Nieuw
Heuvel 393905 BA VeenendaalMolenbrug
€ 297.500 k.k.
- 50 m²wonen
- 1slaapkamer
- Aenergielabel
Omschrijving
Instapklaar appartement met energielabel A, een zonnig balkon en een eigen parkeerplek
Bewoners: "Het grote balkon is een heerlijke plek om in de zomer te zitten en met vrienden te borrelen. Daarnaast is het fijn dat de woning op loopafstand ligt van alle winkels en voorzieningen (zoals OV) in het centrum van Veenendaal."
Met de winkels, restaurants, het theater en vele andere voorzieningen op korte loopafstand woon je hier heel centraal. Aan de Heuvel, in de wijk De Terp, staat een kleinschalig en mooi vormgegeven appartementengebouw, waar dit instapklare appartement klaar is voor vele jaren woonplezier. Dankzij de lift bereikt je het appartement eenvoudig; het balkon ligt op het zonnige zuidwesten en er is een vaste parkeerplaats.
De Heuvel is een rustige straat, in een mooie buurt met woningen en appartementen. Het is slechts 750 meter lopen naar de Hoofdstraat, waar je vele landelijke retailers en lokale winkels vindt. Voor een avondje uit ben je zo bij het theater en heb je geen zin om te koken? Er is volop keuze om een maaltijd te laten bezorgen of om lekker uit eten te gaan. Veenendaal heeft twee treinstations, waaronder het Intercitystation De Klomp, en een gunstige ligging ten opzichte van Ede, Wageningen, Amersfoort en Utrecht.
De indeling is als volgt:
Appartementengebouw:
Op de begane grond is de verzorgde, gezamenlijke entree met de intercom en brievenbussen. Met de trap of lift ben je zo op de tweede verdieping, waar dit appartement gesitueerd is. Bij het appartement horen een eigen (fietsen)berging en een vaste parkeerplek voor de auto.
Appartement:
Welkom in dit superleuke appartement, dat veel ruimer is dan verwacht. Aan het einde van de lange hal loop je de woonkamer in, met grote ramen aan de zonkant en dubbele deuren naar het balkon. Met een breedte van ongeveer 6 meter is er genoeg plek voor een hoekbank, tv-meubel en de eettafel. Je ziet mooie kleuren op de wanden en ook hier ligt laminaat op de vloer.
De halfopen keuken is ingericht met een lichte hoekopstelling met een donkergrijs aanrechtblad en grijze tegels op de achterwand. Er zijn twee dubbele stopcontacten geplaatst en de inductiekookplaat (2022), afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast met vriesvak zijn ingebouwd.
De sfeervolle slaapkamer, met een lengte van iets meer dan 4 meter, biedt ruimte aan een tweepersoonsbed en een bureau. De naastgelegen berging, met een vaste kast/met meerdere vaste kasten, is voor een deel in gebruik als kleedruimte.
In 2022, toen de huidige bewoonster hier kwam wonen, is de badkamer deels vernieuwd. Naast de douche is een nis, met plek voor de wasmachine en een eventuele droger. Het badkamermeubel met wastafel heeft twee grote lades, waardoor de badkamer heel opgeruimd oogt. Naast de badkamer is de toiletruimte, uitgevoerd in lichte kleuren.
Exterieur:
De vorm van het gebouw heeft als voordeel dat de balkons heel breed zijn. Zo is er genoeg plek om buiten te zitten, met zon gedurende een groot deel van de dag. Het brede zonnescherm biedt aangename schaduw op warme dagen, zowel op het balkon als in de woonkamer en keuken.
Bijzonderheden:
- Houten en kunststof kozijnen met isolerende beglazing;
- Insectenhorren en buitenzonwering;
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2021 (weer gepland voor 2026);
- Ruim balkon op het zuidwesten;
- Vaste parkeerplek en een eigen (fietsen)berging;
- Actieve VvE met een Meerjaren Onderhoudsplan (2023-2037);
- VvE bijdrage € 170,13 per maand;
- Vraagprijs
- € 297.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.950
- Bouwjaar
- 2006
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 50 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 145 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, schuifpui, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VEENENDAAL D 8944
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VEENENDAAL D 8944
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Molenbrug
Veenendaal- Inwoners
- 2.490
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.800
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.