Nieuw
Eykmanlaan 663571 JV UtrechtTuindorp en Van Lieflandlaan-West
€ 725.000 k.k.
- 132 m²wonen
- 219 m²perceel
- 5slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerTussenwoning met grote parkeergarage, tuin op het westen!
Omschrijving
Welkom!
WIJ VERZOEKEN EEN AANVRAAG VOOR BEZICHTIGING VIA FUNDA OF PER EMAIL TE DOEN.
De kijkmomenten (wel op afspraak!) worden gepland op:
Dinsdag 26 mei a.s. (middag)
Woensdag 27 mei a.s. (middag)
Donderdag 28 mei a.s. (ochtend)
“Het is toch vreemd om het ouderlijk huis te verlaten. Jarenlang met plezier gewoond, de aanwezigheid van een grote garage was superfijn voor het uitoefenen van mijn hobby’s. Nu is de tijd gekomen om met pijn in het hart te verhuizen. Ik hoop dat de volgende bewoner ook zoveel plezier heeft in dit huis, met fantastische (en rustige) achtertuin, garage en vlak bij de winkels, stad en als je even met de auto op pad wil gaan, ben je binnen een paar minuten op de uitvalswegen”
De woning is gelegen aan de rand van de populaire wijk Tuindorp. Vanuit Tuindorp, ben je overal dichtbij: openbaar vervoer, diverse uitvalswegen, de Uithof, en het stadscentrum. Reis je veel met het openbaar vervoer? Binnen tien/vijftien minuten fietsen ben je al op station Utrecht Overvecht of Utrecht Centraal. Diverse uitvalswegen zijn goed bereikbaar en ook is er voldoende (betaald) parkeergelegenheid in de buurt.
Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij winkelcentrum De Gaard of iets verder fietsen richting de Biltstraat, Nachtegaalstraat en Burgemeester Reigerstraat. In het nabijgelegen Griftpark kun je ontspannen een boek lezen, sporten of een wandeling maken. Of juist de andere kant op, richting Fort Blauwkapel en Noorderpark Ruigenhoek. Als je de stad wil verruilen voor nóg wat meer groen, dan ben je op de fiets zo in het bos van Amelisweerd of het poldergebied, richting Maarssenveense plassen of langs de Vecht.
Het buurpand staat tegelijkertijd in verkoop, wellicht een mooie kans om tezamen met een bekende of familielid eindelijk naast elkaar te wonen. Dat hebben verkopers immers ook jaren gedaan!
Indeling
Begane grond:
De royale entree/hal biedt toegang tot de trap-/meterkast, toilet, keuken en de woonkamer.
De woonkamer (ca. 3.86 x 8.47) betreft een zogenaamde doorzon-woonkamer en is voorzien van grote ramen waardoor er een aangename natuurlijke lichtinval is. De keuken is bereikbaar via de woonkamer als via de hal. Er is destijds gekozen voor een keuken van zeer goede kwaliteit. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Buitenruimte
De achtertuin (ca. 11.18 x 6.10) is gelegen op het westen. De voortuin (ca. 6.11 x 6.10) is gelegen op het oosten. Zowel de voor- als de achtertuin van Eykmanlaan 66 en 68 lopen op dit moment in elkaar over. Er is geen schutting (zowel bij de voor- als achtertuin) aanwezig en de vijver is verdeeld over de beide percelen. De aanpassingen dienen door de toekomstige eigenaren in goed overleg geregeld te worden.
Garage, overkapping en bergkasten
Een absolute pre is de aanwezigheid van de garage. Het betreft een royale garage (ca. 26m2), uitstekend te gebruiken voor zowel het stallen van een auto en/of motor, als het uitoefenen van een hobby.
Daarnaast is er een (gedeeld met nummer 68) mooie overkapping en twee praktisch bergkasten (ca. 1.6m2).
Eerste verdieping:
Op deze verdieping bevindt zich de badkamer en drie slaapkamers. De badkamer is voorzien van een toilet, wastafel en een ligbad. De slaapkamers zijn ruim! Twee slaapkamers aan de achterzijde van het huis, één slaapkamer aan de voorzijde. Op de overloop is een kast aanwezig met de wasmachine aansluiting.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping wederom twee royale slaapkamers. Eén slaapkamer aan de achterzijde met een schuifpui richting het dakterras. De slaapkamer aan de voorzijde voorzien van een vaste kast. Aan de voorzijde is een bergkamer met vaste kasten aanwezig en een wastafel. Tenslotte een kast met cv-ketel.
Dakterras
Riant terras (ca. 16m2), gelegen op het westen met uitzicht op de prachtige bomen in de wijk Tuindorp. Er is geen schutting tussen nummer 66 en 68 aanwezig.
Bijzonderheden – aanvullende informatie
-Energielabel D; De woning is voorzien van dubbel glas, dakisolatie (hoofddak).
-Verwarming en warm water via cv-ketel + close in boiler (2007).
-Bouwjaar circa 1957.
-Woonoppervlakte ca. 132 m2, overig inpandige ruimte (bergkast) ca. 2m2, gebouw gebonden buitenruimte (balkon) ca. 16 m2, externe bergruimte (garage) ca. 26m2.
-Er is geen vragenlijst deel B.
-Er is onlangs een bouwkundige keuring uitgevoerd door een onafhankelijk keuringsbureau (Q-keur), zodat men inzicht heeft in de kosten van de werkzaamheden op korte termijn en lange termijn. Deze keuring wordt gedeeld via het Move-account.
-Er is onlangs een funderingsattest uitgevoerd door een onafhankelijke organisatie waaruit blijkt dat er geen directe signalen aanwezig zijn die wijzen op actieve funderingsproblemen of een verhoogd risico op schade. Dit attest wordt gedeeld via het Move-account.
-Oplevering in overleg, tijdens de bezichtiging zal een leveringsdatum-wens vanuit de verkoper gecommuniceerd worden.
-Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor.
Kadaster
Gemeente Utrecht, sectie D, perceel 3483, groot 219m2
Juridisch: eigen grond
Koopovereenkomst
In de (NVM) koopovereenkomst worden de volgende artikelen toegevoegd:
-Notaris-artikel
-Meetinstructie-artikel
-Asbest-artikel
-As is Where is clausule
Deze artikelen zijn terug te lezen in het Move-account.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is Movesby de adviseur van de verkoper. Wij adviseren een deskundige NVM-aankoopmakelaar in te schakelen. De NVM-aankoopmakelaar behartigt jouw belangen en begeleidt jou gedurende het gehele aankoopproces. Wanneer je besluit geen deskundige vertegenwoordiger in te schakelen, acht je jezelf volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 725.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.492
- Bouwjaar
- 1957
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Bouwkundige Keuring
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 132 m²
- Overige inpandige ruimte
- 2 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 26 m²
- Perceel
- 219 m²
- Inhoud
- 449 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt uit 2007, eigendom)
Kadastrale gegevens
- UTRECHT D 3483
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 219 m²
- Achtertuin
- 68 m² (11,18 meter diep en 6,10 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
16-5-2026
Op Funda
Buurt

Tuindorp en Van Lieflandlaan-West
Utrecht- Inwoners
- 6.600
- Gezin met kinderen
- 29%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.708
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.