Nieuw
Beekhuizenseweg 176881 AB Velp (GE)Velp-Noord boven spoorlijn
€ 1.295.000 k.k.
- 255 m²wonen
- 1.060 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Wonen in een heerlijke villa aan de rand van de Veluwezoom, dat klinkt toch als een droom? Deze riante vrijstaande woning maakt het waar. In de royale woonkamer met open keuken en gezellige kachel voelt iedereen zich meteen thuis. En als de schuifpui opengaat, verplaatst het woonplezier zich net zo gemakkelijk naar de fijne tuin met groot terras en veel groen. Verder telt deze woning vier ruime slaapkamers, een praktische kantoorruimte op de begane grond én een compleet gastenverblijf met eigen voorzieningen.
De Beekhuizenseweg grenst direct aan Nationaal Park Veluwezoom, met haar indrukwekkende natuur en prachtige wandelroutes. En ook over de landgoederen in de omgeving is het heerlijk wandelen. Aan de andere kant loop je in een kwartiertje naar het gezellige centrum van Velp. Daar vind je alles wat je nodig hebt, van supermarkt tot speciaalzaak en van restaurants tot terrasjes. Naast voorzieningen als scholen en sportaccommodaties heeft Velp ook een eigen station. En natuurlijk is Arnhem met alle stedelijke voorzieningen vlakbij. Ook ten opzichte van de snelwegen zit je hier perfect.
Indeling
Begane grond: over de brede oprit, langs de fraai aangelegde voortuin, bereik je de entree aan de zijkant van de woning. Je komt binnen in de ruime en hoge hal met open trap, toilet en stijlvolle glazen deuren met donkere kozijnen. De grijze plavuizen met vloerverwarming lopen door over de hele begane grond. De woonkamer beslaat de hele ruimte voor- tot achtergevel, met aan de voorzijde een groot raam en aan de andere kant een schuifpui naar de tuin. De kamer oogt dan ook heerlijk licht, terwijl de houtkachel zorg voor een sfeervol accent. Ter hoogte van de open keuken is een tweede toegang tot het terras en boven het aanrecht is nog eens een grote raampartij. De L-vormige keukenopstelling biedt volop kastruimte en is voorzien van onder meer een koelkast met vriezer, oven/magnetron, inductiekookplaat met afzuigkap en Quooker. Verder is er een ruime voorraadkast en in de bijkeuken is plek voor de wasmachine en droger. Fijne extra op de benedenverdieping is de kantoorruimte direct naast de entree.
Eerste verdieping: aan de overloop liggen maar liefst vier slaapkamers en de badkamer. Drie slaapkamers hebben een balkon, de vierde een dakkapel. In alle kamers valt volop licht binnen en de wit geschilderde houten plafonds versterken het zonnige gevoel. De badkamer is in 2025 helemaal vernieuwd. Er is een inloopdouche met zitje, dubbele douche en sunshower, een smaakvol badkamermeubel met dubbele wastafel en spiegel met verlichting en een toilet. De badkamer is voorzien van vloerverwarming en een elektrische designradiator. Daarnaast is er op deze etage een extra bergruimte, die bereikbaar is via het balkon aan de voorzijde van de woning.
Tweede verdieping: de zolder is bereikbaar met een vlizotrap en heeft twee dakramen. De ruimte is hoog genoeg om te staan en dus een ideale plek om spullen op te bergen. (breng je een vaste trap aan dan is er ruimte voor twee slaapkamers).
Gastenverblijf: aan de achterkant van de woning, via een overkapping grenzend aan de dubbele garage, is een compleet ingericht gastenverblijf. Naast een woonkamer met keuken met gasfornuis, combimagnetron en koelkast is hier een slaapkamer met badkamer met douche en apart toilet.
Bijzonderheden
• Karakteristieke vrijstaande woning op unieke plek, direct aan de Veluwezoom
• Fraai aangelegde en goed onderhouden voortuin met veel groen
• Zonnige achtertuin met groot terras en heerlijk gazon, omringd door groen
• Gehele benedenverdieping voorzien van plavuizen met vloerverwarming (2024)
• Benedenverdieping, slaapkamers en bijgebouw voorzien van airco’s
• Badkamer volledig gerenoveerd in 2025, voorzien van vloerverwarming en o.a. dubbele inloopdouche met sunshower
• Oprit met laadpaal voor elektrische auto
• De tuin is voorzien van een omheining en elektrische poort
• Dubbele garage met twee elektrische paneeldeuren
• Gastenverblijf met keuken, toilet en douche en eigen cv-ketel
• Remeha cv met warmtepomp (2024)
• 52 zonnepanelen, geïnstalleerd in 2023
• Energielabel A
• Het dak van de woning is vernieuwd in 2022, dak van bijgebouw in 2023
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.295.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.078
- Bouwjaar
- 1968
- Specifiek
- Dubbele bewoning aanwezig, dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 255 m²
- Overige inpandige ruimte
- 25 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 22 m²
- Externe bergruimte
- 43 m²
- Perceel
- 1.060 m²
- Inhoud
- 993 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en rookkanaal
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VELP GELDERLAND I 770
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.060 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 3 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Velp-Noord boven spoorlijn
Velp (GE)- Inwoners
- 7.625
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²