Nieuw
Rietven 1035464 PJ Veghel't Ven West
€ 637.500 k.k.
- 151 m²wonen
- 371 m²perceel
- 5slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerRoyaal & vrijstaand wonen op een geweldige locatie in ´t Ven!
Omschrijving
Royaal en vrijstaand wonen op een geweldige locatie in ´t Ven
VanHuyse - Partner in wonen biedt deze royale en verrassende vrijstaande woning aan, welke zich op een van de mooiste stukjes van de populaire woonwijk ’t Ven bevindt. De woning is aan de voorzijde rustig gelegen aan alleen een voet- en fietspad, waardoor je hier geniet van een blijvend vrij uitzicht over een prachtige waterpartij en groenvoorziening. Zeker in het voorjaar geniet je hier van de vele (water-) vogels en hun jongen. Deze fraaie lokatie is echt bijzonder! Door de langgerekte architectuur van de woning is er veel lichtinval, optimale privacy en geniet je vanuit de verschillende ruimtes op de begane grond van een mooi zicht op de fraaie en zonnige tuin. Achterin de tuin bevindt zich een fraaie, vrijstaande tuinkamer welke voor meerdere doeleinden geschikt is. Aan de achterzijde van de tuin parkeer je meerdere auto’s op eigen terrein. Tevens bevindt zich hier de aansluiting voor de laadpaal voor de elektrische auto.
Alle voorzieningen zijn op korte afstand bereikbaar. Winkels, horeca en cultuur zijn te vinden in het nabijgelegen centrum van Veghel en winkelcentrum De Bunders, beiden binnen circa 5 fietsminuten bereikbaar. Naar de Noordkade fiets je in circa 10 minuten. Scholen, recreatie en de vele sportfaciliteiten liggen op korte afstand. Zoek je liever de rust op? Het Geerbos, de visvijver en het buitengebied liggen om de hoek. Dankzij de ideale ligging aan de A50 en de N279 heeft Veghel een centrale positie ten opzichte van het bourgondische ’s-Hertogenbosch en het internationale Eindhoven (beide binnen circa 20-25 autominuten bereikbaar). Via de snelfietsroute fiets je relaxed en zonder oponthoud van Veghel naar Uden (circa 25 minuten). Kortom: een betere locatie kun je je niet wensen!
Kortom: de ultieme gezinswoning waar je, net als de huidige bewoners, jarenlang met veel plezier zult wonen. De woning is prima onderhouden en de platte daken zijn 2 jaar geleden vernieuwd. Voeg daarbij dat de woning voorzien is van 10 zonnepanelen, dak-, vloer- en muurisolatie, en een duurzaam energielabel B heeft, en je hebt je droomhuis gevonden!
Indeling van de woning
Begane grond
Royale woonkamer met veel lichtinval en zicht op de tuin dankzij de vele grote raampartijen. Ook de erker aan de voorzijde zorgt voor een fijne aparte hoek in de woonkamer en veel licht. De in 2023 vernieuwde woonkeuken vormt het echte hart van deze woning. Hier is meer dan voldoende ruimte voor een grote eettafel, waar het heerlijk genieten is met familie en vrienden. De keukenopstelling zelf beschikt over meer dan voldoende werk- en opbergruimte en is voorzien van een Bora inductiekookplaat met ingebouwde afzuigunit, een AEG Oven-magnetroncombinatie en AEG vaatwasser.
Achter de woonkamer tref je de praktische bijkeuken met extra opbergruimte en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Daarachter bevindt zich een multifunctionele extra ruimte (voorheen een deel van de garage). Deze kamer is perfect geschikt als hobby-, werk- of speelkamer. Heb je toch liever een volledige garage? Dit is op eenvoudige wijze weer aan te passen.
De prachtig aangelegde achtertuin ligt op het zonnige zuiden en biedt enorm veel privacy. De tuin is ingericht met fijne hoekjes waar het hele gezin kan ontspannen. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaand houten chalet dat momenteel in gebruik is als luxe tuinkamer; een heerlijke plek om optimaal van de tuin te genieten, maar uiteraard ook prima geschikt als hobby- of thuiswerkruimte. Voor de tuinspullen is er daarnaast nog een extra houten berging aanwezig. De fietsen zijn prima te plaatsen in de voormalige garage.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers (voorheen twee) en een extra ruime badkamer uitgerust met een hoekbad, douche, wastafelmeubel en toilet. De 2 slaapkamers aan de achterzijde zijn voorheen 1 grote slaapkamer geweest, maar is nu onderverdeeld in een slaapkamer met aangrenzende kledingkamer. Deze tussenwand is eenvoudig te verwijderen. De slaapkamer aan de voorzijde is van een zeer goed formaat en geeft toegang tot het balkon. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een praktische bergkast met de opstelling van de cv-ketel.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier tref je een ruime slaapkamer met een dakkapel aan de achterzijde en een fijne hobby-/slaapkamer aan de voorzijde.
Parkeren
Via de eigen oprit aan de achterzijde, waar twee auto's kunnen worden geparkeerd, is de voormalige garage bereikbaar die nu dienst doet als (fietsen)berging. Indien gewenst kan de garage eenvoudig weer in gebruik worden genomen door de tussenwand te verwijderen.
Wil je deze verrassend ruime woning zelf van binnen ervaren? Maak dan snel een afspraak voor een uitgebreide bezichtiging met NVM Makelaar Monique Huizer van VanHuyse - Partner in Wonen!
Aanvullende informatie en voorwaarden
* De woning is voorzien van een gehuurde CV Ketel Remeha Calenta Ace-Matic (november 2025), de maandkosten (inclusief onderhoud) zijn € 44.- Dit contract is eventueel ook af te kopen.
* Laadpaal ter overname
* Documentatie: Relevante documenten zijn in te zien via het Move-account ter voorbereiding op de bezichtiging.
* Onderzoeksplicht: De koper heeft een eigen onderzoeksplicht naar de staat van de woning en wordt geacht zelf de nodige vragen te stellen en/of onderzoek te (laten) verrichten.. Wij adviseren het inschakelen van een eigen deskundige (aankoopmakelaar of bouwkundige).
* Maatvoering: Alle maten zijn indicatief en gemeten conform de NEN2580 Meetinstructie. Bij essentieel belang wordt eigen verificatie geadviseerd. Verrekening wegens over- of ondermaat is uitgesloten.
* Biedingsproces: Wij werken volgens richtlijn van de NVM met het Protocol Transparant Bieden. De verkoper behoudt het recht om de verkoopmethode te wijzigen.
* Schriftelijkheidsvereiste: Er is pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst na ondertekening door zowel de particuliere koper als verkoper.
* Clausules: In de koopovereenkomst kunnen, indien van toepassing, specifieke artikelen worden opgenomen. De makelaar kan hier alle uitleg over geven.
* Voorbehoud: Deze informatie is met zorg samengesteld. Wij aanvaarden echter geen aansprakelijkheid voor onvolledigheden of onjuistheden. De informatie dient te worden beschouwd als een uitnodiging tot onderhandeling.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 637.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.222
- Bouwjaar
- 1998
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 151 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Perceel
- 371 m²
- Inhoud
- 531 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta Ace-Matic (gas gestookt combiketel uit 2025, huur)
Kadastrale gegevens
- VEGHEL L 2562
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 371 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 111 m² (17,00 meter diep en 6,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
23-5-2026
Op Funda
Buurt

't Ven West
Veghel- Inwoners
- 2.215
- Gezin met kinderen
- 44%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.874
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.