Nieuw
Jan Mulderstraat 328171 CD VaassenVaassen Centrum
€ 695.000 k.k.
- 198 m²wonen
- 657 m²perceel
- 8slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerBijna 200 m² woonoppervlak op 657 m² in hartje Vaassen!
Omschrijving
Unieke kans in het centrum van Vaassen!
Op een aantrekkelijke en centrale locatie staat deze royale woning met een groot bijgebouw, gelegen op een ruim perceel van maar liefst 657 m². De woning biedt volop ruimte en mogelijkheden, maar vraagt om modernisering. Een mooie kans voor wie niet bang is om de handen uit de mouwen te steken en hier helemaal zijn eigen plek van wil maken.
Woning ‘De Steenkamp’ is ontworpen door architect Clement Anthonius (Clemens) Hardeman en gebouwd in 1923. In 1985 is de woning verbouwd en enkele jaren later, in 1992, is de woning aan de achterzijde fors uitgebouwd. Het woonoppervlakte is daardoor vergroot tot bijna 200 m².
De woning ligt aan de Jan Mulderstraat, die uitkomt in de winkelstraat van Vaassen. Hierdoor bevinden supermarkten, winkels en horecagelegenheden zich op korte afstand. Ook basisscholen, sportscholen, zwem- en sportcentrum De Koekoek en verschillende sportverenigingen zijn op fietsafstand gelegen. Voor ontspanning in de natuur liggen Kasteel Cannenburch met het bijbehorende park en de bossen en heidevelden van het Kroondomein eveneens binnen handbereik.
Indeling
Begane grond: Overdekte entree aan de voorzijde van de woning. Bij binnenkomst bevindt zich aan de linkerzijde een slaapkamer, die natuurlijk ook goed dienst kan doen als thuiskantoor of hobbykamer. In het midden bevindt zich het toilet en aan de rechterzijde ligt de voorkamer met de groepenkast.
Via de en-suitedeuren bereikt u de zeer royale woonkamer van maar liefst 46 m². Hier is volop ruimte voor bijvoorbeeld een grote eettafel, een leeshoek en een ruime zithoek. De schuifpui in de achtergevel zorgt voor veel lichtinval en biedt toegang tot de achtertuin.
Aan de linkerzijde bevindt zich de in 2003 geplaatste keuken met de trapopgang naar de verdieping. De keuken is voorzien van de gebruikelijke inbouwapparatuur. Vanuit deze ruimte is tevens de kelder bereikbaar. Aansluitend ligt de bijkeuken met een deur naar buiten, aansluitingen voor de wasapparatuur en bergruimte in de vaste kasten.
Verdieping: Overloop met dakraam en vaste kasten. Op deze verdieping bevinden zich maar liefst zeven slaapkamers, waarvan de meeste zijn voorzien van vaste kasten en/of wastafel. Daarnaast is er een eenvoudige badkamer met een bad, toilet en wastafel.
Opstallen: Op het perceel staat een groot bijgebouw, dat momenteel geschikt is als garage en opslagruimte. De begane grond heeft een oppervlakte van maar liefst 51 m² en de vliering biedt nog eens 42 m² aan externe bergruimte.
Perceel: Het perceel is 657 m² groot. De achtertuin ligt op het zuiden en is maar liefst 36 meter diep. Dankzij deze royale afmetingen biedt de tuin volop mogelijkheden om deze geheel naar eigen wens in te richten. Door de diepe achtertuinen van de woningen aan de Jan Mulderstraat en de aanwezige beplanting geniet u hier van veel vrijheid. Wat dacht u bijvoorbeeld van een moestuin, fruitbomen of een speelveldje?
Nieuwsgierig geworden naar deze bijzondere woning in het centrum van Vaassen? Neem dan direct contact met ons op. Wij laten het geheel graag aan u zien!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 695.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.510
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1923
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd en kluswoning
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 198 m²
- Overige inpandige ruimte
- 2 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 101 m²
- Perceel
- 657 m²
- Inhoud
- 691 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (8 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VAASSEN C 4080
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 657 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 414 m² (36,00 meter diep en 11,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Isolatie
- Geen isolatie
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 4 auto's
- Voorzieningen
- Vliering en elektra
- Isolatie
- Geen spouw
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-8-2026
Op Funda
Buurt

Vaassen Centrum
Vaassen- Inwoners
- 850
- Gezin met kinderen
- 19%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.891
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



