Verkocht
Narcisstraat 363551 ER Utrecht2e Daalsebuurt en omgeving
€ 700.000 k.k.
- 121 m²wonen
- 108 m²perceel
- 4slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 21 maart 2026
- Verkoopdatum
- 14 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
*** FOR ENGLISH SEE BELOW ***
Sfeervolle en verrassend ruime gezinswoning met diepe tuin in de populaire Bloemenbuurt!
Welkom aan de Narcisstraat 36, een charmante en goed onderhouden woning uit 1903, gelegen in een gezellige en levendige straat in Utrecht. Deze woning combineert karakter en comfort op een hele fijne manier. Met een woonoppervlakte van ca. 121 m², een praktische indeling over meerdere verdiepingen én een heerlijke achtertuin op het zuidoosten is dit een huis waar je zó in wilt trekken.
De woning is in de afgelopen jaren op diverse punten gemoderniseerd en uitgebouwd, waardoor er een fijne balans is ontstaan tussen authentieke elementen en hedendaags wooncomfort. Denk aan een ruime keuken, een serre aan de achterzijde en een volwaardige tweede verdieping met extra slaapkamers. Hier woon je ruim, comfortabel én centraal.
Via de entree kom je binnen in de hal, waar je toegang hebt tot de trapopgang naar boven. Aan de linkerzijde bevindt zich de eetkamer, gelegen aan de voorzijde van de woning. Deze ruimte is licht en sfeervol en biedt volop plek voor een grote eettafel, een heerlijke plek om uitgebreid te tafelen met familie of vrienden.
Loop je verder door, dan kom je in de woonkamer, die zich centraal in de woning bevindt en een fijne, rustige sfeer uitstraalt.
Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, gesitueerd in de uitbouw (serre-achtig), waardoor deze ruimte heerlijk licht is. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit hier heb je direct toegang tot de achtertuin, een fijne plek om te genieten van het buitenleven, bijvoorbeeld met een kop koffie in de ochtendzon of een borrel in de avond. Deze tuin is werkelijk een heerlijke oase van rust midden in de stad, waar je optimaal kunt ontspannen na een drukke dag. De uitbouw van de tuin biedt bovendien alle ruimte om naar eigen smaak in te richten met de beplanting die bij u past.
Achterin de woning bevindt zich het toilet. In de tuin is bovendien een praktische berging aanwezig, ideaal voor fietsen en extra opslag.
Op de eerste verdieping kom je uit op de overloop, die toegang geeft tot twee ruime slaapkamers. De badkamer is compleet uitgevoerd en voorzien van een douche, toilet en een dubbele wastafel.
De tweede verdieping biedt nog eens twee slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van twee dakramen, wat zorgt voor een prettige lichtinval. Vanaf de slaapkamer aan de achterkant geniet je zelfs van een glimp van de iconische Domtoren, een prachtig Utrechts symbool! Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een separate wasruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Ligging en omgeving
De Narcisstraat ligt in de geliefde Bloemenbuurt, een levendige en populaire wijk op korte afstand van het centrum van Utrecht. Om de hoek vind je de Amsterdamsestraatweg met een breed aanbod aan winkels, supermarkten, koffietentjes en restaurants (zoals de nieuwe hotspot "De Hondekop" met zijn gezellige terras). Voor ontspanning en groen wandel je zo naar het Julianapark. Ook het centrum van Utrecht, de Oudegracht en de Neude liggen op slechts enkele minuten fietsen. Het Centraal Station is dichtbij en de uitvalswegen (A2, A27 en A12) zijn uitstekend bereikbaar. Hier woon je rustig in een fijne buurt, maar met alle stadse voorzieningen binnen handbereik.
Indeling van de woning
- Begane grond: Entree, hal, trapopgang, eetkamer aan de voorzijde, woonkamer, keuken in de uitbouw aan de achterzijde, toilet en toegang tot de tuin met berging.
- Eerste verdieping: Overloop, twee slaapkamers, badkamer met douche, toilet en dubbele wastafel.
- Tweede verdieping: Overloop, twee slaapkamers (waarvan één met twee dakramen) en separate wasruimte.
Bijzonderheden
- Bouwjaar: 1903
- Woonoppervlakte: 120,6 m²
- Buitenruimte: 44 m²
- Energielabel: E
- Dakopbouw gerealiseerd in 2014
- Keuken vernieuwd in 2017
- CV-ketel: Remeha Tzerra Comfort (2015, eigendom)
- Schilderwerk en afwerking grotendeels vernieuwd in 2022
- Tuin opnieuw aangelegd in 2025
- Gevel deels geïsoleerd (o.a. opbouw 2014)
- Oplevering in overleg
Wij gebruiken de NVM- koopovereenkomst. Hierin kunnen extra clausules worden toegevoegd zoals: de ouderdomsclausule, de niet- zelfbewoningsclausule en/of de asbestclausule. De tekst hiervan kunt u bij ons opvragen.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op Funda.
