Hoola van Nootenstraat 3883521 HB UtrechtHoog-Catharijne NS en Jaarbeurs
€ 995.000 k.k.
- 113 m²wonen
- 2slaapkamers
- A+energielabel
BlikvangerFenomenaal uitzicht vanaf de 26ste verdieping van Wonderwoods!
Omschrijving
Altijd al gedroomd van wonen op één van de meest bijzondere plekken in hartje Utrecht? Dan is dit uw kans om een prachtig appartement op de 26e verdieping te bemachtigen in één van de meest iconische woontorens van Nederland: Wonderwoods. Hier komen verfijnde luxe, ultiem comfort en een fenomenaal uitzicht samen.
Wonderwoods is een vooruitstrevend project van de internationaal gerenommeerde Italiaanse architect Stefano Boeri, bekend van zijn innovatieve vertical forest concept. De groene balkons, gecombineerd met de New Yorkse allure, maken dit project uniek. Natuur is hier overal voelbaar. Hier woont u in een aangename en duurzame leefomgeving, midden in de stad. Dankzij de ligging naast Utrecht Centraal bereikt u in korte tijd andere steden, zoals Amsterdam.
Op de 26e verdieping bevindt zich dit royale 3-kamerappartement met twee balkons en een separate beging. De ruime woonkamer met open keuken vormt het hart van de woning en biedt een prettige, lichte leefruimte. Dankzij de hoge ligging geniet u van een panoramisch uitzicht over de historische binnenstad van Utrecht, terwijl de ochtendzon de woning op aangename wijze verlicht. Op heldere dagen reikt het zicht zelfs tot aan Amsterdam en de Utrechtse Heuvelrug.
Dit appartement wordt aangeboden door de eerste eigenaar en is met uiterste zorg en oog voor detail afgewerkt in een stijlvolle, neutrale kleurstelling. De afwerking is van hoog niveau: strak gestuukte wanden, hoogwaardig sanitair, een luxe keuken en een fraaie visgraat PVC-vloer met vloerverwarming in de gehele woning. Alles ademt kwaliteit, rust en verfijning.
Het gebouw biedt bovendien een scala aan hoogwaardige voorzieningen, waaronder een moderne gym, diverse horecagelegenheden en een nog te realiseren gezamenlijke daktuin. De uitstraling is die van een luxe boutique hotel: stijlvol, comfortabel en met oog voor detail.
Verkoper aan het woord
De huidige bewoners verhuizen met het oog op gezinsuitbreiding naar een andere plek. De periode in dit appartement hebben zij als fantastisch ervaren: “Wij hebben elke dag genoten van het geweldige uitzicht en het leven in de binnenstad met alle voorzieningen dichtbij. Het meest bijzondere was de rust in de woning; je woont naast het station, maar je hoort er niets van.”
Indeling
Begane grond: Representatieve, hotelwaardige entree met conciërge, stijlvolle lobby, brievenbussen, toegang tot de gezamenlijke fietsenstalling en snelle liften.
26e verdieping: Ruime en elegante entree/hal met toegang tot de praktische bijkeuken/wasruimte met veel bergruimte, een separaat toilet met fontein en een luxe badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche en een stijlvol wastafelmeubel.
Vanuit de hal bereikt u twee comfortabele slaapkamers, beide met directe toegang tot een balkon.
De royale woonkamer wordt gekenmerkt door een prachtige lichtinval en grote raampartijen die het uitzicht optimaal tot zijn recht laten komen.
De open keuken is een ware eyecatcher en combineert design met functionaliteit. Deze bestaat uit een strak wandmeubel met geïntegreerde koel-/vriescombinatie en combi-oven, aangevuld met een elegant kookeiland voorzien van een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, spoelbak (met Quooker), vaatwasser en extra bergruimte.
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het ruime balkon, waar binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
Op de 6e verdieping beschikt u over een eigen berging en in de ondergelegen parkeergarage bestaat de mogelijkheid tot het huren van een parkeerplaats.
Maten:
Voor de exacte maatvoering verwijzen wij naar de plattegronden.
Woonoppervlakte: 113 m²
Balkons: 17 m²
Berging: 6 m².
Bijzonderheden
Energielabel A+
Uitstekende isolatie en volledige vloerverwarming (duurzaam warmte- en koelsysteem in combinatie met stadswarmte)
Parkeergarage met voorzieningen zoals elektrische deelauto’s, e-bikes en e-scooters, alsmede huurparkeerplaatsen en een inpandige fietsenstalling
Eigen berging op de 6e verdieping
Huur van een parkeerplaats in ondergelegen parkeergarage mogelijk
Tevens mogelijkheid tot overname van een privéparkeerplaats in nabijgelegen garage (€ 35.000,- k.k.)
Eeuwigdurend afgekochte erfpacht (AV1989)
- Vraagprijs
- € 995.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.805
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 674,39 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2024
- Keurmerken
- Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 113 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 386 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift
- Gelegen op
- 26e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Aardwarmte, stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- CATHARIJNE D 10995
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 674,39 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.059x
Bekeken
63x
Bewaard
23-3-2026
Op Funda
Buurt

Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs
Utrecht- Inwoners
- 2.935
- Gezin met kinderen
- 6%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.468
Ontdek de buurt