Monseigneur Nolensplein 135911 GD VenloQ4
€ 329.000 k.k.
- 88 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
RUIM, ZEER LICHT 3-KAMER HOEKAPPARTEMENT IN HARTJE VENLO. MET COMPLETE INBOEDEL, INDIEN GEWENST.
Uniek wonen in het centrum, op loopafstand van stadsparken en de Maas met haar prachtige uiterwaarden
Dit ruime 3 kamer hoekappartement ligt op toplocatie in het centrum van Venlo, op de 3e etage van het karakteristieke appartementencomplex 'De Commissaris'. Het appartement bereik je via de liftinstallatie. Dankzij de hoekligging geniet je van veel lichtinval en een fraai uitzicht op de historische binnenstad. Het appartement beschikt onder andere over een royale woonkamer, een nette semi-open L-vormige keuken, twee slaapkamers, een badkamer met ligbad, een praktische bijkeuken, een (fietsen)berging en een eigen privé parkeerplaats in het souterrain.
SOUTERRAIN
• Eigen, gereserveerde parkeerplaats in het afgesloten parkeersouterrain.
• Gezamenlijke fietsenstalling.
• Afgesloten en veilig toegankelijk.
BEGANE GROND
De centrale entree van het statige appartementencomplex De Commissaris is voorzien van een bellentableau inclusief video-intercominstallatie en postkasten. Voor mindervaliden en vracht is er bij de entree een plateaulift aanwezig. Het trappenhuis bestaat uit een vrij geplaatste glazen omhulling. Daarbinnen wentelen de stalen trappen zich rond de centraal opgestelde lift.
• Overdekte entree met postkasten.
• Videofooninstallatie.
• Bijzonder trappenhuis en lift naar zowel souterrain als verdiepingen.
• Toegang tot de eigen (fietsen)berging op de begane grond.
3E VERDIEPING – INDELING VAN HET APPARTEMENT
Entree & hal
• Hal met laminaatvloer en vaste kast.
• Betegelde badkamer met ligbad (met douchefunctie), dubbele wastafel met spiegelkast en designradiator.
• Meterkast/schoenenkast.
• Gedeeltelijk betegeld toilet met fonteintje.
Twee slaapkamers:
o Slaapkamer 1 (ca. 11 m²) met laminaat.
o Slaapkamer 2 (ca. 16 m²) eveneens met laminaat en vaste kasten.
Woonkamer
• Ruime lichte woonkamer (ca. 28 m²) met laminaatvloer.
• Grote raampartijen met uitzicht op de binnenstad.
Keuken & bijkeuken
• Keuken (ca. 11 m²) met tegelvloer en nette L-vormige opstelling, voorzien van:
o gaskookplaat
o afzuigkap
o combi oven/magnetron
o vaatwasser
o koelkast
o spoelbak
• Toegang tot de bijkeuken met tegelvloer, wasmachine aansluiting, HR combi cv installatie (uit 2021) en WTW installatie (eveneens uit 2021).
ALGEMEEN
Bouwjaar: 2003, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 88 m2, berging 4 m2, parkeerplek ca. 12 m2, servicekosten: € 269,18 per maand.
Het ruime appartement is goed onderhouden en heeft in 2024 een volledig make-over gehad. Het is volledig geïsoleerd (A-label) en voorzien van hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. Alle slaapkamers beschikken over een internet en TV-aansluiting.
Op de galerij heb je de mogelijkheid om heerlijk buiten te zitten op de op maat vervaardigde zitbank. De gezamenlijke buitenruimte en het bijzondere trappenhuis kunnen volledig gebruikt worden om buiten te zitten. Het stadscentrum van Venlo en de Maas met haar prachtige uiterwaarden bieden legio mogelijkheden en zijn op loopafstand te bereiken.
Het appartement ligt in het midden van het centrum van Venlo, gelegen aan het sfeervolle Nolensplein, vlakbij de Maasboulevard, de Maas en scholen. De diverse uitvalswegen A67/A73 en de Duitse grens zijn met 5 autominuten te bereiken.
IDEAAL VOOR STARTERS OF EXPATS: OVERNAME MET VRIJWEL NIEUWE INVENTARIS MOGELIJK
Ben je op zoek naar een nieuwe inventaris? Als je dat wenst is het mogelijk de huidige, vrijwel nieuwe inventaris over te nemen. Ideaal voor o.a. starters, terugkerende expats of buitenlandse medewerkers. Dit omdat het appartement in de afgelopen 2 jaar gemeubileerd werd verhuurd.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 329.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.739
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 269,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2003
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 15 m²
- Inhoud
- 287 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit ( combiketel uit 2021)
Kadastrale gegevens
- VENLO I 6864
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 269,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.674x
Bekeken
23x
Bewaard
20-3-2026
Op Funda
Buurt

Q4
Venlo- Inwoners
- 1.120
- Gezin met kinderen
- 13%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.442
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.