Aan de Langstraat en het fraaie ‘Beatrixpark’ in Venlo – Zuid gelegen ruim 3-kamer appartement. Het appartement, behorende tot het kleinschalige appartementencomplex ‘Beatrixpark – D’ is gelegen op de 1e verdieping, volledig geïsoleerd (energielabel: A) en o.a. voorzien van een ruime woonkamer met een verdekt opgestelde keuken, een overdekt balkon, een praktische bijkeuken, 2 slaapkamers, een badkamer met een ligbad en een douche, voldoende bergruimte en een eigen parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein.
Begane grond:
Centrale entree met de postkasten, de videofoon-installatie, de lift en het trappenhuis naar de verdiepingen en de toegang tot de berging (ca. 8 m2) en een eigen parkeerplaats, gelegen op het afgesloten parkeerterrein.
1e Verdieping:
Entree, de hal voorzien van een vaste kast, de meterkast, het gedeeltelijk betegeld toilet met een fonteintje, 2 slaapkamers (resp. ca. 11 m2 en 14,5 m2) en de geheel betegelde badkamer met een douche, een ligbad en een wastafel met een wastafelmeubel. Via de hal is tevens de woonkamer te bereiken. De ruime woonkamer (totaal: ca. 42 m2) biedt fraai zicht op het ‘Beatrixpark’ en is voorzien van de verdekt opgestelde keuken en de doorgang naar het balkon. Het overdekte balkon (ca. 8 m2) is voorzien van een tegelvloer en biedt de mogelijkheid om heerlijk buiten te zitten. De verdekt opgestelde keuken is voorzien van een L-vormige keukenopstelling met een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie en een spoelbak. De aanwezige vaatwasser en koelkast zijn defect. Via de keuken is de bijkeuken te bereiken. De praktische bijkeuken (ca. 3 m2) is voorzien van de ‘Nefit’ HR-combi c.v.-installatie (2021), de mechanische afzuiging en de wasmachine aansluiting. Het appartement is voorzien van laminaat/parket.
Algemeen:
Bouwjaar: 2002, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 96 m2, servicekosten: € 170,56 per maand. Het ruime appartement is volledig geïsoleerd en voorzien van hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. Diverse voorzieningen, het ‘Beatrixpark’, bos- en natuurgebied ‘Jammerdal’, het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Servicekosten
€ 171 per maand
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 349.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.635
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
96 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
8 m²
Externe bergruimte
8 m²
Inhoud
299 m³
Indeling
Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
4 woonlagen
Voorzieningen
Lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
Gelegen op
2e woonlaag
Energie
Energielabel
A
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)