Onder optie
De Landmeter 763526 MG UtrechtTranswijk-Zuid
€ 1.175.000 v.o.n.
- wonen
- 93 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+++energielabel
Bekijk alle 2 beschikbare woningen van dit type in project
Bloom Zuid | MerwedeOmschrijving
Bloom Zuid Fase 1
Deze eerste fase bestaat uit 43 woningen: 14 City Apartments, 8 Bold Apartments, 7 Bold XL Apartments, 4 Sky Lofts en 10 Townhouses.
In totaal komen er 85 koopwoningen met een mix van City Apartments, Bold Apartments, Bold XL Apartments, Sky Lofts en Townhouses. De woningen gaan gefaseerd in verkoop.
De bouw van Bloom Zuid is al gestart, dus je kunt hier vanaf 2028 wonen!
Elegant en ruim wonen aan het water: deze statige Townhouse is een stadswoning met een tijdloze uitstraling en circa 221,9 m² woonoppervlakte, verdeeld over vier woonlagen. Je woont op een unieke plek in Bloom Zuid, met de levendigheid van het Merwedekanaal letterlijk voor de deur en de gezamenlijke binnentuin aan de andere zijde. Ook buiten leef je hier aan twee kanten: je beschikt over twee zonnige terrassen op het westen, gelegen aan de binnentuin en op de derde verdieping. Bij de voordeur bevindt zich bovendien een charmant bankje met uitzicht op het water – een idyllische plek om de dag te beginnen met een kop koffie in de ochtendzon.
Binnen is de woning royaal en flexibel, met volop leefruimte en vier slaapkamers. Ideaal voor gezinnen, thuiswerkers of logés. De verdeling over de verdiepingen maakt het extra prettig: beneden heb je een fijne basis voor het dagelijks leven, met de keuken op de begane grond en daarboven leef- en slaapverdiepingen die je naar wens kunt indelen. Op de tweede verdieping bevindt zich de badkamer en daarnaast heb je standaard twee toiletten (begane grond en tweede verdieping). Praktisch is ook de inpandige berging, waar je de dagelijkse was en extra opslag netjes uit het zicht houdt.
Afwerking
Jouw appartement wordt opgeleverd met een complete basis. Keuken, badkamer en toilet zijn zorgvuldig samengesteld. Samen met de kopersadviseur kun je jouw woning helemaal eigen maken: kies bijvoorbeeld voor andere binnendeuren of schakelmateriaal. Tijdens jouw afspraak met Voortman Keukens bekijk je de mogelijkheden voor jouw droomkeuken. En in de showroom van Plieger kies je het sanitair en tegelwerk dat past bij jouw smaak.
Wil je het huis nog beter laten aansluiten op jullie manier van wonen? Dan zijn er slimme aanvullende opties mogelijk. Denk aan een extra toilet op de eerste verdieping of in de berging op de derde verdieping, of een extra badkamer op de derde verdieping (in een slaapkamer of in de berging) voor extra comfort op drukke ochtenden. Ook zijn er mogelijkheden voor een pantry of een extra keukenopstelling op de eerste verdieping, of zelfs het verplaatsen van de keuken naar de eerste verdieping. Zo maak je van deze Townhouse echt een huis dat met je meegroeit.
Specificaties
- Woonoppervlakte van 221,9 m²
- Twee terrassen van circa 5,8 m² en 22 m²
- Aantal slaapkamers: 4
- Berging (inpandig) van circa 7,7 en 2,5 m² met aansluiting voor eenwasmachine en -droger
- Badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel met spiegel + 2 separate toiletten, uitgevoerd met modern sanitair en
tegelwerk
- Optioneel extra badkamer in slaapkamer op de derde verdieping, of extra badkamer in berging op de derde verdieping
- Optioneel extra toilet in berging op de derde verdieping, en/of extra toilet op de eerste verdieping
- Luxe Voortman-keuken met Siemens geïntegreerde afzuigkap, Quooker en composiet werkblad
- Mogelijkheid tot het huren van twee parkeerplaatsen in de algemene parkeergarages
- Optioneel extra keuken op eerste verdieping (geen extra kookzone), of keuken verplaatsen naar eerste verdieping, of extra pantry
op eerste verdieping
- Duurzaam én voordelig: dankzij HR++ glas, vloerverwarming en -koeling, warmtepomp en WKO-installatie profiteer je van lage
energielasten en comfortabel wonen (voorlopig energielabel A+++)
- Toegang tot een gezamenlijke, groene binnentuin
- Oplevering in 2028
Let’s meet at Bloom Merwede
Een nieuwe duurzame, autovrije woonomgeving aan het Merwedekanaal én het Merwedepark. Hier komen natuur, stad en verschillende woonstijlen samen. Bloom Merwede is onderdeel van de nieuwe stadswijk Merwede en bestaat uit twee delen: Bloom Park en Bloom Zuid.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.175.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 5.317
- Bouwjaar
- 2026
- Keurmerken
- SWK Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- ca. 221 m²
- Perceel
- 93 m²
- Inhoud
- 704 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 aparte toiletten
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Oppervlakte
- 93 m²
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
2-4-2026
Op Funda
Buurt

Transwijk-Zuid
Utrecht- Inwoners
- 2.905
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.262
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.