Ruimte, ruimte en nog eens ruimte – royale eindwoning met enorme tuin binnen de ringbanen van Tilburg!
Ben je op zoek naar een ruime gezinswoning op een centrale locatie? Dan is deze royale eindwoning binnen de ringbanen van Tilburg absoluut een bezichtiging waard. Met maar liefst 124 m² woonoppervlakte, een perceel van 203 m² en een achtertuin van circa 21 meter diep, biedt deze woning volop leefruimte voor een groot gezin. De woning beschikt over vier ruime slaapkamers, een badkamer op de eerste verdieping en een grote zolderkamer met dakraam. De basis is netjes, voorzien van rolluiken en dubbele beglazing, maar de woning kan op onderdelen wat modernisering gebruiken, een mooie kans om het geheel naar eigen smaak af te werken.
Bouwjaar: 1960
Woonoppervlakte: ca. 124 m²
Perceeloppervlakte: 203 m²
Inhoud: ca. 433 m³
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal met trapopgang, separate toiletruimte en toegang tot de woonkamer. De ruime woonkamer biedt volop mogelijkheden voor het creëren van een royale zit- en eethoek. Dankzij de grote raampartijen is er een prettige lichtinval. De woning is netjes onderhouden en voorzien van rolluiken, wat zorgt voor extra comfort en privacy. De keuken indeling is in een rechte opstelling en is ingedeeld als woonkeuken.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot 3 ruime slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn van goed formaat, ideaal voor een groot gezin of voor wie extra werk- of hobbyruimte wenst.
De badkamer bevindt zich eveneens op deze verdieping en is functioneel ingericht met een ligbad, toilet, wastafel en de wasmachineaansluiting.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier bevindt zich een grote vierde slaapkamer, voorzien van een groot dakraam dat zorgt voor veel natuurlijk licht. Deze verdieping biedt daarnaast extra bergruimte.
Tuin:
De absolute blikvanger is de ca. 21 meter diepe achtertuin. Dankzij het royale perceel van 203m² is hier volop ruimte voor spelende kinderen, een grote eettafel, loungehoek of zelfs een moestuin. De eindligging zorgt bovendien voor extra privacy en een ruimtelijk gevoel. Middels een achterom krijg je toegang tot de voorzijde van de woning.
Bijzonderheden:
* Royale eindwoning binnen de ringbanen van Tilburg,
* Achtertuin ca. 21 meter diep,
* 4 ruime slaapkamers,
* Grote zolderkamer met dakraam,
* Badkamer op de eerste verdieping,
* Voorzien van rolluiken en dubbele beglazing,
* Ideaal voor een groot gezin,
* Woning met potentie, naar eigen smaak te moderniseren
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 370.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 2.984
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, eindwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
124 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
5 m²
Externe bergruimte
8 m²
Perceel
203 m²
Inhoud
433 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, toilet, en wastafel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, rolluiken, rookkanaal, en TV kabel
Energie
Energielabel
E
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)