Wolbergstraat 225555 KE ValkenswaardTurfberg-Zuid
€ 485.000 k.k.
- 109 m²wonen
- 504 m²perceel
- 3slaapkamers
- Fenergielabel
BlikvangerWonen met karakter en volop ruimte in Valkenswaard.!
Omschrijving
Wonen met karakter en volop ruimte in Valkenswaard.
Ben je op zoek naar een huis met sfeer, een groot perceel én de kans om er helemaal je eigen droomwoning van te maken? Dan is deze vooroorlogse twee-onder-een-kapwoning met ruim 500 m² grond precies wat je zoekt. Met zijn eigen inrit, meerdere opstallen en diepe achtertuin biedt dit huis enorm veel mogelijkheden.
De woning
Vanaf de brede woonstraat met gevarieerde bebouwing bereik je de woning via de inrit en voortuin. Via de voordeur bereik je de hal/entree met trapopgang en toegang tot de woonkamer. Toch werd deze ingang vroeger nauwelijks gebruikt, want vrienden en bekenden liepen altijd gezellig achterom binnen. De woonkamer is ruim en licht dankzij het erkerraam, en de sfeervolle haard geeft direct karakter. De woonkamer is voorzien van een airco.
De royale dichte keuken heeft genoeg plek voor een eettafel voor vier personen. De eenvoudige keukenopstelling en de karakteristieke schouw vragen om een frisse blik, maar bieden een prachtige basis. Vanuit de keuken kom je in het portaal met toilet en een gemoderniseerde badkamer voorzien van douche en wastafel. Boven de aanbouw is via een laddertrap nog een extra ruimte bereikbaar waar ook de cv-ketel hangt.
Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een balkon aan de achterzijde. Tevens vind je hier een 2e toilet. De zolderverdieping is afgetimmerd; ideaal om er een extra (slaap)kamer van te maken.
Het perceel
Eén van de grootste pluspunten van dit huis is zonder twijfel de enorme tuin. Het eerste deel is verzorgd aangelegd met bestrating en vaste beplanting. Verder naar achteren staat een oude schuur/werkplaats met elektra en daarachter ligt zelfs nog een eigen moestuin. Kortom: volop mogelijkheden voor hobby, werk of gewoon genieten van het buitenleven.
De omgeving
De woning ligt in Valkenswaard, op korte loopafstand van het centrum met winkels, horeca en voorzieningen. De verbinding met Eindhoven is uitstekend en natuurgebieden, scholen en sportclubs zijn allemaal binnen handbereik.
Waarom jij hier wilt wonen
* Vooroorlogse twee-onder-een-kap met karakter
* Groot perceel van ruim 500 m²
* Eigen inrit en meerdere opstallen
* Drie slaapkamers + uitbreidingsmogelijkheden op zolder
* Royale tuin met schuur/werkplaats en moestuin
* Gunstige ligging nabij centrum, Eindhoven en natuur
Met wat liefde en modernisering kun je hier een geweldig familiehuis van maken – een plek waar sfeer, ruimte en mogelijkheden samenkomen. Het betreft echter een oudere woning en wij zullen in de koopovereenkomst ook een "ouderdomsclausule" opnemen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 535.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 485.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.450
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1933
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 109 m²
- Overige inpandige ruimte
- 27 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 42 m²
- Perceel
- 504 m²
- Inhoud
- 449 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Rookkanaal
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Geen isolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- EcomLine HR Classic (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VALKENSWAARD F 2524
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 504 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 0,01 meter diep en 0,01 meter breed
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Stromend water
- Isolatie
- Geen isolatie
Garage
- Soort garage
- Garage mogelijk en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
8.955x
Bekeken
59x
Bewaard
8-9-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