*** ENGLISH VERSION ***
Atmospheric and surprisingly spacious family home with a deep garden in the popular Bloemenbuurt!
Welcome to Narcisstraat 36, a charming and well-maintained home dating from 1903, situated on a lively and friendly street in Utrecht. This property beautifully combines character and comfort. With a living area of approximately 121 m², a practical layout across multiple floors, and a lovely southeast-facing garden, this is a home you can move straight into.
Over the years, the property has been modernized and extended in various ways, creating a perfect balance between authentic features and contemporary living comfort. Highlights include a spacious kitchen, a conservatory-style extension at the rear, and a full second floor with additional bedrooms. Here, you’ll enjoy space, comfort, and a central location.
Upon entering, you step into the hallway with access to the staircase leading upstairs. On the left-hand side is the dining room, located at the front of the house. This bright and inviting space easily accommodates a large dining table, perfect for long dinners with family and friends.
Continuing through, you enter the centrally located living room, which offers a calm and comfortable atmosphere.
At the rear of the property, you’ll find the kitchen, situated in a bright extension with a conservatory-like feel. The kitchen is practically designed and equipped with various built-in appliances. From here, you have direct access to the garden, a wonderful place to enjoy outdoor living, whether it’s a morning coffee in the sun or evening drinks. The garden is a true oasis of peace in the middle of the city, offering plenty of space to relax. It also provides great potential to be landscaped and styled entirely to your own taste.
At the back of the ground floor, there is a separate toilet. The garden also features a practical storage shed, ideal for bicycles and additional storage.
On the first floor, the landing provides access to two generously sized bedrooms. The bathroom is fully equipped with a shower, toilet, and double washbasin.
The second floor offers two additional bedrooms. The front bedroom features two skylights, providing pleasant natural light. From the rear bedroom, you can even catch a glimpse of the iconic Domtoren, a beautiful symbol of Utrecht. This floor also includes a separate laundry room with connections for a washing machine and dryer.
Location and surroundings
Narcisstraat is located in the sought-after Bloemenbuurt, a vibrant and popular neighborhood just a short distance from Utrecht’s city center. Around the corner, you’ll find the Amsterdamsestraatweg, offering a wide range of shops, supermarkets, coffee spots, and restaurants (including the new hotspot “De Hondekop” with its inviting terrace). For greenery and relaxation, Julianapark is within walking distance. The city center, Oudegracht, and Neude are all just a few minutes away by bike. Utrecht Central Station is nearby, and major highways (A2, A27, and A12) are easily accessible. Here, you live in a pleasant neighborhood with all urban amenities within easy reach.
Layout of the property
- Ground floor: Entrance, hallway, staircase, dining room at the front, living room, kitchen in the rear extension, toilet, and access to the garden with storage.
- First floor: Landing, two bedrooms, bathroom with shower, toilet, and double washbasin.
- Second floor: Landing, two bedrooms (one with two skylights), and a separate laundry room.
Key features
- Year of construction: 1903
- Living area: 120.6 m²
- Outdoor space: 44 m²
- Energy label: E
- Roof extension completed in 2014
- Kitchen renewed in 2017
- Central heating boiler: Remeha Tzerra Comfort (2015, owned)
- Painting and finishing largely updated in 2022
- Garden redesigned in 2025
- Façade partially insulated (including extension 2014)
- Completion in consultation
We use the NVM purchase agreement. Additional clauses can be added here, such as: the old age clause, the non-self-occupancy clause and/or the asbestos clause. You can request the text of this from us.
Enable purchase broker:
Your NVM purchase broker stands up for your interests and saves you time, money and worries.
You can find addresses of fellow NVM purchase brokers in Utrecht on Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 700.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.785
- Bouwjaar
- 1903
- Soort dak
- Samengesteld dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 121 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Perceel
- 108 m²
- Inhoud
- 481 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Tzerra Comfort M39C PLUS (gas gestookt uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- CATHARIJNE B 5300
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 108 m²
- Achtertuin
- 44 m² (10,19 meter diep en 4,35 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
6.118x
Bekeken
169x
Bewaard
20-3-2026
Op Funda
Buurt

2e Daalsebuurt en omgeving
Utrecht- Inwoners
- 3.940
- Gezin met kinderen
- 14%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.282
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.