Kennedystraat 156235 CG UlestratenUlestraten
€ 315.000 k.k.
- 109 m²wonen
- 265 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerRuime 2-onder-1-kapwoning met aanbouw, garage en tuin!
Omschrijving
Gelegen in een geliefde woonomgeving in Ulestraten presenteert zich deze ruime twee-onder-één-kapwoning met aanbouw en garage met berging. De indeling omvat drie slaapkamers met de optie voor een vierde, een royale woonkamer, eetkeuken en een onderhoudsvriendelijke tuin.
Wij nodigen u van harte uit om deze woning zelf te komen bezichtigen. Neem contact op met ons kantoor in Beek voor het maken van een vrijblijvende afspraak (046-4374340/
Algemeen:
Bouwjaar: 1967
Gebruiksoppervlakte wonen: 109 m²
Externe bergruimte: 31 m²
Perceeloppervlakte: 265 m²
Aanvaarding: in overleg
Energielabel: D
Voorzieningen:
Elektriciteit: meterkast met 6 smeltzekeringen, aardlekschakelaar
Kozijnen: (hard)hout, kunststof
Isolatie: HR-glas, dubbel glas
Overig: rolluiken (woonkamer voorzijde, keuken, slaapkamers en badkamer
Installaties:
Centrale verwarming: HR-ketel Nefit (2020, huur)
Warm water voorziening: via c.v.-combiketel
Indeling:
• Begane grond
Entree met hal (tegelvloer), waar zich de meterkast, trapopgang naar de eerste verdieping, een praktische trapkast en een half betegelde toiletruimte met fonteintje bevinden. Vanuit de hal is direct toegang tot de woonkamer.
De L-vormige woonkamer heeft een tegelvloer en krijgt dankzij de aanbouw en de schouw met open haard een warme en ruimtelijke uitstraling. Grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval.
Aan de achterzijde in de aanbouw is de keuken in hoekopstelling, uitgevoerd met een tegelvloer en uitzicht op de tuin. De eigentijdse keuken is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser. Aansluitend ligt de bijkeuken, waar de wasmachineaansluiting is gerealiseerd. Vanuit deze ruimte is zowel de oprit als de achtertuin toegankelijk, wat zorgt voor extra praktisch gebruiksgemak.
• 1e verdieping
Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is driekwart betegeld en ingericht met een douchecabine en wastafel. Op de slaapkamers zijn rolluiken gemonteerd en hebben oppervlaktes van circa 15 m², 11 m² en 7 m².
• 2e verdieping
Een vlizotrap op de overloop leidt naar de tweede verdieping. Deze verdieping bestaat uit een bergzolder met een kunststof dakraam. Hier is de wandopstelling cv-combiketel (Nefit HR-ketel). De ruimte wordt momenteel gebruikt als bergruimte, maar biedt mogelijkheden voor het realiseren van een vierde slaapkamer.
Bijgebouwen:
Op het perceel staat een vrijstaande garage, uitgevoerd in halfsteens metselwerk en voorzien van een elektrische kantelpoort. Zowel vanuit de achtertuin als via de lange oprit is de garage toegankelijk. Achter de garage bevindt zich in het verlengde een separate berging, eveneens toegankelijk vanuit de tuin.
Tuin:
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en ingericht met een terras. Aan de achterzijde van het perceel is momenteel een duiventil, die bij sloop een grotere achtertuin zal opleveren. Via de tuin zijn zowel de garage als de aangrenzende berging eenvoudig bereikbaar, wat het geheel praktisch en functioneel maakt.
Ligging:
De Kennedystraat ligt in een rustige en geliefde woonwijk van Ulestraten, een dorp met een gemoedelijke sfeer en een actieve gemeenschap. Voorzieningen zoals basisschool, sportfaciliteiten, winkels voor de dagelijkse boodschappen en horecagelegenheden bevinden zich op korte afstand.
Dankzij de centrale ligging is de bereikbaarheid uitstekend. Binnen enkele minuten zijn de aansluitingen naar de A2 en A79 bereikbaar, waardoor steden als Maastricht, Heerlen en Sittard vlot te bereiken zijn. Ook Maastricht-Aachen Airport en het treinstation in Meerssen liggen in de nabijheid, wat de locatie aantrekkelijk maakt voor zowel werk als vrije tijd.
De groene omgeving nodigt daarnaast uit tot wandelen en fietsen, met fraaie routes door het Limburgse heuvellandschap. Zo combineert deze woonplek de rust van het dorp met de voordelen van goede verbindingen en uitgebreide voorzieningen.
Kadastrale gegevens:
Het perceel is kadastraal bekend als gemeente Ulestraten, sectie B, nummer 2393, ter grootte van 265 m².
Inlichtingen:
Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met ons kantoor te Beek.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 315.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.890
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1967
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 109 m²
- Overige inpandige ruimte
- 13 m²
- Externe bergruimte
- 31 m²
- Perceel
- 265 m²
- Inhoud
- 441 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
Energie
- Energielabel
- D
Kadastrale gegevens
- ULESTRATEN B 2393
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 265 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.611x
Bekeken
20x
Bewaard
26-1-2026
Op Funda
Buurt

Ulestraten
Ulestraten- Inwoners
- 2.575
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.173
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




