Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 november 2025
- Verkoopdatum
- 6 december 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Te koop gekomen is dit bijzondere ruime appartement met 2 slaapkamers, een ruime L-vormige woonkamer en een groot balkon met uniek uitzicht op het omliggende park.
Het appartement is strak afgewerkt met glad gestucte wanden, een vloer van lamelparket, een moderne conversatiekeuken, 2 toiletten waarvan 1 gesitueerd is in de badkamer.
De wijk:
Een hele diverse en groene wijk aan de rand van Utrecht met een uitstekende ligging ten opzichte van de ring naar de A27 en het centrum van Utrecht. Vanaf hier fiets je binnen 10 minuten naar de binnenstad.
Openbaar vervoervoorzieningen (bus en trein) zijn goed te bereiken en de uitvalswegen zijn ook uitstekend aan te rijden. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar winkelcentrum De Klop aan de overkant van de weg, waar je o.a. terecht kunt voor de Lidl, meerdere bakkers en slagers met ook groenten en fruit. Dichtbij gelegen fiets je binnen enkele minuten naar Shoppingcenter Overvecht met en variété aan winkelketens, XL-supermarkten en uiteenlopende winkels voor kleding, schoenen en huishoudelijke benodigdheden. Fiets je de andere kant op, dan zijn daar nog meerdere bouwmarkten en verschillende woonwinkels in de buurt. In en rond de wijk zijn verschillende parken en zelfs forten te vinden, waar je onder andere heerlijk kunt eten. Voor een mooie wandeling loop je naar de Vecht en het dichtbij gelegen kasteel Slot Zuylen of zo de polder in naar het Gagelbos richting Westbroek. Vanaf je eigen balkon kijk je uit op het Gagelpark, waardoor je heel veel privacy hebt en een fantastisch uitzicht.
Gedeelde gemeenschappelijke ruimte:
Via de afgesloten gezamenlijke entree kom je met de trap door een breed trappenhuis op de derde verdieping aan in de gemeenschappelijke ruimte. Deze ruimte wordt de gemeenschappelijk hal genoemd en is alleen te gebruiken door de vier omwonende appartementen op deze 3e verdieping. Je deelt deze ruimte dus nog met 3 andere appartementen. Op deze hal wordt samen koffie gedronken, gevierd, gewerkt en worden hobby’s uitgevoerd. Maar je kunt er
ook voor kiezen dit niet te doen.
Het appartement:
Door de eigen voordeur loop je de gang binnen waar je naast een kapstok en de meterkast/opbergkast ook het 1e toilet en een kast voor wasmachine en droger vindt. Vanuit de hal loop je de ruime en lichte keuken in, die overloopt in de woonkamer. De L-vormige woonkamer is gekenmerkt door de grote ramen met uniek uitzicht op het mooie groen. De woonkamer is nu L-vorm ingedeeld, maar kan gemakkelijk met een wand of schuifdeur opnieuw afgeschermd worden van de oorspronkelijke woonkamer, waardoor er een extra kamer ontstaat. De open keuken heeft een kookeiland met aansluitend een vaste eettafel met 6 conversatiekrukken en is voorzien van diverse inbouwapparatuur en voldoende kastruimte. Een onderdeel van de keuken is een inbouwkast waarin veel voorraad bewaard kan worden. Vanuit de keuken loop je de ruime woonkamer in, waaraan het balkon grenst. Het balkon is toegankelijk vanuit de woonkamer en ligt op het zuiden. Op het balkon kun je vanaf 9.00 uur tot 21.00 uur in de avond genieten van zon, met het uitzicht op het prachtige groen.
De 1e slaapkamer bevindt zich nu aan de voorzijde van de woning en deze bereik je vanuit de gang of vanuit de keuken. Deze slaapkamer is voorzien van een uniek oud kozijn met deuren in Indiase stijl. De 2e slaapkamer bereik je via de woonkamer. Via een kleine gang, waaraan de badkamer grenst, kom je in een stille kamer, die nu gebruikt wordt als kledingkamer met een logeer mogelijkheid, maar deze is ook uitstekend te gebruiken als bijvoorbeeld kinder- of werkkamer. Ook deze 2e slaapkamer is voorzien van een diepe inbouwkast met opbergmogelijkheden tot aan het plafond.
Tussen de tweede slaapkamer en de L-vormige woonkamer in bevindt zich de nette badkamer die is voorzien van tegelwerk, de originele Terrazzovloer een inloopdouche, wastafel en badkamer opbergmeubels. De badkamer is
vanuit beide kamers te bereiken. In het L-vormige woonkamergedeelte bevinden zich nu 2 werkplekken en ook hier is weer een diepe inbouwkast met opbergruimte tot aan het plafond.
Op de begane grond van het appartementencomplex bevindt zich nog een ruime eigen berging voor fietsen of overige spullen.
Goed om te weten:
- Woonoppervlakte van de woning is circa 99 m2;
- De gemeenschappelijke gedeelde ruimte geeft nog eens 70 m2 aan gedeelde ruimte;
- Zeer netjes onderhouden appartementencomplex;
- Ruim balkon met fraai uitzicht op prachtig groen;
- 2 slaapkamers (met een mogelijkheid tot realiseren van een derde kamer);
- Moderne conversatiekeuken met kookeiland en inbouw kast;
- Voorzien van dubbel glas, dak- en muurisolatie;
- Verwarming en warm water middels stadsverwarming;
- Gezonde en actieve VvE met veel oog voor verduurzaming;
- De servicekosten bedragen € 281,- per maand inclusief o.a. inleg aan het reservefonds, water, gemeenschappelijke elektra, onderhoudskosten, daken rioolonderhoud en glas- en opstalverzekering;
- Eigen grote berging op de begane grond;
- Vrij parkeren voor de deur;
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht;
- Het gebouw is aangewezen als een gemeentelijk monument;
- Geen energielabel vanwege de aanwijzing als gemeentelijk monument;
- Zeer gunstig gelegen ten opzichte van de openbaar vervoervoorzieningen en de uitvalswegen;
- Veel winkels en etablissementen in de buurt;
- Dicht bij het groen rond Utrecht;
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen? Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor
uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 281 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 395.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.990
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1971
- Specifiek
- Monumentaal pand
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 99 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 320 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Centrale voorziening
Kadastrale gegevens
- UTRECHT F 2022
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, beschutte ligging en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.021x
Bekeken
52x
Bewaard
13-11-2025
Op Funda
Buurt

Vechtzoom-zuid
Utrecht- Inwoners
- 5.305
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.533
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




