Nieuw
Hageweijer 195507 MX VeldhovenOerle
€ 875.000 k.k.
- 227 m²wonen
- 225 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Royale jaren ’30 stijl woning met energielabel A, souterrain en 11 zonnepanelen!
Deze keurig afgewerkte en uitermate royale woning van maar liefst circa 227 m² ademt ruimte en karakter. Met een sfeervolle woonkamer, een moderne keuken met spoeleiland en een uniek souterrain onder de gehele woning, biedt dit huis ongekende mogelijkheden. De woning is gebouwd in de gewilde jaren ’30 stijl, volledig geïsoleerd en voorzien van 11 zonnepanelen en airconditioning, wat resulteert in een optimaal wooncomfort en een gunstig energielabel A.
De locatie in het gezellige “Oerle Dorp” (Veldhoven) biedt de perfecte combinatie van dorpse gemoedelijkheid en moderne bereikbaarheid. Op korte afstand bevinden zich een basisschool, middelbare school, een goedlopende internationale school, winkels en natuurgebieden, terwijl ASML, het Máxima Medisch Centrum en de High Tech Campus op steenworp afstand liggen.
INDELING
Begane grond:
De woning is toegankelijk via de overdekte entree. In de hal bevinden zich de meterkast, de trapopgang naar de eerste verdieping en een moderne, deels betegelde toiletruimte met hangend closet en fonteintje. Vanuit de hal is er toegang tot de sfeervolle woonkamer.
Woonkamer:
Lichte en royale woonkamer voorzien van een hoogwaardige houtlook plavuizen vloer en fraaie shutters. De gashaard zorgt voor extra sfeer en warmte, terwijl de airco-unit een aangenaam klimaat garandeert. Middels openslaande deuren met plissédeuren is de achtertuin direct bereikbaar en er is toegang tot het riante souterrain.
Keuken:
De moderne keuken is het hart van de begane grond en beschikt over een groot spoeleiland met extra werkruimte. De opstelling is compleet uitgevoerd met een gasfornuis met oven, afzuigkap, magnetron, combi-oven, vaatwasser, Quooker en koelkast. Openslaande deuren bieden toegang tot de tuin en er is een directe doorloop naar de bijkeuken.
Bijkeuken & Garage:
De praktische, volledig betegelde bijkeuken herbergt de aansluitingen voor het wasapparatuur en biedt toegang tot zowel de tuin als de inpandige garage. De garage is ideaal voor het stallen van een auto of als extra opslagruimte.
Souterrain:
Bijzonder aan deze woning is het royale souterrain onder de gehele woning. Deze multifunctionele ruimte is perfect te gebruiken als slaap- of zitkamer voor (oudere) kinderen, maar is eveneens uitermate geschikt als hobbyruimte of speelkamer.
1e verdieping:
De overloop is voorzien van een airco-unit en biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
Slaapkamer 1, 2 en 3:
De verdieping beschikt over drie keurig afgewerkte slaapkamers, allen voorzien van PVC-vloeren, stijlvolle shutters en horren. De hoofdslaapkamer aan de voorzijde meet circa 16 m². De tweede slaapkamer (ca. 12 m²) beschikt tevens over een praktische inbouwkast. De derde slaapkamer aan de achterzijde meet circa 11 m².
Badkamer:
De volledig betegelde badkamer is compleet ingericht met een ligbad, een inloopdouche, een dubbele wastafel en een tweede hangend toilet. Het aanwezige raam, voorzien van shutters en hor, zorgt voor fijn natuurlijk licht en extra ventilatiemogelijkheden.
2e verdieping:
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar, waar zich de cv-opstelling bevindt.
Zolder / Slaapkamer 4:
De zeer riante zolderkamer van circa 33 m² beschikt over diverse raampartijen met horren en shutters en biedt volop natuurlijk licht. Deze ruimte is momenteel in gebruik als zit-/slaapkamer, maar biedt eenvoudig de mogelijkheid om twee extra slaapkamers te realiseren. Achter de knieschotten is voldoende bergruimte aanwezig.
Tuin:
De verzorgde achtertuin is gelegen op het noorden en biedt veel privacy door de aangrenzende bomen en akkers. De tuin is ingericht met een groot terras van sierbestrating, borders met volwassen beplanting en een gazon van kunstgras. Daarnaast is de tuin voorzien van een huisbrede afwatering met goot, een buitenkraantje en verlichting.
Bijzonderheden:
- Zeer royaal woonoppervlak van circa 227 m²;
- Gunstig energielabel A en voorzien van 11 zonnepanelen en airconditioning;
- Volledig onderkelderd met een multifunctioneel souterrain;
- Sfeervolle architectuur in jaren ’30 stijl met hoogwaardige eikenhouten trappen;
- Luxe keuken met spoeleiland en complete inbouwapparatuur;
- Alle raampartijen voorzien van stijlvolle shutters en horren;
- De tuindeuren zijn voorzien van plissédeuren;
- Inpandige garage en praktische bijkeuken aanwezig;
- Uitstekende ligging in Oerle, op steenworp afstand van ASML en MMC.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 875.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.855
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2015
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 227 m²
- Overige inpandige ruimte
- 17 m²
- Perceel
- 225 m²
- Inhoud
- 872 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Itho Daalerop Base Cube Duo (gas gestookt uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VELDHOVEN H 1400
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 130 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VELDHOVEN H 1378
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 95 m²
- Achtertuin
- 81 m² (9,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Oerle
Veldhoven- Inwoners
- 2.895
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.715
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?