Nieuw
Burgemeester Buskensstraat 225401 EE UdenCentrum
€ 875.000 k.k.
- 225 m²wonen
- 373 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerKarakteristieke vrijstaande woning op loopafstand van centrum
Omschrijving
Een huis als dit kom je niet vaak tegen in Uden. Boordevol karakter, ruimte en mogelijkheden, en dat op loopafstand van het bruisende centrum. Dit huis stamt origineel uit 1905 en ademt historie en sfeer. Ben jij op zoek naar een vrijstaande woning en word je enthousiast van authentieke details? Lees dan snel verder of kom een kijkje nemen!
Met de houten luiken, de prachtige details op de gevel en het fraaie hekwerk is dit huis een plaatje om te zien. Op de oprit kun je zonder problemen twee auto’s parkeren. Bij binnenkomst wacht je een lange hal die toegang biedt tot alle ruimtes op de begane grond. Ook hier zie je verschillende karaktervolle details, zoals de lambrisering en de warme houten vloer.
Aan de voorzijde van het huis zijn twee lichte slaapkamers en een badkamer. Hierdoor is het huis levensloopbestendig. Van de slaapkamers kun je ook eenvoudig een thuiskantoor, speelkamer of hobbyruimte maken. De badkamer is uitgerust met een toilet, wastafel en douche. In de hal is ook een apart toilet, ideaal voor gasten.
Aan het einde van de lange gang kom je uit in de woonkamer: het centrale punt van het huis en een zeer riante ruimte. Een gezellige zithoek, een royale eettafel, een werkplek, een speelhoek en grote kasten: je kunt het hier allemaal kwijt. De sfeervolle gashaard met schouw zorgt voor gezelligheid in de koude, donkere maanden. En de airconditioning zorgt ervoor dat het ook in de warme zomermaanden comfortabel is binnen. Let vooral ook op de mooie glas-in-lood-details in de deuren en ramen.
Wandel je door de schuifdeur, dan kom je uit in de keuken. De landelijke stijl van de keuken past perfect bij de rest van het huis. Met een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast, koel-vriescombinatie en vaatwasser heeft deze keuken alles wat je nodig hebt. Er is ook ruimte voor een compact eettafel of ontbijtbar, om gezellig samen te tafelen.
Via de openslaande deuren in de woonkamer kom je uit in de achtertuin. Deze is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt veel mogelijkheden om helemaal naar wens verder in te richten. Onder de overkapping aan de achterzijde van het huis – wederom met prachtige glas-in-looddetails – zit je altijd lekker met een kopje koffie of een koud drankje. Achter in de tuin is een riant bijgebouw van twee verdiepingen, inclusief badkamer. De mogelijkheden voor deze ruimte zijn eindeloos: denk aan een thuiskantoor, mantelzorgwoning, gastenverblijf of praktijk aan huis.
Op de eerste verdieping van de woning is een derde ruime slaapkamer, die dankzij de grote dakkapel heerlijk ruim en licht is. Ook op de bovenverdieping is een airconditioning aanwezig, waardoor het hier het hele jaar door aangenaam verblijven is.
De woning is daarnaast voorzien van een alarmsysteem met doormelding naar een alarmcentrale. Buiten rondom het huis is een camerasysteem aanwezig met meldingen op mobiele telefoon, wat zorgt voor een extra gevoel van veiligheid en comfort.
Dit is echt zo’n huis om met eigen ogen te komen bekijken. Zo kun je alle karakteristieke details en de mogelijkheden in de ruimtes goed in je opnemen. Heb je interesse? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging.
Pluspunten:
- Bijzondere en karakteristieke vrijstaande woning
- Op loopafstand van Uden Centrum
- Gebouwd in 1905 en nog vol met originele details
- Royale woonkamer met sfeervolle gashaard en airconditioning
- Twee slaapkamers en een badkamer op de begane grond
- Derde riante slaapkamer op de eerste verdieping
- Volledig voorzien van centrale verwarming in woning en bijgebouw (cv-ketels uit 2021)
- Onderhoudsvriendelijke tuin met veel ruimte en een fraaie overkapping
- Groot bijgebouw van twee verdiepingen achter in de tuin
- Vijftien zonnepanelen
- Alarmsysteem met doormelding naar alarmcentrale
- Camerasysteem buiten met melding op mobiele telefoon
- Vraagprijs
- € 875.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.889
- Bouwjaar
- 1905
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 225 m²
- Overige inpandige ruimte
- 11 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 22 m²
- Perceel
- 373 m²
- Inhoud
- 874 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, 2 toiletten, 2 wastafels, en douche
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, en TV kabel
- Cv-ketel
- Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- UDEN M 7600
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 373 m²
- Zijtuin
- 140 m² (28,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Vliering, elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Centrum
Uden- Inwoners
- 4.150
- Gezin met kinderen
- 6%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.652
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.