Verkocht
Lange Lauwerstraat 19-A3512 VG UtrechtBreedstraat en Plompetorengracht en omgeving
€ 325.000 k.k.
- 39 m²wonen
- 75 m²perceel
- 2slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 3 april 2025
- Verkoopdatum
- 19 mei 2025
- Looptijd
- 6 weken
Omschrijving
Op zoek naar een tweekamerwoning op een rustige locatie in hartje Utrecht? Dan is dit je kans!
De woning is centraal gelegen in het historische centrum van Utrecht. Doordat het gelegen is op een binnenplaats is het ondanks het centrale plekje in de stad toch een rustige omgeving met gezellige buren. Deze fijne woning heeft een grote en gezellige woonkeuken, twee gelijkwaardige slaapkamers met een fijne en zonnige stadstuin. Door de indeling is de de woning ideaal geschikt voor woningdelers. Maar je kunt ook een van de kamers bij de woonkeuken trekken, waardoor je een meer traditionele indeling krijgt.
De locatie is natuurlijk iets wat niet veel beter kan worden! Centraler kan eigenlijk niet. Je komt namelijk te wonen op wandelafstand van al het moois dat Utrecht te bieden heeft: de Oudegracht, de Singel, restaurants, cafés, parken, supermarkten, musea, bioscopen, het station en de Dom. Allemaal onderdeel van jouw directe leefomgeving. En dat ook nog op deze relatief rustige plek in het centrum. Wel de lusten, maar niet de lasten!
Kortom, een volledig verbouwende woning op een zeer aantrekkelijk locatie in het bruisende en levendige centrum.
Indeling
Begane grond: hal, badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel, toilet en wasmachine-aansluiting, woonkeuken voorzien van onder andere een oven, magnetron, vaatwasser, koel-vriescombinatie, fornuis en afzuigkap. Ruime slaapkamer met openslaande deuren naar fijne zonnige stadstuin die op het westen is gesitueerd, tweede ruime slaapkamer met eveneens openslaande deuren naar de tuin.
Al met al een knusse en gezellige woning op een uniek plekje in bruisende hart van het historische centrum.
Bijzonderheden:
- De woning is volledig voorzien van dubbele beglazing;
- De badkamer en keuken zijn vernieuwd in 2016;
- Verwarming en warm water door middel van c.v.-combiketel, 2016;
- De woning heeft een berging voor de fietsen welke te bereiken is via de achtertuin;
- De woning is voorzien van houten kozijnen;
- De woning maakt geen onderdeel uit van de Vereniging van Eigenaren. De woning is met een recht van overpad te bereiken via de centrale hal;
- Ondanks dat de woning ervaart als een appartement is dit nadrukkelijk niet het geval. Er zijn geen servicekosten van toepassing.
- Oplevering kan snel.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website
Meer zien? Via langelauwerstraat19a.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 325.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.333
- Status
- Verkocht
Bouw
- Bouwjaar
- Voor 1906
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 39 m²
- Perceel
- 75 m²
- Inhoud
- 158 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Kombi Kompact HRE (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- UTRECHT A 4191
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 75 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 18 m² (6,70 meter diep en 2,66 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
10.218x
Bekeken
145x
Bewaard
3-4-2025
Op Funda
Buurt

Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving
Utrecht- Inwoners
- 2.680
- Gezin met kinderen
- 6%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.256
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




