Walingsdijk 221645 RN Ursem (Gem. Koggenland)Drechterlandsedijk en omgeving
€ 625.000 k.k.
- 125 m²wonen
- 225 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerHalfvrijstaande woning met fantastisch uitzicht aan open vaarwater!
Omschrijving
Ben je op zoek naar uitzicht? Hier heb je 100% uitzicht.
Prachtig aan de rand van Ursem gelegen tref je deze HALFVRIJSTAANDE WONING (125m²/ 476m³) met een prachtige tuin aan OPEN VAARWATER. De woning is gelegen aan de dijkzijde. De dijk is onderdeel van de West-Friese Omringdijk. Het uitzicht over de MIJZENPOLDER is magnifiek, je kijkt over de rietkragen van de Ursemmervaart heen. Elk jaargetijde een ander uitzicht, mooie luchten, vrijheid! Dit is landelijk wonen ten top. Ursem ligt vlak bij Heerhugowaard, maar ook Alkmaar en de A9 zijn zeer nabij. De woning is in 1971 gebouwd en voorzien van een leuke woonkamer aan de dijkzijde en een stoere keuken aan de tuinzijde. Op de 1e verdieping tref je drie ruime slaapkamers en een royale badkamer. Dankzij de hybride warmtepomp en de 16 zonnepanelen zijn energiekosten beperkt!
Ben je op zoek naar uitzicht, een ligplaats voor je sloep en ruimte voor je gezin dan zit je aan de Walingsdijk 22 in Ursem helemaal goed!
Indeling
Begane grond:
Luifel met lichtkoepel, zijentree met hal, meterkast en toilet. Vanuit de hal kom je in de woonkamer.
De woonkamer aan de straatzijde en de woonkeuken aan de tuinzijde zijn tezamen 42m² groot. Op de vloer in de woonkamer ligt parket terwijl in de 30cm lager gelegen keuken leisteen met comfortabele vloerverwarming ligt. De wanden zijn gestuct en deels met hout afgewerkt. Ook het plafond is strak gestuct. Het plafond is mooi afgewerkt met een Amsterdamse plint. In de achtergevel zit een schuifpui, aan de straatzijde zorgen de drie ramen tezamen met het zijraam voor een mooi lichtinval.
De keuken is in een recht blok geplaatst en in opvallend ossenbloed rood uitgevoerd. De keuken is voorzien van een 5-pits gas kookplaat, een afzuigkap, een vaatwasser en een oven. Het werkblad is van graniet.
Vanuit de keuken is de inpandige berging bereikbaar. Deze is mooi licht dankzij de lichtkoepel. In de berging een hoek met daarin de wasruimte en de CV-opstelling.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping tref je de overloop, drie slaapkamers, een toilet, sauna en de badkamer.
De slaapkamers zijn ruim opgezet (9m², 11m² en 14m²). Twee kamers hebben laminaat op de vloer, de grootste kamer heeft tapijt op de vloer. Alle kamers hebben behang aan de wand.
De vierde slaapkamer is in het verleden verbouwd tot een ruime badkamer. De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, een douche en een wastafelmeubel. De oude badkamer is nu toiletruimte met ruimte voor de infrarood sauna.
Tweede verdieping:
Bergzolder bereikbaar via een Vlizotrap.
Tuin:
De tuin is waanzinnig mooi aangelegd en gelegen pal op het zuiden. Aan de vlonder voldoende plaats voor je sloep. Het open vaarwater brengt je overal waar je wilt. De borders zijn mooi aangeplant en het stenen pad kronkelt er doorheen. De stoere veranda maakt het plaatje compleet.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1971;
- Energielabel: A;
- CV-ketel en hybride warmtepomp Remeha 2023;
- 16 zonnepanelen;
- Schilderwerk buitenom 2024;
- Gelegen aan de lintbebouwing, nabij dorpse voorzieningen (basisschool met kinderopvang, Spar supermarkt, huisarts, sportvelden).
Weer achter het net gevist? Met je eigen NVM-aankoopmakelaar, maak je meer kans op een woning. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 625.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.000
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1971
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 125 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 14 m²
- Perceel
- 225 m²
- Inhoud
- 476 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- TV kabel en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Elga Ace (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WESTER-KOGGENLAND O 882
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 225 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan vaarwater, in centrum en open ligging
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 148 m² (12,33 meter diep en 12,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
6.317x
Bekeken
27x
Bewaard
3-10-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



