Grifthoek 1223514 JJ UtrechtTuinwijk-Oost
€ 750.000 k.k.
- 132 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Welkom in dit royale appartement gelegen aan de Grifthoek 122 midden in het Griftpark en op steenworp afstand van de binnenstad. Met een woonoppervlakte van 132 m², een praktische indeling en een eigen parkeerplaats en berging is dit appartement werkelijk een genot om in te wonen.
In De Blauwe Grift woont u op een plek waar de oude binnenstad en het omliggende gebied van Utrecht elkaar ontmoeten. Uw voortuin is het uitgestrekte Griftpark, waar de Biltsche Grift doorheen stroomt. Een park van maar liefst 12 hectaren groot aan uw voeten, met onder andere sport- en grasvelden, restaurant en een kinderboerderij.
Zoekt u de winkels en het vertier van het bruisende centrum? Een paar minuten wandelen en u staat midden in het historische hart van de stad. Op loopafstand de geanimeerde drukte van de Utrechtse grachten met hun werven, kelders en terrasjes. Ook chique winkels, leuke boetiekjes en de gezellige cafés en restaurants van Utrecht vindt u op loopafstand. Bent u een cultuurliefhebber? Ook voor theater, muziek en films biedt Utrecht u alles wat u maar wensen kunt!
Indeling
2e Verdieping:
Ruime hal/entree met meterkast, C.V.-ruimte, toilet en toegang tot alle vertrekken. De rustig gelegen, ruime woonkamer is aan de achterzijde gesitueerd en is voorzien van grote raampartijen en toegang tot het royale balkon. Aansluitend een halfopen, moderne, luxe keuken voorzien van een gaskookstel, afzuigkap, vaatwasser, combi-magnetron, koelkast en vriezer. Vanuit de keuken is er een ruime kamer te bereiken met wasmachineaansluiting. Daarnaast zijn er nog 2 slaapkamers, waarvan de grotere van de twee ook toegang tot het balkon heeft. De ruime badkamer is voorzien van een douche, ligbad, dubbele wastafel en 2e toilet.
Bijzonderheden:
• Woonoppervlakte: 132 m²;
• Energielabel B;
• Bouwjaar: 2005;
• Gelegen in het Griftpark, op loopafstand van de binnenstad;
• Fraai en vrij uitzicht;
• Ruim balkon op het zuidwesten;
• Actieve VvE, de servicekosten bedragen € 200,72 per maand;
• Eigen parkeerplaats en (fietsen)berging;
BIJZONDERHEDEN TEN AANZIEN VAN DE TRANSACTIE
- In de koopovereenkomst worden extra artikelen opgenomen, hieronder een opsomming van de belangrijkste bepalingen. De model-koopovereenkomst die door verkoper wordt gebruikt, vindt u in uw MOVE account:
- niet-zelfbewoningsclausule;
- anti-speculatiebeding;
- de notariële eigendomsoverdracht van dit object dient plaats te vinden bij de daartoe aangewezen projectnotaris: Westvaer te Utrecht;
- Indien er voordeel overdrachtsbelasting van toepassing is komt deze ten gunste van verkoper.
Interesse in deze woning? Kom gerust eens langs met je aankoopmakelaar!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 750.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.682
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 200,72 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 132 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 389 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, en mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 2e woonlaag
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ABSTEDE B 6720
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
- ABSTEDE B 6720
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering