (12,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
1.700x
Bekeken
41x
Bewaard
28-3-2025
Op Funda
Buurt

Zeeheldenbuurt
Tilburg- Inwoners
- 2.390
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.404
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




