Nieuw
Logtenburg 45465 LA VeghelBuitengebied Zijtaart
€ 2.900.000 k.k.
- 452 m²wonen
- 27.660 m²perceel
- 7slaapkamers
- A++++energielabel
Omschrijving
Sommige woningen imponeren door omvang.
Andere door luxe.
Maar heel soms ontstaat er een plek waar alles samenkomt: rust, natuur, architectuur, privacy en een manier van wonen die je direct voelt zodra je het terrein oprijdt.
Logtenburg 4 is zo’n plek.
Verscholen in het groen, tussen Sint-Oedenrode en Veghel, ligt deze uitzonderlijke bosvilla op een volledig omheind perceel van maar liefst 27.660 m². Een eigen wereld, omringd door volwassen bomen, glooiende gazons en volledige stilte — en toch verrassend centraal gelegen in het hart van Brabant.
De villa werd ontworpen door architect C.J. Bos, geïnspireerd op de organische architectuur van Frank Lloyd Wright. Dat voel je in alles. De lage horizontale lijnen, de natuurlijke materialen, de warme uitstraling en vooral de manier waarop binnen en buiten naadloos in elkaar overvloeien. Hier woont u niet naast de natuur, maar midden erin.
De woning is grotendeels gelijkvloers opgezet en ontworpen met comfort en levensloopbestendig wonen als uitgangspunt. Grote glaspartijen halen het landschap naar binnen en zorgen vanuit vrijwel iedere ruimte voor zicht op het omliggende groen. Rust, licht en privacy vormen hier de constante basis van het dagelijks leven.
Wat deze villa extra bijzonder maakt, is de volledig zelfstandige tweede vleugel met eigen entree, inrit en parkeervoorzieningen. Ideaal voor gasten, mantelzorg, dubbele bewoning, kantoor aan huis of een inwonend familielid, zonder dat dit ten koste gaat van privacy of zelfstandigheid.
Ook op het gebied van duurzaamheid behoort deze villa tot de absolute top. De woning is volledig gasloos, voorzien van 60 zonnepanelen en beschikt over energielabel A++++. Een toekomstbestendig landhuis waarin comfort, techniek en energieprestaties op hoog niveau samenkomen.
Buiten ontvouwt het perceel zich als een privépark. Het royale overdekte terras grenst direct aan het zwembad en vormt een vanzelfsprekende verlenging van de leefruimte. Hier verlopen zomerdagen moeiteloos in lange avonden, omringd door groen en stilte.
De kracht van Logtenburg 4 zit echter niet alleen in de woning of het perceel. Het zit in het gevoel dat deze plek oproept. De vrijheid. De rust. De vanzelfsprekendheid waarmee luxe hier samengaat met natuur en leefkwaliteit.
En dat alles op korte afstand van Eindhoven, ASML, Eindhoven Airport en ’s-Hertogenbosch, met de A50 op slechts enkele minuten afstand.
Een zeldzaam domein voor wie zoekt naar ruimte, rust en wonen op een niveau dat steeds moeilijker te vinden is.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 2.900.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.416
- Bouwjaar
- 2021
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 452 m²
- Overige inpandige ruimte
- 114 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 138 m²
- Externe bergruimte
- 205 m²
- Perceel
- 27.660 m²
- Inhoud
- 2.544 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (7 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 6 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 6 douches, 2 ligbaden, 5 toiletten, 2 wastafels, 4 dubbele wastafels, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, mechanische ventilatie, schuifpui, zonnepanelen, en zwembad
Energie
- Energielabel
- A++++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Kadastrale gegevens
- VEGHEL P 212
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 27.660 m²
- Capaciteit
- 6 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
2.030x
Bekeken
51x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Buitengebied Zijtaart
Veghel- Inwoners
- 715
- Gezin met kinderen
- 37%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.