Nieuw
Middelhei 865508 TS VeldhovenHeikant-Oost
€ 650.000 k.k.
- 129 m²wonen
- 224 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Prachtig gelegen, royaal opgezette twee-onder-een-kapwoning met onder meer een complete keuken en luxe badkamer, vier slaapkamers, een garage met oprit en een zonnig gelegen tuin. Gelegen tegenover een grote groenvoorziening en op korte afstand van het City Centrum en belangrijke uitvalswegen!
INDELING:
BEGANE GROND:
Hal
Hal met meterkast (glasvezel aanwezig); de hal is netjes afgewerkt met een tegelvloer en stucwerk wand- en plafondafwerking.
Toiletruimte
Luxe toiletruimte voorzien van een wandcloset en fonteintje, modern en verzorgd afgewerkt.
Woonkamer
Royale woonkamer met prachtig vrij uitzicht over de groenvoorziening aan de voorzijde. De ruimte is sfeervol afgewerkt met een fraaie eikenhouten vloer, spachtelputz wandafwerking en stucwerk plafondafwerking. Aan de achterzijde bevindt zich de eetkamer, met volop ruimte voor een eettafel met stoelen en een fijne aansluiting richting de keuken.
Keuken
Ruime open keuken met een nette hoekopstelling, voorzien van een granieten aanrechtblad, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser, combi-magnetron, Quooker en apothekerskast. De keuken is daarnaast uitgerust met comfortabele vloerverwarming en biedt toegang tot een praktische verdiepte kast en de serre in de achtertuin.
1E VERDIEPING:
Overloop
Overloop met toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping.
Slaapkamers
Drie slaapkamers, keurig afgewerkt met een laminaatvloer en wanden voorzien van behang of stucwerk, met stucwerkplafonds.
Badkamer
Luxe, volledig betegelde badkamer (kunststof raamkozijn), voorzien van een ligbad, inloopdouche met glazen deur, wandcloset en badmeubel met wastafel. Daarnaast beschikt de badkamer over een designradiator, inbouwspots en comfortabele elektrische vloerverwarming.
2E VERDIEPING:
Voorzolder
Via een vaste trap bereikbare voorzolder met aansluitingen voor de was- en droogapparatuur, praktische bergruimte en een kast met de opstelling van de cv-ketel. Vanuit de voorzolder is tevens een vliering beschikbaar.
Slaapkamer
Ruime slaapkamer met dakkapel (kunststof kozijn) en dakraam, voorzien van een royale kastenwand en badmeubel met wastafel. De ruimte is afgewerkt met inbouwspots, een pvc-vloer, spachtelputz wandafwerking en een strak gestuct plafond.
Garage
Inpandig bereikbare garage met tegelvloer, openslaande deuren, unit voor de vloerverwarming en een praktische bergvliering. Het gestucte plafond met ingebouwde spotjes zorgt voor een nette en verzorgde uitstraling.
Tuin
Grenzend aan de achterzijde van de woonkamer bevindt zich een serre met een gezellige zithoek en schuifbare glazen deuren. De achtertuin is verzorgd aangelegd en gelegen op de zonzijde, waardoor je hier heerlijk van het buitenleven kunt genieten.
ALGEMEEN:
• Gunstige ligging in een rustig kindvriendelijk deel van de wijk Heikant, tegenover een grote groenvoorziening, nabij basisschool. Alle voorzieningen van het City Centrum (winkels, gemeentehuis, restaurants, bibliotheek, schouwburg, bioscoop en bushalte zijn op loopafstand bereikbaar, ook uitvalswegen naar Eindhoven, de Kempen en op- en afrit van snelwegen, alsook naar bedrijven zoals o.a. ASML, Eindhoven Airport, Maxima Medisch Centrum en High Tech Campus zijn op korte afstand gelegen
• De woning is voorzien van dak-, vloer- en spouwmuurisolatie en is geheel voorzien van isolerende beglazing;
• De woning beschikt over energielabel B en is voorzien van 9 zonnepanelen;
• Verzorgde en goed onderhouden tuin, nagenoeg pal op het Zuiden gelegen, met zonneluifel, groot terras en gazon; vrij gelegen aan zowel de voor- als achterzijde;
• De slaapkamers op de 1e verdieping en dakkapel zijn voorzien van elektrische rolluiken;
• Vloerverwarming aanwezig in de keuken en de badkamer;
• Kortom een gunstig gelegen, royale tweekapper met garage en tuin nabij alle voorzieningen, ideale gezinswoning!
Algemene informatie:
N.B. De maatvoering, gebruiksoppervlakten en inhoud van deze woning zijn bepaald door een professioneel bedrijf en zijn gebaseerd op de Meetinstructie en de NEN2580. Ondanks alle zorgvuldigheid kunnen eventuele fouten niet uitgesloten worden, door meetfouten, interpretatieverschillen of beperkingen bij het inmeten. Daarom adviseren wij u dringend – indien de maatvoering, oppervlakten en/of inhoud voor u belangrijk zijn en/of bepalend voor de prijs – dit aan ons kenbaar te maken en deze meetgegevens te controleren. Wij willen u daarbij uiteraard graag helpen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.039
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1988
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 129 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Perceel
- 224 m²
- Inhoud
- 524 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VELDHOVEN I 1856
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 224 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 90 m² (10,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage en inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Heikant-Oost
Veldhoven- Inwoners
- 2.535
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.478
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.