Rossiniweg 453906 CE VeenendaalComponistenbuurt
€ 419.900 k.k.
- 102 m²wonen
- 144 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Op zoek naar een fijne eerste koopwoning in Veenendaal-West? Deze ruime tussenwoning biedt een uitstekende basis voor starters die graag comfortabel willen wonen én ruimte zoeken om de woning naar eigen smaak verder in te richten. Met een lichte doorzonwoonkamer met erker, een praktische halfopen keuken, drie slaapkamers op de eerste verdieping en een royale open tweede verdieping met mogelijkheden voor extra kamers, is er verrassend veel ruimte aanwezig. Ook buiten zit het goed: de onderhoudsvriendelijke zonnige achtertuin biedt volop plaats voor een gezellige zithoek en beschikt over een stenen berging en achterom. De ligging in Veenendaal-West maakt het plaatje compleet, met winkels, scholen, openbaar vervoer en andere dagelijkse voorzieningen op korte afstand. Een complete woning met veel ruimte, een praktische indeling en volop mogelijkheden om er helemaal uw eigen thuis van te maken.
Bouwjaar: 1990. Perceel: 144 m². Woonoppervlakte: 102 m². Energielabel: A.
Indeling:
Begane grond: vanaf de straat met parkeergelegenheid en het voetpad bereiken we de overdekte entree aan de voorzijde van de woning. We komen binnen in de ontvangsthal, waar zich de meterkast (8 groepen), de trapopgang naar de verdieping en de toiletruimte zijn ondergebracht.
Vanuit de hal stap je de lichte doorzon woon-/eetkamer binnen. Dankzij de erker aan de voorzijde en het grote raam aan de achterzijde valt er prettig veel daglicht naar binnen. De zithoek bevindt zich aan de voorzijde en loopt mooi over in het eetgedeelte, waardoor een aangename en open leefruimte ontstaat. Aansluitend bevindt zich de halfopen keukenruimte, waar een L-vormige keuken is opgesteld. Deze is uitgevoerd met lichte fronten, houten accenten, een kunststof werkblad en een betegelde achterwand. Dankzij de verschillende bovenkasten is er bovendien veel praktische bergruimte aanwezig. De keuken beschikt over een inductiekookplaat, vlakscherm afzuigkap, oven, koelkast met vriesladen en een anderhalve spoelbak. Ook is er ruimte voor de wasmachine en bestaat de mogelijkheid om een vaatwasser te plaatsen. De woonkamer en keuken zijn afgewerkt met een vinylvloer, de entree is voorzien van een plavuizen vloer en de wanden zijn grotendeels gesausd en deels afgewerkt met behang.
Eerste verdieping: op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn respectievelijk circa 11,3 m², 10,1 m² en 6,8 m² groot. Het zijn prettige, praktisch in te delen kamers, waarbij de twee grootste uitstekend geschikt zijn als volwaardige slaapkamers. De derde kamer leent zich daarnaast goed als kinder- of werkkamer. De slaapkamers zijn afgewerkt met tapijt en behang. De badkamer is volledig betegeld en heeft dankzij de houtlook vloertegels een warme uitstraling. De lichte wandtegels zijn gecombineerd met een blauwe sierrand. Een mooi detail is de ruime inloopdouche, die is afgescheiden met een glazen douchewand met zwarte roedes. Ook de zwarte douchegarnituur sluit hier fraai op aan. Verder beschikt de badkamer over een wastafelmeubel met spiegelkast en een toilet. Naast mechanische ventilatie is er natuurlijke ventilatie via het aanwezige raam.
Tweede verdieping: via de vaste trap bereiken we de tweede verdieping. Hier bevindt zich een royale open ruimte met volop mogelijkheden voor een eigen indeling. De verdieping is momenteel afgewerkt met tapijt en biedt voldoende ruimte om, indien gewenst, twee extra slaapkamers te realiseren. Daarmee kan de woning eenvoudig meegroeien met de woonwensen, bijvoorbeeld met extra slaap-, werk- of hobbykamers. Ook is op deze verdieping de cv-combiketel (Remeha Avanta 35C/CW5, '13) ondergebracht.
Tuin: achter de woning ligt een royale, onderhoudsvriendelijke en zonnige achtertuin gelegen op het westen met volop ruimte om verschillende zitplekken te creëren. De tuin is grotendeels bestraat en wordt aan weerszijden omsloten door houten schuttingen, wat zorgt voor een beschutte en praktische buitenruimte. Direct achter de woning is voldoende plek voor een ruime tuinset of loungehoek. Verderop in de tuin bevindt zich een verhoogde border met beplanting, waarmee toch een groene sfeer wordt toegevoegd. Door de royale afmetingen zijn er bovendien genoeg mogelijkheden om de tuin verder naar eigen smaak in te richten, bijvoorbeeld met extra groen, speelruimte of een tweede terras. Achterin de tuin staat een stenen berging van 4,8 m², ideaal voor het stallen van fietsen, tuingereedschap en overige spullen. Via de poort is de tuin bovendien achterom bereikbaar.
Aanvaarding: in overleg. Snelle oplevering mogelijk.
Aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend en aanvaardt Diepeveen Makelaars geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Lichte doorzonwoonkamer
Doorzonkamer met erker en halfopen keuken.
Vier slaapkamers mogelijk
Drie kamers plus royale open zolderverdieping.
Zonnige tuin op het westen
Onderhoudsvriendelijke tuin met berging en achterom.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 419.900 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.117
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1990
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 102 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 144 m²
- Inhoud
- 337 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta 35C/CW5 (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VEENENDAAL D 7269
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 144 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 65 m² (11,97 meter diep en 5,42 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.074x
Bekeken
54x
Bewaard
23-9-2026
Op Funda
Buurt

Componistenbuurt
Veenendaal- Inwoners
- 2.475
- Gezin met kinderen
- 44%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.595
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



