Nieuw
Laaghuissingel 1215913 EN VenloStalberg-West
€ 250.000 k.k.
Kaart
- 81 m²
- 2
Omschrijving
Advertentie
Kenmerken
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt
Stalberg-West
Venlo- Inwoners
- 1.245
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.085
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.