Nieuw
Thorbeckestraat 137071 AS UlftUlft-Noord
€ 400.000 k.k.
- 116 m²wonen
- 387 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Riant uitgebouwde helft van een dubbel woonhuis op toplocatie in Ulft!
Deze woning combineert de charme en uitstraling van de jaren ’50 met hedendaags comfort.
Dankzij een verbouwing die rond 2002 heeft plaatsgevonden is de woning fors vergroot door een royale uitbouw op zowel de begane grond als de verdiepingen. De woning is daardoor aanmerkelijk groter dan je op het eerste gezicht zou verwachten.
Medio 2021 is de begane grond grondig verbouwd waarbij er een doorbraak is gemaakt tussen woonkamer en keuken. Er is een complete en moderne nieuwe keuken geplaatst met openslaande deuren naar de achtertuin. Deze achtertuin is maar liefst circa 30 meter diep en biedt een fantastische vrijheid; en dat op loopafstand van het centrum en het DRU-complex.
Ook op het gebied van duurzaamheid heeft de woning een metamorfose ondergaan. Zo zijn de vloeren, het dak en de spouwmuren geïsoleerd. Met de aanwezigheid van 11 zonnepanelen draag je verder bij aan een duurzamer milieu en een besparing op de maandelijkse stookkosten. Dit alles resulteert in een energielabel B.
Kortom: een verrassend ruime, uitgebouwde helft van een dubbel woonhuis met een heerlijke tuin inclusief veranda waar comfort, sfeer en ruimte perfect samenkomen.
Is je interesse gewekt? Bekijk dan snel de virtuele bezichtiging op onze website!
Let op: Deze woning wordt aangeboden met een scherpe vanafprijs. Biedingen vanaf
€ 400.000,00 worden door de eigenaar serieus in overweging genomen.
Indeling:
Aan het einde van de Thorbeckestraat ligt aan de linkerzijde van de weg deze karakteristieke woning met erker. De straat kenmerkt zich door een zeer kindvriendelijke ligging waar slechts bestemmingsverkeer komt. De straat grenst aan de Oude IJssel en de nieuwe woonwijk bij het prachtige DRU-park, een geliefde omgeving voor wandelingen, recreatie en cultuur. Bovendien ligt het centrum van Ulft op loopafstand, met winkels, horeca en voorzieningen binnen handbereik. Genieten van het buitenleven én de levendigheid van het dorp: hier kan het allebei.
Via de oprit bereik je de voordeur met toegang naar de hal. Een prettige binnenkomst met ruimte voor de garderobe en de trapopgang. Er is tevens toegang naar een ‘ouderwetse’ provisiekelder met ruime opslagmogelijkheden. Binnen in de woonkamer word je direct verrast door de ruimte en de prettige indeling. Aan de voorzijde bieden de raampartijen in de erker een leuke doorkijk het straatje in. Er ligt een moderne, geïsoleerde vloer en afwerking van wanden en vloeren zijn modern en stijlvol uitgevoerd. De leefruimte is aangenaam met mogelijkheden voor een gezellige zithoek aan de voorzijde en ruimte voor het plaatsen van een grote eettafel om gasten te kunnen ontvangen. De moderne, zwarte keuken (2021) is een echte blikvanger en van alle gemakken voorzien. Zo beschikt de keuken over een koelkast, combioven, vaatwasser, vriezer en inductiekookplaat met afzuigkap (AEG). Dankzij de openslaande deuren naar de achtertuin vloeien binnen en buiten hier moeiteloos in elkaar over. Vanuit de keuken bereik je een 2e hal met een separaat toilet met fonteintje. De badkamer is keurig en voorziet in een inloopdouche, ligbad, wastafel, designradiator én comfortabele vloerverwarming. Verder is er nog een praktische bijkeuken met de wasmachine- en drogeraansluiting en een handig extra keukenblokje. Tevens vind je hier de c.v.-ketel (Nefit, 2002).
Op de 1e verdieping beschikt de woning over drie volwaardige slaapkamers. De aanwezige airco zorgt voor een aangename verkoeling tijdens warme zomerdagen. Ook op deze verdieping is de woning netjes afgewerkt. Op de ruime overloop is er een grote opbergkast aanwezig. Tevens vind je hier een ruim toilet met wastafel.
De tweede verdieping is een bereikbaar via een vlizotrap. Hier vind je extra opbergruimte. Het dak van het originele woonhuis is hier aan de binnenzijde nageïsoleerd.
De achtertuin is zonder twijfel een van de grote pluspunten van deze woning. Met een diepte van circa 30 meter is dit een uitzonderlijk riante tuin, waar altijd wel een plekje in de zon of schaduw te vinden is. Achterin de tuin bevindt zich een sfeervolle veranda: een heerlijke plek om tot in de late uurtjes te ontspannen, ongeacht het seizoen. Daarnaast is er een bijgebouw met een berging én een geïsoleerde en verwarmde kantoorruimte. Ideaal voor thuiswerken of als hobbyruimte.
Deze woning biedt een unieke combinatie van ruimte, rust, comfort en een uitstekende ligging. Een huis waar binnen en buiten naadloos op elkaar aansluiten en waar je elke dag opnieuw kunt genieten van een bruisende omgeving, maar toch een aangename rust in de unieke achtertuin. Kortom: een verrassend ruime en complete woning op een bijzonder fijne plek!
Bijzonderheden:
Bouwjaar omstreeks 1950
De inhoud van de woning bedraagt circa 400 m³
De woonoppervlakte is circa 116 m²
Perceelsoppervlakte 387 m²
Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing
Grotendeels voorzien van rolluiken
Het dak is omstreeks 2000 voorzien van isolatie, nieuwe dakpannen en goten
De buitengevel is in 2010 gereinigd en opnieuw gevoegd
De 11 zonnepanelen hadden een opbrengst van circa 3.451 kWh in 2025
Energielabel B
Aanvaarding in overleg
Locatie:
Ulft is met ruim 10.000 inwoners de grootste plaats binnen de gemeente Oude IJsselstreek.
Deze gemeente ligt in de prachtige Achterhoek en heeft een oppervlakte van zo'n 140 vierkante kilometer en er wonen bijna 40.000 inwoners. De rivier de Oude IJssel slingert zich dwars door dit gebied en leverde vroeger het ijzer voor de ijzersmelterijen (Pelgrim, ATAG, DRU). Tegenwoordig biedt de rivier tal van recreatiemogelijkheden en maakt de Oude IJsselstreek een prettig gebied om in te wonen. Ulft heeft een winkelcentrum met meerdere supermarkten en landelijke ketens zoals HEMA en Action. Ook op het gebied van onderwijs en gezondheidszorg is het dorp goed voorzien. Er is een levendig verenigingsleven en de voormalige DRU fabriek is nu een populair cultureel centrum met tal van activiteiten, zoals concerten, festivals, theater- en filmvoorstellingen en exposities. Ulft is goed bereikbaar via de A18, de N317 en vanuit Duitsland over de A3 en ook de busverbindingen zijn goed.
Ben je benieuwd hoe de woning voor jou werkelijk aanvoelt, dan is een real life bezichtiging de volgende stap. Aarzel niet en bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging met een van onze makelaars.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 400.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.448
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1950
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 116 m²
- Overige inpandige ruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 387 m²
- Inhoud
- 400 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, vloerverwarming, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Ecomline HR (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GENDRINGEN T 6842
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 387 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 232 m² (29,00 meter diep en 8,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.501x
Bekeken
20x
Bewaard
16-1-2026
Op Funda
Buurt

Ulft-Noord
Ulft- Inwoners
- 1.565
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.308
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




