Verkocht onder voorbehoud
Hartingstraat 1943511 HV UtrechtHooch Boulandt
€ 550.000 k.k.
- 85 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Op een uitzonderlijk fijne locatie in Hooch Boulandt bevindt zich dit aantrekkelijke driekamerhoekappartement in het moderne complex “Zonschild”.
Het appartement ligt op de eerste verdieping, bereikbaar via zowel de lift als de trap, en beschikt over een ruim balkon op het zuiden met een prachtig vrij uitzicht over de tuin én de Catharijnesingel. Hier woon je heerlijk rustig, terwijl het Centraal Station, station Vaartsche Rijn en de historische binnenstad zich op korte loopafstand bevindt.
Hooch Boulandt bestaat uit een combinatie van jaren ’90-appartementen en oudere bebouwing, wat bijdraagt aan een gevarieerd en levendig straatbeeld. Via de tegenovergelegen Sint Martinusbrug wandel je zo naar de gezellige Twijnstraat of het sfeervolle Ledig Erf, met een ruim aanbod aan cafés, restaurants, supermarkten en speciaalzaken.
Indeling
Begane grond
Representatieve, verzorgde entree met brievenbussen, toegang tot het trappenhuis, de lift en de privébergingen.
Eerste verdieping
Entree/hal
De lichte en ruime entree geeft toegang tot vrijwel alle vertrekken van het appartement. In de hal bevindt zich een bergkast waarin naast de stadsverwarmingsunit een garderobe ruimte aanwezig is. Daarnaast is er een aparte kast met aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Woonkamer
De woonkamer profiteert van de hoekligging, waardoor er veel natuurlijk licht binnenvalt. De ruimte biedt voldoende plaats voor een comfortabele zithoek en een eethoek. Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar.
Keuken
De moderne keuken is dankzij een glazen schuifdeurconstructie naar wens open of afgesloten te gebruiken. Hierdoor kan men kiezen voor een open verbinding met de woonkamer of een volledig aparte keukenruimte. De schuifdeurconstructie met kast kan desgewenst met minimale ingreep worden verwijderd.
De keuken is voorzien van een koelkast, vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat, combimagnetron en een elektrische (stoom)oven. Voor extra comfort is er een airconditioner die zowel kan koelen als verwarmen. Het geheel is afgewerkt met een handvervaardigd betonnen aanrechtblad.
Balkon
Het balkon ligt op het zuiden en biedt dankzij de hoekligging een ruim uitzicht over de tuin en het water van de Catharijnesingel. Een heerlijke plek om te ontspannen en van de zon te genieten.
Hoofdslaapkamer
De hoofdslaapkamer is rustig en licht, met voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kasten. Ook hier is airconditioning aanwezig, zodat de kamer in de zomer aangenaam koel blijft en in de winter indien gewenst elektrisch kan worden verwarmd.
Tweede slaapkamer
De tweede slaapkamer wordt momenteel gebruikt als inloopkast, maar is eenvoudig in te richten als slaap-, werk- of hobbykamer.
Badkamer
De moderne badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel en handdoekradiator. Strak afgewerkt en van alle hedendaagse gemakken voorzien.
Toilet
Separaat toilet met fonteintje.
Berging
Het appartement beschikt over een privéberging in de kelder van het gebouw.
Garage
Het appartement beschikt over een eigen ruime parkeerplaats in de parkeergarage van het nabijgelegen gebouw Singelschild.De garage is toegankelijk met een sleutel en via een elektrische deuropener, waardoor parkeren veilig als comfortabel is. De parkeerplaats wordt apart te koop aangeboden voor een vraagprijs van € 50.000,- k.k.
Het appartement is enige jaren geleden volledig gerenoveerd en voorzien van een mooie eikenhouten vloer, luxe hang- en sluitwerk en een moderne afwerking. Het biedt daarmee optimaal wooncomfort en is direct instapklaar.
Het appartementencomplex staat op gemeentegrond waarover erfpacht wordt geheven. Voor dit appartement is de erfpachtcanon eeuwigdurend afgekocht.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 550.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.471
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 279,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1991
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 85 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 260 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, lift, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en voorzetramen
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- CATHARIJNE D 8510
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
- CATHARIJNE D 8799
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 279,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.670x
Bekeken
56x
Bewaard
19-3-2026
Op Funda
Buurt

Hooch Boulandt
Utrecht- Inwoners
- 2.055
- Gezin met kinderen
- 7%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.350
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



