Nieuw
Mahlerpad 103906 ZM VeenendaalComponistenbuurt
€ 875.000 k.k.
- 208 m²wonen
- 410 m²perceel
- 6slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Ben je op zoek naar een vrijstaand familiehuis met uitzonderlijk veel leefruimte, een verzorgd afwerkingsniveau en een multifunctioneel bijgebouw? Gelegen op een rustige locatie aan de rand van Veenendaal, biedt deze woning aan het Mahlerpad 10 maar liefst 208 m² woonoppervlakte en een privacyvolle tuin op het zuidoosten. Een unieke kans voor grote gezinnen, mantelzorg of een kantoor aan huis.
Dit solide, vrijstaande woonhuis uit 1991 beschikt over een energielabel B en is door de jaren heen gemoderniseerd, waaronder de badkamer en de toiletruimte. Met in totaal 5 slaapkamers in de hoofdwoning én een volledig bruikbare verdieping boven de voormalige garage (met nog eens 2 kamers), biedt dit object een zeldzame mate van flexibiliteit. De aanwezigheid van 16 zonnepanelen en airconditioning zorgt bovendien voor een comfortabel en energiebewust binnenklimaat.
De Locatie: Rust aan de Slaperdijk en de bossen
Het Mahlerpad is ideaal gelegen aan de rand van Veenendaal, direct nabij de historische Slaperdijk en op korte afstand van de Prattenburgse bossen. Je woont hier in een rustige, groene omgeving, terwijl alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik liggen. Wijkwinkelcentrum 'De Ellekoot', diverse basisscholen, kinderopvang en sportaccommodaties bevinden zich in de directe nabijheid. Ook de bereikbaarheid is optimaal: NS-station Veenendaal-West ligt op korte afstand en binnen enkele minuten rijd je op de A12.
Belangrijkste kenmerken:
- Uitzonderlijk veel ruimte: Totaal 208 m² woonoppervlakte inclusief het bijgebouw;
- Multifunctioneel bijgebouw: Voormalige garage met vaste trap naar 2 extra kamers;
- Duurzaam & Comfortabel: Energielabel B, voorzien van 16 zonnepanelen en airco;
- Luxe sanitair: Recent vernieuwde, hoogwaardige badkamer en toiletruimte;
- Zonrijke tuin: Fraai aangelegd en gesitueerd op het zuidoosten met een overkapping;
- Parkeren: Royale oprit met plaats voor meerdere auto's op eigen terrein.
Ben je klaar om de ruimte en de mogelijkheden van het Mahlerpad 10 zelf te ervaren? Neem contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging.
Indeling
Begane grond: Ruimtelijk leven en werken
Via de overdekte entree kom je binnen in de royale hal met een indrukwekkende vide, de garderobehoek, de meterkast en de vernieuwde luxe toiletruimte. De riante L-vormige woonkamer (ca. 40 m²) valt op door de erker aan de voorzijde en de sfeervolle gashaard. Centraal gelegen staat een grote eettafel, hier kun je heerlijk tafelen met vrienden en/of familie. Dankzij de twee openslaande deuren aan de achterzijde staat de zithoek in directe verbinding met de tuin.
De halfopen woonkeuken is voorzien van een luxe inbouwkeuken met alle gewenste apparatuur en biedt toegang tot de praktische bijkeuken (ca. 6 m²). Daarnaast beschikt de begane grond over een separate kantoorruimte van circa 14 m², ideaal voor thuiswerkers.
1e verdieping (hoofdwoning): Ruime vertrekken
Door middel van de vaste trap in de hal heb je toegang tot de brede overloop met vide op de eerste verdieping en tot de drie slaapkamers en fraaie badkamer.
Slaapkamer I: De hoofdslaapkamer is uitgerust met een vaste schuifkastenwand en openslaande deuren naar het balkon.
Slaapkamer II & III: Twee volwaardige, lichte kamers waarvan één is voorzien van een vaste kast.
De volledig vernieuwde, luxe badkamer beschikt over een dakkapel voor extra ruimte en licht. De ruimte is compleet ingericht met een ligbad, een ruime inloopdouche en een dubbel wastafelmeubel.
1e verdieping (bijgebouw): Flexibel inzetbaar
Het bijgebouw (de voormalige garage) is op de begane grond opgedeeld in een kantoor/hobbyruimte, een aangebouwde stenen berging en een tweede fietsenberging. Via een vaste trap bereik je de overloop van de verdieping. Hier vind je twee slaap- c.q. hobbykamers van elk circa 11 m², beide voorzien van een dakkapel en toegang tot extra bergruimte (ca. 7 m²).
2e verdieping (hoofdwoning): Extra zolderkamers
Via een vaste trap bereik je de voorzolder met de opstelling van de Nefit CV-ketel (2006) and toegang tot een royale bergruimte.
Aansluitend bevindt zich hier de vierde zolderkamer. Het is mogelijk om hier nog een (slaap)kamer te creëren. Beide kamers zijn voorzien van een Velux dakraam.
Tuin en buitenruimte
De achtertuin is gesitueerd op het zuidoosten, waardoor je hier de gehele dag van de zon geniet. De tuin is fraai en architectonisch aangelegd met diverse sierterrassen, een gazon en goed gevulde plantenborders. Dankzij de sfeervolle overkapping/veranda kun je hier ook tijdens warmere zomerdagen of een milde avond comfortabel buiten zitten. Aan de voorzijde bevindt zich de royale oprit die plaats biedt aan meerdere auto's.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1991;
- Woonoppervlakte: 208 m² (inclusief bijgebouw);
- Perceeloppervlakte: 410 m²;
- Energielabel: B;
- Isolatie: Volledig geïsoleerd en voorzien van 16 zonnepanelen.
