Nieuw
Hoogsestraat 3-B6675 BJ ValburgBuitengebied Valburg Zuid
€ 589.000 k.k.
- 123 m²wonen
- 640 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerEnergielabel B | Groot perceel | Privacy | Weids uitzicht | Sfeervol
Omschrijving
Deze goed onderhouden en ruime halfvrijstaande woning met landelijke uitstraling en weids uitzicht is gelegen op een prachtige plek aan de rand van het gewilde dorp Valburg. Deze woning is gebouwd in de jaren '30 en er zijn dan ook veel kenmerken en sfeerelementen aanwezig die horen bij deze geliefde bouwperiode. Denk aan hoge balkenplafonds, estriken vloertegels in de keuken, getoogde kozijnen, klassieke paneeldeuren en authentieke stalraampjes.
Daarnaast biedt het riante perceel van 640m² maximale privacy en veel gebruiksmogelijkheden. Ook beschikt de woning over een diepe oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein voor meerdere auto's en is er een grote houten schuur (16m²) en fraaie overkapping (20m²) aanwezig. De fraai aangelegde achtertuin heeft een breedte van maar liefst ca. 30 meter en heeft een verhoogd zonneterras waardoor je vrij over de omliggende weilanden kijkt. In de achtertuin zijn er gedurende de gehele dag fijne plekken in de zon te vinden.
Woonoppervlakte 123m². Inhoud: 440m³. Externe bergruimte: 16m². Perceel: 640m².
Indeling
Begane grond:
entree, ruime hal met meterkast en garderobe en toegang tot de heerlijke leefruimte met ruime en lichte woonkamer, eethoek en dubbele tuindeuren naar de achtertuin / het zonneterras.
Ook de keuken is geheel in stijl met het woonhuis; een robuust werkblad, grijsgetinte fronten met landelijk accent, een stijlvolle schouw en een strak stucplafond met sierlijsten en inbouwspots. Onder de (afzuig)schouw bevindt zich een prachtige fornuis (Smeg) met gaskookplaat en ingebouwde oven. De keuken beschikt uiteraard ook over een ingebouwde vaatwasser, twee (!) koel/-vriescombinaties en magnetron. Bovendien loopt het aanrechtblad door als bar, waardoor je daar gezellig met twee krukken aan kunt zitten.
In de hal bevindt zich ook de opstelplaats voor de wasmachine en droger en is er toegang tot het toilet met fonteintje. In deze ruimte bevindt zich achter betimmering tevens de opstelplaats voor de cv-ketel.
1e verdieping:
overloop, twee ruime slaapkamers (waarvan de ouderslaapkamer met vaste kastenwand), separaat 2e toilet met wandcloset en fonteintje en toegang tot de luxe badkamer met vrijstaand ligbad, ruime inloopdouche met hand- en regendouche, wastafelmeubel met twee kranen en designradiator. Via vaste trap naar...
2e verdieping:
ruime zolderverdieping met 3e slaapkamer met dakraam en bergruimte achter knieschotten.
Omgeving:
Valburg is een geliefde plaats met een dorps karakter en gelegen nabij plaatsen met veel voorzieningen zoals Elst en de steden Arnhem en Nijmegen. Valburg is een actief dorp met vele activiteiten voor jong en oud. Valburg beschikt over o.a. een voetbal- en tennisvereniging, een buurtsupermarkt, een basisschool met kinderopvang, een zalencentrum, café en diverse winkels (waaronder woonwinkels en bloemisterijen) en salons. Ook is er een nieuw multifunctioneel centrum gerealiseerd met sportzaal en ontmoetingsruimtes. Op korte afstand bevindt zich bovendien het naburige dorp Elst waar je alle gewenste faciliteiten en voorzieningen binnen handbereik hebt.
Algemeen:
- energielabel B
- 3-fase stroomaansluiting
- grondwaterpuls blijft achter
- beregeningssysteem in achtertuin
- eikenhouten parketvloer in woonkamer
- vloerverwarming in Estrikenvloer keuken
- elektrische vloerverwarming in badkamer
- keramische gootsteen met klassieke kraan
- gelegen nabij de wandelpaden van Landgoed de Mellard
- airco voor zowel koelen als verwarmen, geplaatst in 2023
- gelegen aan een rustige met met alleen bestemmingsverkeer
- goede ontsluiting naar o.a. de snelwegen A-15 en A-50
Aanvaarding: in overleg.
Neem gerust contact op met ons kantoor voor een bezichtiging en laat je verrassen!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 589.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.789
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1938
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 123 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Perceel
- 640 m²
- Inhoud
- 440 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VALBURG I 1493
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 640 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en zijtuin
- Achtertuin
- 384 m² (13,00 meter diep en 29,50 meter breed)
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Buitengebied Valburg Zuid
Valburg- Inwoners
- 160
- Gezin met kinderen
- 55%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.