Nieuw
Taeckemalaan 429981 PA UithuizenUithuizen Centrum
€ 575.000 k.k.
- 177 m²wonen
- 605 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
*VRIJSTAAND *TOT 5 SLAAPKAMERS MOGELIJK *PRACHTIGE WOONSTAND
Stap binnen in dit verrassend royaal en traditioneel gebouwd VRIJSTAAND HERENHUIS waar ruimte, comfort en uitstraling moeiteloos samenkomen. Met een statige gevel, charmant balkon en een fraaie ligging aan de rand van het dorp is dit een woning die direct indruk maakt. Vanuit de ruime living geniet u van een heerlijk vrij uitzicht, terwijl de open keuken uitnodigt tot lange avonden tafelen en gezellig samenzijn en via de schuifpui uitloopt naar de tuin. Binnen valt vooral de zee aan ruimte op. De woning beschikt over drie comfortabele slaapkamers, een complete badkamer en een royale zolderverdieping met volop mogelijkheden — denk bijvoorbeeld aan twee extra slaapkamers, een thuiswerkplek of hobbyruimte. Of u nu een groeiend gezin heeft, graag gasten ontvangt of simpelweg ruim wilt wonen: Hier kan het allemaal. Ook praktisch is deze woning uitstekend uitgerust, met onder andere een zeer grote dubbele garage en volop bergruimte. Het totale perceel is ca. 605m² groot en heeft o.a. een terras met uitschuifbaar dak en sfeerverlichting. De ligging maakt het plaatje compleet: Aan de rand van het dorp woont u hier rustig en ruim, maar toch met alle voorzieningen binnen handbereik. Op korte afstand bevinden zich de monumentale Menkemaborg, het openlucht zwembad en een uitstekend winkelcentrum met onder meer een nieuwe Albert Heijn, Lidl en een modern gezondheidscentrum. Daarnaast beschikt het dorp over o.a. een trein- en busstation, diverse horecagelegenheden, scholen en een actief verenigingsleven. Een woning met allure, ruimte én mogelijkheden — klaar om nieuwe woonwensen waar te maken.
Begane grond: entree/hal, wandcloset, sfeervolle living met open keuken (totaal ca. 57m²), inzet glas-in-lood ramen, schuifpui en keukeninrichting met inbouwapparatuur (keramische kookplaat), schouw, oven, koelkast en vaatwasser), bijkeuken/wasruimte (ca. 11m²) en doorgang naar de dubbele garage. Boven de garage is een grote zolder aanwezig.
1e Verdieping: overloop, totaal 3 slaapkamers (resp. ca. 12, 14 en 16m²), bergruimte, balkon aan voorzijde, badkamer (ca. 8m²) v.v. ligbad, separate douche, dubbele wastafel met meubel en een tweede wandcloset.
2e Verdieping: via vaste trap; zolder ca. 32m2 v.v. dakraam, met mogelijkheid voor bijv. 2 extra (slaap)kamers.
CV verwarmd (Nefit ca. 1997); woonhuis v.v. vloer-, muur- en dakisolatie; dubbel glas; 16 zonnepanelen; deels v.v. zonnescreens/rolluiken; dubbele garage (totaal ca. 65m²)
Sinds 2025 mogelijk beschikbaar in het kader van de regeling 'Nij Begun': Tot maximaal € 40.000,- subsidie op isolerende maatregelen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.249
- Bouwjaar
- 1997
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 177 m²
- Overige inpandige ruimte
- 102 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 605 m²
- Inhoud
- 979 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, rolluiken, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 1997, eigendom)
Kadastrale gegevens
- UITHUIZEN H 299
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 605 m²
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Uithuizen Centrum
Uithuizen- Inwoners
- 1.810
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.548
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.