Koopovereenkomst:
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule (woningen voor 1994);
- Ouderdomsclausule (20 jaar).
Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
______________________________________________________________________________________________________
Are you looking for a detached family home with exceptional living space, a high standard of finish, and a multifunctional annex? Located in a quiet area on the edge of Veenendaal, this property at Mahlerpad 10 offers no less than 208 m² of living space and a private southeast-facing garden. A unique opportunity for large families, multigenerational living, or a home office.
Built in 1991, this solid detached residence has an energy label B and has been modernized over the years, including the bathroom and toilet facilities. With a total of 5 bedrooms in the main house and a fully usable upper floor above the former garage (featuring 2 additional rooms), this property offers a rare degree of flexibility. The presence of 16 solar panels and air conditioning also ensures a comfortable and energy-efficient indoor climate.
Location: Peaceful Living Near the Slaperdijk and Forests
Mahlerpad is ideally situated on the edge of Veenendaal, directly near the historic Slaperdijk and within short distance of the Prattenburg forests. Here, you enjoy a peaceful and green environment while all daily amenities are within easy reach. The local shopping center “De Ellekoot,” several primary schools, childcare facilities, and sports accommodations are located nearby. Accessibility is excellent as well: Veenendaal-West railway station is just a short distance away, and the A12 motorway can be reached within minutes.
Key Features:
* Exceptional amount of space: Total living area of 208 m² including the annex;
* Multifunctional annex: Former garage with fixed staircase leading to 2 additional rooms;
* Sustainable & Comfortable: Energy label B, equipped with 16 solar panels and air conditioning;
* Luxury sanitary facilities: Recently renovated high-end bathroom and toilet room;
* Sunny garden: Beautifully landscaped southeast-facing garden with covered terrace;
* Parking: Spacious driveway with room for multiple cars on private property.
Layout
Ground Floor: Spacious Living and Working
Through the covered entrance, you enter the spacious hallway featuring an impressive mezzanine, wardrobe area, meter cupboard, and newly renovated luxury toilet room. The generous L-shaped living room (approx. 40 m²) stands out thanks to the bay window at the front and the cozy gas fireplace. Large sliding doors at the rear create a direct connection between the sitting area and the garden.
The semi-open kitchen is fitted with a luxurious built-in kitchen and all desired appliances, and provides access to the practical utility room (approx. 6 m²). In addition, the ground floor includes a separate office space of approximately 14 m², ideal for working from home.
First Floor (Main House): Spacious Rooms
The wide landing with mezzanine provides access to three bedrooms and the bathroom.
Bedroom I:The master bedroom is equipped with built-in sliding wardrobes and French doors opening onto the balcony.
Bedrooms II & III: Two spacious and bright rooms, one of which includes a built-in wardrobe.
The fully renovated luxury bathroom features a dormer window for additional space and natural light. The bathroom is fully equipped with a bathtub, spacious walk-in shower, and double washbasin unit.
First Floor (Annex): Flexible Use
The annex (former garage) is divided on the ground floor into an office/hobby room, an attached brick storage room, and a second bicycle storage area. A fixed staircase leads to the upper floor landing. Here you will find two bedroom/hobby rooms of approximately 11 m² each, both featuring dormer windows and access to additional storage space (approx. 7 m²).
Second Floor (Main House): Additional Attic Rooms
A fixed staircase leads to the attic landing with the Nefit central heating boiler installation (2006) and access to a spacious storage room. Adjacent are the fourth and fifth attic bedrooms, both fitted with Velux roof windows.
Garden and Outdoor Space
The backyard faces southeast, allowing you to enjoy sunshine throughout the day. The garden has been beautifully and architecturally landscaped with several ornamental terraces, neatly trimmed box hedges, a lawn, and richly planted flower borders. Thanks to the attractive covered terrace/veranda, you can comfortably enjoy outdoor living even during warm summer days or mild evenings. At the front of the property is a spacious driveway with parking space for several cars.
Particulars
* Year of construction: 1991;
* Living area: 208 m² (including annex);
* Plot size: 410 m²;
* Energy label: B;
* Insulation: Fully insulated and equipped with 16 solar panels.
Are you ready to experience the space and possibilities of Mahlerpad 10 for yourself? Contact us to schedule a viewing.
Purchase Agreement
A standard NVM purchase agreement will be used for the sale. For properties older than 20 years, the following clauses will be included in the purchase agreement:
* Asbestos clause (for homes built before 1994);
* Age clause (20 years).
In the event of a purchase without a financing contingency, a period of six weeks after signing the purchase agreement applies for the payment of the deposit or bank guarantee.
This information has been compiled with due care. No liability is accepted for any inaccuracies or omissions. All stated dimensions and surface areas are indicative only.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 875.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.207
- Bouwjaar
- 1991
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 208 m²
- Overige inpandige ruimte
- 21 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 410 m²
- Inhoud
- 859 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VEENENDAAL D 7975
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 410 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en landelijk gelegen
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 122 m² (12,52 meter diep en 10,19 meter breed)
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren