Nieuw
Beatrixstraat 323901 DE VeenendaalAchterkerk
€ 499.000 k.k.
- 95 m²wonen
- 218 m²perceel
- 3slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Droom jij van een karakteristiek huis met de sfeer van de jaren ’20, maar wil je wel het comfort van nu? Zoek je een plek waar je vanuit je voordeur zo het bruisende centrum in wandelt? Welkom aan de Beatrixstraat 32 in Veenendaal. Een verrassend ruime vrijstaande woning die authentieke charme naadloos combineert met moderne luxe, plus een heerlijk diepe tuin.
Zodra je deze woning binnenstapt, voel je het direct: dit is een huis met een verhaal. De prachtige erker en de houten vloer ademen de nostalgie van weleer, terwijl de moderne keuken, de airconditioning en de 8 zonnepanelen zorgen voor een toekomstbestendig thuis. Met een luxe badkamer op de begane grond en een diepe achtertuin op het zuidoosten, biedt dit huis een unieke woonbeleving op een absolute toplocatie.
De Locatie:
De Beatrixstraat ligt op slechts 4 minuten wandelen van het gezellige hart van Veenendaal. Of je nu op dinsdag of zaterdag verse producten haalt op de markt, een terrasje pakt of uitgebreid gaat shoppen; alles is binnen handbereik. Ook het NS-station ligt op korte afstand, waardoor je binnen no-time in Utrecht of Arnhem bent. Dit is dé plek voor wie houdt van de dynamiek van de stad, maar thuis wil genieten van rust en privacy.
Highlights:
- Karakteristieke jaren ’20 architectuur met sfeervolle erker en houten vloer;
- Moderne luxe: Voorzien van airco’s, 8 zonnepanelen en gedeeltelijke vloerverwarming;
- Lichte leefruimtes: Een woonkamer die baadt in het natuurlijke licht;
- Luxe badkamer (begane grond): Compleet met bad, inloopdouche en dubbel
wastafelmeubel;
- Diepe achtertuin: Gelegen op het zuidoosten met een grote stenen berging;
- Locatie: Op steenworp afstand van winkels, horeca en het station.
Ben jij gevallen voor de charme en de centrale ligging van deze unieke woning? Wacht dan niet te lang. De Beatrixstraat 32 is een huis dat je zelf moet ervaren. Plan vandaag nog je bezichtiging en laat je verrassen!
Indeling:
Begane grond:
Vanuit de voordeur kom je binnen in de ruime entree waar je direct toegang hebt tot de keuken en tot de vaste trap naar de eerste verdieping. Wat een eye-catcher is dit, de vloer in de hal! De woning verwelkomt je met een lichte en sfeervolle woonkamer, voorzien van een prachtige houten vloer en een karakteristieke erker die zorgt voor extra lichtinval en uitstraling. Centraal gelegen heb je voldoende ruimte voor een ruime eettafel waar je heerlijk kunt tafelen met familie of vrienden. De keuken is modern uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waardoor koken hier een plezier is. Aansluitend vind je een praktische en ruime bijkeuken, die toegang geeft tot de moderne badkamer op de begane grond. Deze is stijlvol ingericht met een dubbele wastafel, ligbad en inloopdouche – een comfortabele en luxe toevoeging aan het woongenot! De woning beschikt ook over een fijne kelder, hier heb je veel mogelijkheden voor het opbergen van spullen.
Eerste verdieping:
Via de vaste trap kom je bij de eerste verdieping. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van circa 12 m², 7 m² en 6 m². Daarnaast is er een praktische inloopkast met aanwezigheid van vaste kasten, wat zorgt voor voldoende kledingruimte.
Exterieur:
De achtertuin is voor een woning in het centrum verrassend diep en gunstig gelegen op het zuidoosten. Dankzij de verschillende terrassen en het gazon vind je hier altijd wel een plekje in de zon of schaduw. Achter in de tuin staat een grote, vrijstaande stenen berging welke is voorzien van een vliering en elektra; ideaal voor de klusser of als extra opslagruimte. De tuin is uitgerust met een buitendouche waar warm en koud water mogelijk is en is gemakkelijk via een achterom bereikbaar. Daarnaast is er een buitenkraan aanwezig om de tuin te voorzien van water.
Kenmerken & Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1926
- Woonoppervlakte: 95 m²
- Perceeloppervlakte: 218 m²
- Verduurzaming: 8 zonnepanelen en airconditioning
- Comfort: Openslaande deuren naar de tuin en gedeeltelijke vloerverwarming
Koopovereenkomst:
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule (woningen voor 1994);
- Ouderdomsclausule (20 jaar).
Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 499.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.253
- Bouwjaar
- 1926
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd en gestoffeerd
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 95 m²
- Overige inpandige ruimte
- 4 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 22 m²
- Perceel
- 218 m²
- Inhoud
- 357 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VEENENDAAL D 3355
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 218 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 130 m² (20,00 meter diep en 6,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra